...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Храм РУНВіри

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Число 1
    Число 2
    Число 3
    Число 4
    Число 5
    Число 6
    Число 7
    Число 8
    Число 9
    Число 10
    Число 11
    Число 12
    Число 13
    Число 14
    Число 15
  Число 16
    Число 17
    Число 18
    Число 19
    Число 20
    Число 21
    Число 22
    Число 23
    Число 24
    Число 25
    Число 26
    Число 27
    Число 28
    Число 29
    Число 30
    Число 31
    Число 32
    Число 33
    Число 34
    Число 35
    Число 36
    Число 37
    Число 38
    Число 39
    Число 40
    Число 41
    Число 42
    Головна сторінка

 

 

Збудуємо Святиню у Старокостянтиновi!

Побратими й посестри! Сповідники й прихильники Рідної Української Національної Віри!

Наш Учитель і Пророк Лев Силенко проголосив нову релігійну Істину й дав для нас Учення, яке виведе Український народ із духовного рабства. І хоча суспільство не дуже прихильне до нас, та однаково РУНВіра набирає сил. Не дивлячись на тимчасову роздрібненість та неузгодженість серед громад, мета у нас одна. Це поширення РУНВіри серед українців і збільшення кількости рідновірів. Одним із методів поширення й популяризації рідновірського Вчення є Святиня Рідної Віри. Старокостянтинівська громада приймала активну участь у будівництві Святині в Богоявленському. Окрім загальної суми, необхідної для будівництва, наші рідновіри склали й особисту пожертву. Завдяки спільним діям усіх громад Святиня Різдва Лева Силенка збудована.

Ми повинні розуміти, що коли кожна громада почне збирати кошти на свою святиню, то ніхто нічого не збудує. А ось коли наші зусилля будуть спрямовані на одну, а потім на іншу, то в такому разі у нас є шанс збудувати кілька святинь в Україні. Зрозуміло, що головна Святиня має бути в Києві. І як тільки стане питання будівництва, наша громада прийме активну участь. Але в цьому випадку варто діяти за принципом найбільшої наближености до початку будівництва. Має бути проект відведення земельної ділянки, проект святині, технічна документація, конструктивний аналіз, експертиза будівлі тощо, а головне, дозвіл на будівництво. Старокостянтинівська громада РУНВіри пройшла цей шлях. Ми знайшли архітектора-рідновіра в Одесі – він створив проект святині та всю необхідну документацію. У нас усе готове до початку будівництва та зрозуміло, що своїми силами нам не здійснити мрію рідновірів про святиню.

Ми звертаємося до всіх громад України, до всіх рідновірів і прихильників допомогти своїми пожертвами. Храми, збудовані на пожертви вірних і руками вірних мають особливу святість. Вкладені кошти й праця – це енергія вірних, ніби молитва, що зводить стіни нашої духовности й майбутнього народу України.

Наші вороги знають, що нас мало. Знають, що нас не фінансують як свідків Єгови, баптистів чи харизматів. Та при цьому ми існуємо й, на їхній подив, розвиваємося. Якщо ми, попри все, зможемо спрямувати свої зусилля в одному напрямку, – ми непереможні. Імена жертводавців будуть увіковічені в книзі пам’яті та викарбувані на стіні жертводавців і фундаторів храму.

Віхор КОШУБА

РУНВіра

Пожертви можна надсилати:

Поштовим переказом Кошубі Віктору Тихоновичу
вул. Грушевського, 41,
г. Старокостянтинів Хмельницької обл.,
індекс 31100