Рідна Віра

Молитва

Дажбоже наш,
десять століть архиєреї чужовір'я
покоряли добру душу внуків Твоїх,
і біля юдейського кивота
страхали їх пеклом,
і потішали їх уявним раєм біблійним,
і внуки Твої були заляканими,
і слухняними рабами Саваота юдейського,
і минуло десять століть покутливих,
і в серцях внуків Дажбожих
воскресла туга за Дажбогом,
і туга святая стала вірою,
і віра святая стала волею
народної душі пробудженої,

Дажбоже наш!

 

В ці серпневі дні всі ми почуємо багато гучних фраз про те, що «10 років тому Україна виборола незалежність» і тому подібне. І найголосніше будуть співати ті, хто не тільки тоді для України не вдарив палець об палець, а й справно пхав палиці в колеса українського воза. Бо ті патріоти, які на початку 90-х недосипали і недоїдали, штовхаючи цього воза, зараз здебільшого в розпачі розводять руками: «І за це ми боролись?..»

РелігіяГірка правда однак в тому, що тоді ми не «вибороли» і зовсім не «незалежність». Не вибороли тому, що ми неправильно боролись. Справжню боротьбу вели наші діди-прадіди в 20-х, 30-х і 40-х, і якби не їхні зусилля, то ми б не мали і цього мізерного, а все було би тихо і складно, як у сусідів-сябрів. Бо ця «незалежність» було нам подаровано силами, що правлять світом для того, щоб знищити конкуруючу потугу — ненависну Совіцьку імперію. Тому вона (незалежність) і така дута. Адже відомо: все достойне народжується в муках і крові, і справжня незалежність теж. Ми нині лише поділили нашу тотальну залежність від Москви між Москвою, Вашингтоном, Ізраїлем, Європою і ще бозна ким. Справжня свобода лише бовваніє на обрії, за неї ще треба пролити крові. Коли буде хоч якась незалежність, не будуть хлопці-націоналісти сидіти в буцегарні за Україну і не будуть топтати нашу землю, коли їм заманеться, всілякі «другі»: ні Алексій, ані Іоан-Павло. Позаяк незалежність народу — це перш за все духовна незалежність, свобода для польоту нашого косацького духу.

Нам ось-ось збудують«монумент Незалежности», щоб деякі з нас втішалися: «І ми, Гапко, люди! Маємо свято, майдан, а тепер і монумента незалежного». Та є і такі, що розуміють: не можна ставити коня попереду воза, а монумент — попереду незалежності. Інакше ні те, ні друге не поїде.

Нам зараз дозволили мати державу під вивіскою «Україна». Вони будуть покидьками зі свого столу підгодовувати цю державу і пускати на свої пороги наших горе-президентів доти, доки не розшматують Московію. Після цього ця «наша» держава стане їм не потрібна і вони її «прикриють». Такі плани мають світові сили. Та вони можуть і помилитися. Дажбог в змозі переплутати їхні карти і все докорінно поміняти, а нам варто Йому в цьому допомогти!

Що ми одержали після 91-го? Зовсім небагато. Це рідні кольори на прапорі, герб – Трисуття, нагадали зайвий раз світу про існування такого окремого народу та, зрештою, дещо більшу дозу української мови порівняно з совіцькою Україною. Дехто з нас відчув себе українцем. Це і є ті кілька дрібних кроків до істинної незалежности, тієї незалежности, коли не на нас будуть тиснути, а ми будемо диктувати, коли не нам будуть вказувати, як треба жити, а ми будемо розповідати всьому світові про найпрогресивніший український спосіб життя. Згодьтеся, за це варто поборотися!

А поки що

вітаємо Україну з цими кількома кроками до справжньої омріяної свободи, на які ми спромоглися 10 років тому!

Але закликаємо на довго не зупинятися.
Застій бо — річ смертельна.

Мага Віра


 

Законами Природи утверджено, щоб із зерна дуба ріс дуб, щоб із зерна пшениці росла пшениця, щоб вівця родила ягня, щоб в орлиному гнізді родилися орли, щоб із духовного зерна людини Української родилася всесвітньо велична Українська Духовність, ім’я якій – РУНВіра.

Лев Силенко, Мага Віра

 

РУНВIРА

(Рiдна Українська Нацiональна Вiра)
це:

Український Шлях Життя

Вдячно осмислений на сучасному рiвнi Свiтогляд Предкiв

Вiра Орiїв /Арiїв/, Скитiв, Антiв, Русичiв, Українцiв

Свiжий погляд на мiсце України /Русi/ в iсторiї Людства

Розум, що пiзнає, а не уявляє Бога

Повний монотеїзм. Вiра в Єдиного i Всюдисущого Бога на ймення Дажбог

Повний вiдхiд вiд бiблiйних казок i чужого нам Юдейо-християнiзму

Заперечення iдолопоклонства i будь-яких зображень Дажбога

Вiра, яка звеличує природнiй Шлях Життя i обожнює рiдну природу

Вiдродження древнього цiлительства, звичаєвих мистецтв, єдиноборств і багато іншого

 

Заповіді РУНВIРИ

1. Розумiй i люби Бога по-рiдному.
2. Не поклоняйся чужоземним поняттям Бога.
3. Самовдосконалюй розум, душу i тiло.
4. Вiр у себе.
5. Люби родичiв своїх.
6. Виховуй дiтей своїх у дусi Рiдної Вiри.
7. Шануй духовнiсть Предкiв своїх.
8. Шануй свята Рiдної Вiри.
9. Не самозабувайся на чужинi.
10. Не обмовляй.
11. Живи для добра Вiтчизни.
12. Будь правдивим свiдком.
13. Обороняй свої скарби i не привласнюй чужi.
14. Не люби ворогiв народу твого. Не будь рабом.
15. Не лишай у бiдi приятеля твого.
16. Не зневiрюйся.
17. Люби дiтей свого i чужого народу.

РУНВіра — це шлях виходу з Дому Неволі, шлях подолання в собі рабських звичок, шлях самовдосконалення і жертовности ради інтересів Батьківщини і рідного Народу.

 

Вислів випуску

«Християнство є удосконаленим Юдаїзмом – або воно зовсім ніщо; Християнство без Юдаїзму не зрозуміло, а Юдаїзм без Християнства – не досконалий»

Жидівський мудрець Бенджамін Дізраелі