...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Згадаймо

Число 42
Червень 11011 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Вчення РУНВіри
    Напрацювання
    Життя РУНВіри
    Проповідь
    Знай наших!
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Погляд
    Нагально
    Українські реалії
    Цікаво
    Притча
    А насправді...
    Між іншим
    Бувальщина
    Творчість
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

Пророку рідної Української національної духовності Т.Г. Шевченку присвячується:
МУДРІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВДИ

«...Церков домовина
Розвалиться... і з під неї
Встане Україна…»

(Т.Шевченко)

Шевченко

Україна 22 травня урочисто відзначила 150-ту річницю перепоховання Великого Пророка Т.Г. Шевченка в Українській землі. Це вже стало традицією для простих українців та гостей із-за кордону – приходити в ці дні до Тараса, вклонитися Генію людства, борцю проти зла, сваволі, проти чужоземного духовного рабства, що тягне за собою фізичне рабство народу.

На Русі чуже юдохристиянське вчення почало офіційно насаджуватись 988 р. тодішньою владою київського князя Володимира та військовою дружиною найманців на чолі з Іллею Муромцем силою вогню, меча, підлоти і хреста. Непідкупних духовних провідників Руси – волхвів – грецькі попи піддавали жахливим тортурам, досі не баченим на Русі (Іван Білик, «Похорон Богів»).

Т.Г.Шевченко добре знав історію нищення християнством рідної національної (язичницької) духовності і ніжно ставився до волхвів, присвятивши їм свій вірш «Заворожи мені, волхве, друже сивовусий!» В той же час Шевченко не приховував свого негативного ставлення до християнства і порівнював його з кайданами. Через усю свою творчість поет проносить гостру критику та сарказм до християнізму, починаючи від т.зв. «непорочного зачаття Ісуса», яке поет розвінчує поемою «Марія». Далі більше, Шевченко бачить всю трагедію колись наймогутнішого в світі народу Русів і на що перетворила його нащадків чужа духовність – християнізм. Він пише вірш «Лекері»: «Моя ти любо! Мій ти друже! Не ймуть нам віри без Хреста, Не ймуть нам віри без попа Раби, невольники недужі! Заснули, мов свиня в калюжі, В святій неволі! Мій ти друже, Моя ти любо! Не хрестись, І не кленись, і не молись Нікому в світі! Збрешуть люде, І візантійський Саваоф Одурить! Не одурить Бог, Карать і милувать не буде: Ми не раби його – ми люде!..»

Більшість українців не читали «Кобзаря» в дорослому віці, тому щиро дивуються і відкривають для себе неочікувану «новину», тож саме для них ми приведемо, як зайвий доказ, такий вірш: «Світе ясний! Світе тихий! Світе вольний, не сповитий! За що ж тебе, світе-брате, В своїй добрій, теплій хаті Оковано, омурано (Премудрого одурено), Багряницями закрито І розп’ятієм добито? Не добито! Стрепенися! Та над нами просвітися, Просвітися!.. Будем, брате, З багряниць онучі драти, Люльки з кадил закуряти, Явленими піч топити, А кропилом будем, брате, Нову хату вимітати!»

Сьогодні юдохристиянство робить все, аби відвести від себе убивчу силу «Кобзаря», воно знає свій не покаяний, прихований, страшний, кривавий історичний гріх. За всю свою криваву історію, більше 1000 років воно діяло лише зрадою і брехнею, благословляючи фізичне і духовне рабство нашого народу. За це попи мали неабияку винагороду від загарбників, величезні земельні наділи і християн-кріпаків (як і наш пророк Т.Г.Шевченко) для каторжної роботи. Саме юдохристиянізм став причиною тисячолітньої трагедії Українського народу. Воістину, чужа духовність ніколи не була і не стане рідною, вона створена жидівською нацією і служить лише їй.

Можливо тому наш сучасник, видатний борець за волю України Левко Григорович Лук’яненко в своїй нещодавно презентованій книзі «З часів неволі – Країна Моксель» приходить до висновку: «Повернення в попередній світ європейської християнської цивілізації неможливе, а яким буде новий світ, невідомо. Відомо одне: він буде іншим!» І ось вже зовсім сенсаційно: «Якщо українська нація хоче стати державницькою нацією, вона має знати справжню історію людства, яка свідчить, що рушієм історії є не класова боротьба всередині націй, а боротьба між націями..» Тепер все стає на свої місця!

Підтверджується давня теза: юдохрестиянізм є могутньою духовною зброєю жидівської нації проти гоїв (всіх інших народів). Результатом цієї боротьби є псевдоеліта України, що складається переважно з юдеїв (тоді як їх в Україні проживає лише 0,18%). Звідси ліквідована в паспортах графа «національність». Тепер бачимо результати цієї страшної неоголошеної війни, старанно захованої під маску демократії, яка зірвана Л.Г. Лук’яненком.

Проти Українського народу велась неоголошена війна не на життя, а на смерть. Результат цієї війни – геноцид Українського народу. Наступним ударом влади нації вторжників – ОБЕЗЗЕМЕЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ і як наслідок можливий голодомор. Всіма фібрами своєї душі протився цьому!!!

Тому тим українцям-чужовірам, хто не втратив здатність аналізувати, слід задуматися, чому витрачаються шалені кошти на будівництво церков, каплиць, молитовних будинків, духовних центрів різних аврамічних сект? Чому ми в результаті цього ще гірше стали жити? Кому це приносить шалені прибутки? За рахунок чиїх мізерних зарплат, стипендій і пенсій жирують жидівські олігархи? Відповідь була дана ще Пророком Шевченком у вірші «І мертвим, і живим…».

Прочитайте… І приходьте до правильного висновку. Творець, споконвічний Бог Руси-України Дажбог чекає на тебе, «...бо се ж ми походимо від Дажбога…» (Влес-книга).

р. Святослав КАЛУГА, Київщина