...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Нам пишуть

Число 42
Червень 11011 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет–видання. Київ.
    Вчення РУНВіри
    Напрацювання
    Життя РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Знай наших!
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Погляд
    Нагально
    Українські реалії
    Цікаво
    Притча
    А насправді...
    Між іншим
    Бувальщина
    Творчість
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

РУНВіра

Націоналісти усіх країн, єднайтеся!

Це не гасло, це нагальна необхідність. Необхідність скликання такого з’їзду в Києві настала. Націоналісти усіх країн повинні розробити такі заходи, які дозволять усім націям розвиватися у рамках своїх країн. Адже та ситуація, яка склалася в Європі, вибухонебезпечна: Англія зараз населена незрозуміло яким населенням, французи змішані з африканцями, німці – з турками тощо. Це призводить до того, що непрохані гості почали претендувати на місце корінної нації, а корінні нації утискаються і зникають. З кожним роком така ситуація загострюється і в Україні. Те ж саме ми бачимо і в Росії. Експансія з півдня загрожує нашим країнам з кожним роком все більше. Ці «гості» привозять свою «культуру», звичаї, поведінку, які несумісні зі звичаями, культурою, поведінкою, притаманними білій людині, слов’янам, українцям. Все це надто згубно впливає на нас і наших дітей. Усі заворушення в Європі, які ми бачимо на протязі кількох останніх років, пов’язані з прибульцями.

У Франції африканці утискають французів, у Німеччині прибульці знущаються над німцями. В Росії вся Московська область окупована кавказцями, а Далекий схід – китайцями.

В Україні робиться те ж саме – в наших містах на кожній вулиці можна зустріти негра, кавказця, турка чи ще якогось прибульця. Цим прибульцям «наша» влада надає українське громадянство, дає землю під будівництво та ведення селянс

«Нашим» правителям заважають тільки українські націоналісти, а націоналісти інших націй їм подобаються. Ми не подобаємося нашим правителям, бо вони є переважно представниками іншої нації. А щоб сховатися поміж нас, стерли в паспорті графу «національність». Однак це їм не допоможе, бо їхні вчинки говорять за них…

«Наша» влада тільки на словах наша, а насправді робить усе, аби українці покидали Україну назавжди. Когось примушує виїхати за кордон, а інших заганяє на цвинтар. Влада очищає Україну від українців і готує нашу землю для передачі прибульцям з півдня.

Українці, які закінчили школу чи ВНЗ, не можуть народжувати дітей, бо не мають житла, а не мають житла, бо не мають коштів, а коштів нема, бо нема для них роботи. А для прибульців є. «Наша» ж влада ще й сміється їм у вічі…

Нічого не зміниться в Україні до тих пір, доки владу не заберуть до своїх рук етнічні українці. Бо є своя мати, а є мачуха. Так ось вже на протязі 20 років нами «опікується» мачуха.

У нас вже була УПА, як на протязі 20 років боролася за незалежність. Але як можна боротися за незалежність з окупантом на плечах? Як можна носити на шапці Трисуття, а в серці Ісуса? Ось ці протиріччя й не дозволили УПА вибороти незалежність. Тільки свій Бог допомагає, чужі – ніколи. Тож перед тим, як братися до зброї, треба славити свого Бога – Дажбога. Тільки у такому випадку перемога буде на нашому боці. Розумні діти довіряють своїм батькам, а дурні – чужим. Доки козаки-запорожці поважали своїх волхвів і славили свого Бога, доти завжди перемагали. А як тільки почали славити Ісуса, – Запорізька січ була знищена.

У нашій країні все робиться для того, щоб задавити найменший рух корінної нації. Треба завжди пам’ятати: владу не дають, – її беруть, беруть силою. І те, що сьогодні турки ображають і б’ють німців у Німеччині, доводить, що подібне невдовзі чекає й Україну. Але німці є німці, і я впевнений, що коли їх ще трохи притиснути, то вони швидко народять нового Гітлера, і тоді чужинці відчують усю міць німецьких м’язів.

Краще зараз зорганізувати нову ОУН, аніж через кілька років постане нова УПА, яка вже точно не залишить не лише чужинців, а й їхнього духу на українських землях.

З нами наше богорозуміння, а воно завжди допомагає сміливим та рішучим!

Слава Україні!

ВЕЛЕМУДР, Генічеськ

* * *

Кого хочуть зробити дурнем?

Є така побутова приказка: коли хтось незадоволений співрозмовником і хоче виразити своє ставлення до нього не дуже грубо, він каже: «Мені здається, що хтось із нас дурень». Не маючи на увазі зневагу окремих осіб, але бажаючи знайти істину, дослідимо стосунки християнства та юдаїзму. У чому їх спільність та відмінність.

Владоможці та їх лакузи, агенти ССС (світового сатанинського сіонізму) в Україні і в усьому Світі прикидаються віруючими. Однак переважно не виявляють, у що ж саме вірять… Керований ССС (через ФСБ) Московський патріархат, на базі скаженого російського шовінізму та у союзі з червоним фашизмом обстоюють нібито християнство. Причому порушують всі заповіді, а найперше: «возлюби ближнього як самого себе» і «поводься з ближнім так, як ти хочеш, щоб він поводився з тобою», – зневажають, оббріхують та принижують всі інші віри й конфесії, крім юдаїзму. Чим показують, кому вони дійсно служать.

Тора містить у собі значну частину відомостей та тверджень, взятих з інших більш давніх віровчень, зокрема вавилонських, шумерських та зороастризму. Причому факт запозичення юдеї замовчують і заперечують. Біблія на 76% складається з Тори – національного вчення юдеїв, написаного євреями, про євреїв і для євреїв. «Наш народ є народом тільки завдяки Торі» – рабин Хагадія Сагаон, Х століття. «Якщо чоловік народився євреєм, відповідь він зможе знайти тільки в юдаїзмі» – верховний рабин Росії Берл Лазар. Тобто юдаїзм – національна віра юдеїв-євреїв і іншим народам не пропонується. Це настанова для життя і діяльности лише одного народу. І на 24% Біблія складається з власне християнства. Ця частина Біблії теж написана переважно євреями, але вже для неєвреїв. Тобто самі юдеї християнства не визнають і вважають його шкідливим неправдивим вченням, неприйнятним для них самих, але настійливо, а часто насильно пропонують і насаджують його для всіх інших народів, крім євреїв.

Отже, з точки зору юдаїзму, християни є ідолопоклонники-язичники, які поклоняються Христосу, хресту, іконам і, переважно, не дотримуються вимог Тори щодо віруючих в ізраїльського бога Саваофа.

А з точки зору християнства, вже юдеї є язичниками, бо вони не визнають Ісуса Христоса, та всього християнського вчення і дотримуються дохристиянських обрядів, які, з точки зору християнства, є язичництвом – ідолопоклонством.

Як же християни тримаються Біблії, яка на 76% є пропагандою юдаїзму, тобто сіоно-фашизму, – то є загадка людської сліпоти. Погляньмо на програму УТ-1. Для євреїв там є юдаїстська передача «Хай щастить», тобто для них вважається природнім і єдино можливим триматися своєї національної віри... А для українців та всіх інших – дурман християнства, тобто власне того ж юдаїзму, тільки призначеного для неєвреїв. На радіо та ж ситуація. Юдаїзм виховує рабовласника, а християнство виховує раба (Л.Марченко, Як зберегти Українську Душу? ст.69). Тож юдеї, коли моляться своєму богу, говорять: «Будьмо володарями Світу і всіх народів». А християни, молячись, говорять: «Будьмо вірними рабами юдейського бога».

Звичайно, російські комуно-фашисти підміняють того бога своєю особистою матеріальною вигодою. Духа в них немає. Вони здатні тільки нищити дух інших людей і народів. Отже, християнством намагаються вбити живий Дух кожної людини і народу, привести всіх у рабство, на цвинтар загиблих душ. А тіло без Духа знищити або перетворити у слухняного, безвольного і бездумного раба.

Пророк Михей, ще до запровадження християнства, прорік: «Усі народи ходитимуть в ім’я свого бога, а ми будемо ходити в ім’я Господа нашого Бога, навіки віків». Лише вірність своєму Богу забезпечує народу вічність. Біблія вчить: «Нехай бога чужого у тебе не буде і не кланяйся богу сторонньому» (Пс. 80.10). «Кожен чоловік, коли прокляне свого Бога, то понесе свій гріх» (Левит 24.15, 2 Кор. 6.14).

У вільній державі має бути своя Рідна Віра. «Ніхто не користується каганцем, як зійшло сонце» (2 Пет. 1.19). Очевидно, не лише для євреїв, але для кожного народу його спасіння і захист полягає у Рідній Вірі.

Лише свідомою Рідною Українською Національною Вірою можна піднести гідність української людини в Україні та у всьому Світі.

Орт ЮСТ, Полтава

* * *

Національне дерево України
звернення до християн

Володимр ІльченкоВсім відомо, що дерево без коріння не може рости, тим більше рясно плодоносити. А Родовому Дереву нашої нації зайди-мічурінці не лише підрубали коріння правди, але й прищепили до нього ліани брехні, омели окупації, корупції та беззаконня. Все це рясно буяє і спішить задушити наше Родове Дерево, допоки ще не прийшов добрий садівник-господар. Я не бачу жодних проблем у тому, що в нашій країні живуть люди різних національностей. І по-своєму вірять і поклоняються своїм богам. З умовою, що їхня віра базується на основі любови, підносить суспільство до нових вершин досконалости, навчає мудрости, добросусідства, миру, поваги, злагоди, вчить боротися зі злом і несправедливістю. Але в нашому суспільстві все не так.

Здавалось, в усіх християнських країнах, як ні в яких інших, мусить переповнювати суспільство божа благодать, мудрість, любов, мир і злагода, правда і справедливість. Християнські народи мусять бути джерелом і носіями цих святих істин. Та, як не прикро це усвідомлювати, але це далеко не так. А віру в Бога використовують як зброю для окупації, підкорення і утримування в покорі та рабстві цілі народи. Тож замість любови, мудрости, миру і злагоди ми бачимо, як буяє брехня й підлість, релігійний фанатизм і сектантство. Все це не дає можливости рости і розвиватися добрим, потрібним і корисним паросткам. А гірше за все, що ніхто не навчає людей протистояти злу. Проте у всих християн на всі негаразди у нашому суспільстві є своє виправдання. Що «на все Божа воля», що це «свідчення про близький кінець світу і прихід Месії», що «води стануть гіркими від Чорнобиля і люди стануть любити більше гріховне життя, ніж праведне» і багато іншого…

Тому хочеться запитати: шановні християни, на чому ґрунтується ваша віра? Яка роль всих церков у нашому суспільстві? Байдужість, пристосуванство, примат обряду і церковний бізнес є причиною породження всього гріховного у нашому суспільстві. Релігійний егоїзм і фанатизм сіють розбрат. Ви живете в містах, які названі на честь безбожників, комуно-сатаністів, на площах бовваніють їхні ідоли і вулиці названі їхніми іменами. То які ви християни? Де ваша мудрість, сміливість і культура? Як ви боретеся зі злом за торжество правди і справедливости? Якщо ви вважаєте себе «добрими самаритянами», то де плоди вашої віри, кого ви втішили і кому змастили рани? Чого доброго навчили інших? Де успадкована мудрість поколінь і що передасте у спадок своїм нащадкам крім оправдань і залякувань про кінець світу та запевнень про щасливе життя небагатьох обраних в раю?

А чи не ви своїми помислами, філософією, байдужістю і релігійним егоїзмом створили на землі пекло, насаджуючи по всій землі інтернаціонально-окупаційну віру, знищуючи тим самим віру, культуру, мови інших народів? Не маючи власного коріння, не знаючи історії свого роду, забувши свою мову і культуру, в співпраці зі злом, байдужістю і егоїзмом…

Що ви несете в собі?

Володимир ІЛЬЧЕНКО, Самара