...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Відверто

Число 41
Листопад 11010 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Вчення РУНВіри
    Документально
    Життя РУНВіри
    Думи мої...
    Згадаймо
    Знай наших!
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Погляд
    Про наболіле
    Українські реалії
    Події
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Без коментарів
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Нам часто дорікають...

ПутінНам часто дорікають у тому, що ми не любимо Росію, що ми готові «зруйнувати рідну державу», піти на союз хоч з марсіянами, аби досягти своєї мети і т.д. і т.п. На це можна відповісти образно: «Вбивцю пришити можна сміливо, а злодія обібрати – свята справа». Або ще: «Неможливо образити покидька».

Таких прислів’їв можна набрати безліч. І всі вони застосовні до російської державної машини. Вона є генетичним (від слова ґенезис – походження) покидьком, злодієм, вбивцею і ЗРАДНИКОМ. З народження. З найпершого свого кроку. Нагадаємо ключові епізоди становлення цього негідника.

Отже, жила-була країна Русь. Про яку було сказано: «Красним красна і украсно прикрашена Земля Руська».

І ось на частині цієї країни з’являється ІНША країна – Росія. Де вона зародилася? У Володимиро-Суздальському князівстві, т.зв. Заліссі.

Що стало ПЕРШИМ кроком відокремлення Залісся від Руси? Взяття і розграбування Києва – матері міст руських володимирським князем Андрієм Боголюбським. Подія досі безпрецедентна в російській історії. Взяття і розорення матері міст руських руським князем можна порівняти зі зґвалтуванням і пограбуванням матері. Це не просто зрада або звичайний сепаратизм. Це святотатство.

Тому запам’ятаймо – ПЕРШИМ кроком того, що пізніше стало Росією, було ЗРАДА і СВЯТОТАТСТВО.

Хто далі є черговою знаковою фігурою в становленні Росії? Князь Олександр Невський. Прийомний син хана Батия, побратим його рідного сина Сартака. Хто такий Батий для Руси, сподіваюся, нагадувати не треба? І ось Олександр Невський найвірніший союзник і прийомний син розорителя Руси.

Ну, ви, совкові патріоти, що кричите про зраду генерала Власова, поворушіть мізками, й прикиньте, наскільки Невський підліший та гидотніший за Власова. Власов хоч прийомним сином Гітлера і побратимом Гімлера не був.

Отже, друга ключова фігура у відокремленні Руси Володимирської (потім стала Руссю Московською, а потім Росією) від Руси Київської, Руси історичної, Руси СПРАВЖНЬОЇ – покидьок, зрадник, полукровка (і це теж!), кращий друг і прийомний син окупантів Олександр Невський.

Далі вагомий внесок у становлення Московської Руси (безпосередньої предтечі Росії) вніс відомий Іван Калита. Про якого Ключевський пише, що він пограбував російські землі. А крім того, був донощиком, за наклепом якого був убитий Тверський князь Олександр.

Отже, третій етап становлення «Великої Росії» пов’язаний теж з покидьком, грабіжником, донощиком, татарським холуєм.

На цьому перервемо виклад початкового етапу держави-зрадника, держави-колаборанта, держави-покидька.

До речі, зауважте, ми говоримо не про країну чи народ, а саме про державу. Яка, в умовах монархії, цілком обґрунтовано ототожнюється з особистостями монархів (царів і князів), які будують цю державу на свій розсуд. І використовують ресурси цієї держави на свій розсуд, у відповідности зі своїм характером. Характером, у якому зрада, людоїдство, святотатство й підлість, як ми бачили з попередніх прикладів, переважали над усіма іншими рисами особистости.

Отже, для характеристики «дитинства» цього монстра цілком вистачить і цих трьох фігур. Тому перейдемо до «юності».

Цар Іван Грозний – засновник уже безпосередньо Росії. Його слова австрійському послу в сучасному перекладі: «На відміну від Вашого государя, я царюю не над людьми, а над худобою». Ось так ставився до російського народу один з найбільших «будівників російської держави». Як кажуть, без коментарів.

Далі, імперський період. Династія Романових. З чого почалася?

Зі страти ЧОТИРИРІЧНОЇ дитини. Сина Марини Мнішек, законної, коронованої цариці Росії. Вражаючі виродки. Так жодного разу і не покаялись у родовому гріху.

Тому недоцільно розбирати деталі епохи цих виродків. Всі ці батьковбивства, синовбивства, мужевбивства. Адже якщо так ставилися до своїх рідних, то як же ставилися до чужих?!

Ну, і держава, зрозуміло, варта своїх правителів. Але, ось завалилася ненависна імперія! Акт історичної відплати відбувся! І хто ж перехопив владу?

Більшовики – інородці, зрадники своєї країни, які вступили в змову із ворогом під час війни – Німеччиною. І на її гроші здійснили це перехоплення влади. Зрозуміло, потім пішли всі звичні квіточки, які можна підсумувати коротким формулюванням – знищення власного народу. Розселянення, розкозачення, Голодомор в Україні і т.д. і т.п.

І саме це є обличчям нової іпостасі Росії – Радянської імперії СРСР. Котра, головним чином, була органічним продовженням імперії Російської. І заслуговує таких же оцінок міри своєї підлости, людоїдства, агресивности, як і всі минулі варіанти цієї імперії. У цьому сенсі всі варіанти імперії – Заліська Русь, Московія, Росія, Російська імперія, СРСР, і нинішня карикатура на СРСР – еРеФія, – рівнозначні.

Ну, що, вистачить наведеного огляду? Ми можемо набагато детальніше розписати приклади найбільших підлот цієї держави. Але вважаємо це зайвим. Нашу тезу ми й так довели достатньою кількістю прикладів.

Стосовно вбивці, грабіжника, негідника, ворога власного народу недоречно говорити про зраду чи блюзнірське відступництво. «Вбивцю пришити можна сміливо, а злодія обібрати – свята справа». Що зі спокійною совістю і має намір зробити «СБ». Але, аж ніяк не по-лицарськи (тобто не підставляючись передчасно). Бо з негідниками й покидьками не ведуть себе по-лицарськи. І не відчувають із цього приводу докорів совісти. Так що не треба нам дорікати й напирати на мораль.

У протистоянні з брудним імперським монстром, створеним зрадниками, насильниками, вбивцями і негідниками, мораль недоречна.

Петро ХОМ’ЯКОВ
і Керівництво «Сєвєрного Братства»