...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Без коментарів

Число 40
Червень 11010 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Вчення РУНВіри
    Повідомлення
    Життя РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Думи мої...
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Погляд
    Про наболіле
    Нагально!
    Розкажу вам
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Відверто
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Наводимо уривки з одкровень жида Марка Елі Раважа, особистого біографа сім'ї Ротшильдів, надрукованих 1928 року в часописі «Century Magazine». Невдовзі вийде друком окремою брошурою вся ця стаття.

Ви, християни, турбуєтеся і скаржитеся про вплив жидів у вашій цивілізації. Ви говорите, що ми космополіти – меншість серед вас, з традиціями, інтересами і спрямуваннями, відмінними від ваших. І ви оголошуєте, що такий стан речей – загроза вашому впорядкованому розвитку – він плутає ваші пориви, і перетворює ваше призначення на мішанину.

Ваші безладні й суперечливі звинувачення проти нас не відповідають дійсному значенню подій. Ви звинувачуєте нас, що це ми зробили революцію в Московії. Припустимо, це так? Що із того? Порівняно з тим, що «святий» Павло – Саул (Савл) – жид із Тарзуса зробив у давньому Римі, російська революція – це просто вулична бійка.

Ось це те, що нас спантеличує і розчулює... у вашій грі в антисемітизм. Це так показово. Ви ходите скрізь і з жахом нашіптуєте про волохату жидівську руку тут і там. Це примушує нас щулитися. Ми повністю усвідомлюємо те, що ми наносимо вам невиліковну рану, коли накладаємо на вас наші власні, чужі вам, віру й традиції. Припустимо, і ми вже тремтимо, одного прекрасного дня ви прокинетеся і зрозумієте, що ваша релігія, ваша освіта, ваша медицина, ваша мораль, ваші соціальні, урядові, юридичні і економічні інститути – фундаментально усі наші! Але потім ви починаєте специфічно показувати на когось пальцем. Скажімо, натякати на жидівських банкірів або жидівських імпресаріо – і наш страх тут же змінюється вибухом реготу. Гої – бачимо ми з полегшенням – ніколи не будуть здатні бачити реальну глибину наших злочинів.

Нащо займатися дріб’язковими справами з дріб’язковими звинуваченнями, коли ви легко би могли розкопати наші набагато серйозніші злочини проти вас. Нащо кидати нам в обличчя незграбну підробку, типу «Протоколів старшин Сіону», коли з іще більшим успіхом ви можете кинути нам в обличчя «Одкровення Святого Іоанна»? Чого дорікати нам Карлом Марксом і Троцьким, коли, щоб звинуватити нас, вам з лишком вистачить Ісуса з Назарета і «святого» Павла (Савла) з Тарзуса.