...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

З приводу

Число 39
Листопад 11009 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Повідомлення
    Вчення РУНВіри
    Погляд
    Думи мої...
    Відверто
    Знай наших!
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально!
    Цікаво
    А насправді...
    Погляд
    Без коментарів
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

БОГОБОРЦІ ВІД МОЛОХА (ЄГОВИ-ЕЛОГІМА) ЗНИЩУЮТЬ НАШУ ДУХОВНІСТЬ

Купало

Стародавній град Звягель був спалений Данилом Галицьким у 10258 році Дажбожому (1258 р.Х.). На місці старого городища, де стояв град Звягель, ентузіастами рідної духовности в 11008 році Дажбожому (2008 р.Х.) від жителів міста Новоград-Волинського був зведений дерев’яний символ у формі «Збруцького ідола» на честь 750-ліття згадки про Звягель у Руському літописі. Але богоборці від Молоха (Ягве-Елогіма) побачили в цьому українському національному символі відродження Рідної Української віри в єдиносущного Дажбога. Язичницький символ став місцем поклоніння та відновлення духовної пам’яти Українського народу. В 11009 р.Д. на місці спаленого городища відбулося велелюдне свято Купала. Прожидівські богоборчі сили, наслідуючи вчення Мойсея, знищують на нашій землі нашу рідну духовність, у чому б вона не виражалася. У першу чергу вони руйнують матеріальні символи й споруди Рідної Віри народу і будують на нашій землі свої храми, синагоги, та встановлюють символи своєї віри.

У ніч з 12 на 13 серпня 11009 р.Д. (2009 р.Х.) негідники спиляли, а потім обіклали ганчір’ям, облили бензином і підпалили 4-метровий символ, встановлений на честь міста. На щастя, хранителям рідної духовности вдалося відновити обгорілий дубовий символ Рідної Віри та встановити його на старому місці. Отже духовні зайди об’явили нам і українській духовності таємну й підступну війну, піднявши проти народу, серед якого живуть, кривавий жидівський ятаган. Ми пам’ятаємо, як за правління Микити Хрущова нищилися християнські символи (фігури-хрести) і як уночі горіли їхні дерев’яні церкви. Невже християни, позбувшись влади комуністів, тепер оголосили війну українській духовності?

Український народе, прокинься й стань на захист рідного духовного спадку Предків! Дай нищівну відсіч жидолюбам від різних течій ягвізму і його гілок у вигляді комунізму, християнства чи глобалізму. Найдієвішою відплатою нищителям рідної духовности, віри й пам’яти народу буде наше ігнорування їхнього вчення, припинення відвідування їхніх храмів і поклоніння їхнім богам та святощам. Натомність нам потрібно плекати й захищати свою Рідну Віру та будувати храми єдиносущному Дажбогу. Ми не будемо уподібнюватися слугам жидівського Молоха і не станемо руйнувати жидівських синагог чи християнських церков, не будемо зносити римських шибениць – символів християнства, – розставлених знову по всіх велелюдних роздоріжжях України – їх незабаром знесе Український народ, що сам прозріє від жидівської полуди.

Будитель ВОГНЯНИЙ, Житомир

Рідна Віра