...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Нагально!

Число 39
Листопад 11009 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Повідомлення
    Вчення РУНВіри
    Погляд
    Думи мої...
    Відверто
    Знай наших!
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Цікаво
    З приводу
    А насправді...
    Погляд
    Без коментарів
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Крах малоукраїнських ілюзій

У нас дуже смішний народ виховався під кучмократами. Вони вміють стояти на колінах із гордо піднятою головою. Усі знають, що національні інтереси – це обслуговування нацегоїзму у всіх сферах. Так от, є таке поняття геоекономіка. Економічний егоїзм нації одягається в ідеологічні шати – Українську Ідею. Виходить, що варто міряти націоналізм економічними мірилами. Смішною ілюзією є баєчка про братські слов’янські народи. Там, де диктує вигода, як правило, розумні про братство забувають. Тільки осел турбується про справи інших народів і держав. Так от. Москалі виключили газ. Це приклад, що українці для москалів – споживачі товару. Хочу дам, а хочу – ні. Ті дурні, п’ята колона, поглиблюють прірву в Україні, виправдовуючи Кремль. Росіяни, що хочуть нормального життя, повинні вимагати в Януковича, Симоненка та інших, щоб Кремль давав газу багато, дешево й мовчки. Кремль виключив газ Харкову, Донецьку, Луганську, Криму. Кремль виключив газ москвоязичним і всім патріотам Москви. Чому? Щоб добитися свого, Кремль ладен заморозити всіх москвомовних, аби заробити й покласти гроші у швейцарські банки жидам.

Зима-2009 – яскравий приклад краху малоукраїнських ілюзій. Ті, хто агітують про другу державну мову, бояться своїх хазяїв. Янукович, примусь кулаком дати газ для шахт Донбасу безкоштовно або – йди геть! Навіщо нам слабак, який «мовою» говорить, а замість посадити Кремль на дупу, – тікає в кущі. Яких «регіонів» Партія регіонів? Чому Янукович приймав участь із регіоналами у знищений ВПК, армії й флоту? Януковичі перерізали на металобрухт стратегічні бомбардувальники. Видно, коли фінансувати Ізраїль, швейцарські банки, офшори і т. д. – це кредо Януковичів. Москалі аж піняться: «Треба платити!». Кому? Кремлівська зграя має серед себе етнічних росіян? Хто на чолі Газпрому? О. Міллер? Це типове російське прізвище? Виходить, коли у середині зими вимкнути газ, то це прояв братерського почуття до «меншого» брата? Залишилось подиригувати трошки – і новий Голодомор готовий. Вірити Кремлю – це вже, видно, діагноз. З ним і в божевільню можуть не взяти – лише час змарнується. Ті «москалі» що живуть в Україні отримують зарплату, пенсію… через бюджет України. Коли Газпром робить атаку на Україну, – то стрибають ціни, знецінюються зарплати й пенсії…

Чому? Кремль тримає москалів в Україні за заручників. І Кремль, мовляв, хваліть і «язиком» говоріть і при стрибанні цін та знеціненні зарплат і пенсій живіть. Ви – лохи! Москалі прокиньтесь! Ваше життя залежить від бюджету України. Заводи стануть, банки тріснуть і т. д., якщо ви на виборах будете голосувати за наймитів Кремля. Чим більше наймити Кремля зруйнують економіку України, тим гірше буде жити в Україні вам – москалям. Наймити Кремля повтікають у Москву, а рядові москалі – мерзніть як в Алчевську? Знайте, що останні 20 років наймити Кремля набивали кишені, а вас, москалів, кинули напризволяще. Коли за гроші Р. Ахметова, Ю. Звягільського тощо будувались нові заводи, шахти…? «Справжні рускіє» у «несправжніх» здерли 100 мільярдів доларів. Залишили – «рускій язик». І пам’ять про світле минуле в СРСР.

Зима-2009 – крах «Європейського міфу». Коли Україні погано було – Європа, як завжди, зробила вигляд, що це її не стосується. Очевидно, Україні не тільки в СНД, а й в ЄС і НАТО нема, що робити. Європа сполошилась, коли Москва відключила газ Європі. На Україну Європі плювати? Чого тоді Україні йти в НАТО і ЄС? Виходить, треба горе-патріотам почухати потилицю. Заклик товариша О. Бендера «Захід нам допоможе!» кінчається пшиком. Це наука всім. Економічний егоїзм пов’язаний із національним. Пріоритет державного інтересу – над усім. Заборонено потурати економічним (та й іншим теж) егоїзмам чужинців. Заборонено давати їм права, гарантії тощо. Заборонено давати їм прибуток і т. д. Чому? Нація повинна контролювати державу. Все повинно належати Українцям. Є, звичайно, песимісти, із глибокою іронією. Так от М. Калашников в «Гніві орка», «Вперед до СРСР – 2»… пише про ноу-хау в економіці й не тільки. Кожен москаль хай почитає, як КПРС і Кремлівська банда розвалили «Расєю» дотла. Справжнім ворогом москалів є інші москалі. Завдяки газовій війні посипались Кремлівські казочки. Робили це люди цікавої національності. Щоб поставити синагогу? Поможи боже!

Очевидно, чим гірше Москві, тим легше людям нормальним.

Богдан ЛЕВЕНКО, Полтавщина