...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

А чули, що...

Число 39
Листопад 11009 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Повідомлення
    Вчення РУНВіри
    Погляд
    Думи мої...
    Відверто
    Знай наших!
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально!
    Цікаво
    З приводу
    А насправді...
    Погляд
    Без коментарів
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка
...в УПЦ Московського патріархату не визнають хрещення в церквах УПЦ Київського патріархату? Тобто людей, охрещених в УПЦ КП, в московських церквах хрестять по другому колу. Цікаво, що хрещення в Римо-католицькій церкві вони визнають. До яких же тільки бзиків не доводить українофобія!

...у Києві підгорів «Книжковий супермаркет»? Подібні інциденти відбуваються і з іншими книгарнями, які продають чтиво писаки Олеся Бузини. Так українці проявляють любов до цього паскудника і його популяризаторів. Поки що...

...перебуваючи в Яготині, Президент Ющенко зопалу назвав своїх технічних працівників молдованами? Потім дуже вибачався, мовляв, мав на увазі не націю... Це, звичайно ж, обурило голову Національно-культурної асоціації молдован Анатолія Фетеску, що й зрозуміло. Але найбільше галасу здійняли... жидівські товариства. Зокрема, Правозахисна група на чолі з Дм. Ґройсманом звинуватила все (!) вище керівництво країни у «національній, расовій і сексуальній нетерпимості!» Дякуємо, що хоч не у питті крови неукраїнських діточок.

...кілька комуністичних бабусь-дідусів відмінили з’їзд Соціал-Nаціональної асамблеї, котрий мав відбутися у Києві? Бо серед цих мацапур зі «свєтлого будущєго» виявилися нардепи – вони стали на вході в будинок, у якому мав відбутися з’їзд і просто нікого туди не впускали. Хлопці могли би їх і порозкидати, цих священних корів, але доблесні лівоохоронці нагнали туди «соколів», «беркутів» та іншого птаства – по 5 на одного учасника з’їзду. Це була наука, однак, як «відміняти» у майбутньому з’їзди КПУ, наприклад.

...наше Міносвіти збирається замінити в наших ВНЗ вивчення історії України на вивчення української культури? Це тоді, коли в Московії поглиблюється фальсифікація історії і посилюється імпорт цього фальсифікату в Україну. Нагадаємо, що міністром освіти зараз Вакарчук – ліберал, демократ і людина Ющенка.

...кремлівська кліка пересварилася навіть із батьком Лукашенком? Вони поставили шлагбаум перед білоруським експортом, цього разу молочної продукції, і таким чином показали свою дрібничковість у стосунках із вірними друзями. Очевидно, що кремлінів більше тягне дружити з киргизами, казахами, китайцями...

...Ющенко публічно був заявив, що ми, мовляв, надрукуємо 3,8 млрд. грн., аби заплатити «Газпрому»? Тапер зрозуміло, чому наш народ при першому-ліпшому «апчхи!» біжать міняти гривні на доляри?

...у Києві на Хрещатику один барига поставив свій «лексус» на проїжджій частині і заблокував ним рух тролейбусів на 1,5 години? Ні влада, ні комунальні служби не змогли нічого вдіяти, доки самі пасажири не відтягнули ту лискучу чортопхайку з дороги.

...у церкві-усипальниці Богдана Хмельницького в Суботові сталася пожежа? Один із дуже вже «канонічних» прихожан підпалив іконостас, бо той, мовляв, «неправильно влаштований». Християнська церква, яка культивує інститут юродивих, сама від такого й постраждала...

...представник Московського патріархату в Держдумі РФії палко привітав Геннадія Зюганова з 65-літтям? І підкреслив, що в РПЦ «високо цінують потуги» лідера КПРФ. Зюганов же клявся, що сам щороку на Водохреща стрибає в ополонку і що кожен третій у його партії – віруючий. Дві ніби космополітичні за задумом і протилежні за суттю релігійні сили злилися в екстазі на ґрунті московського великодержавного націоналізму...

...наша держава в особі сердобольної аж до нудоти Карпачової зі шкури вилізла, аби витягнути з таїландської тюрми таку собі Вікторію Мамонтову? Це ту, яка, злигавшись із негром, розвозила по світу наркоту. А тепер ще й стала телезіркою, бо її показали по всих телеканалах, живописавши страждання цієї «нещасної».

...влада амстердамського району Слотерваарт виділила в парку спеціальні місця для купання, для вигулу собак і для зустрічей гомосексуалістів? Аби всім було максимально комфортно і ніхто нікому не заважав займатися улюбленою справою.

...австрійський суд засудив Герда Хонзіка до п’яти років позбавлення волі за заперечення Голокосту і пропаганду ідей нацизму? Письменник переховувався від австрійського «правосуддя» в Іспанії і ця країна двічі відмовлялася видати Хонзіка Австрії, поки його все ж австріяки не оголосили в міжнародний розшук... Помітьте, що письменник навіть не відкидав існування газових камер, а всього лише виступав проти надмірної демонізації націонал-соціалізму.

...навесні відбулася сутичка біля Умані між місцевими даішниками та ізраїльськими хасидами, котрі значно перевищили швидкість на дорозі? Міліціонери довго ганялися за «крайслером», доки, нарешті, його не зупинили і не пов’язали «льотчиків» після невеликої бійки з останніми. Як і личить у таких випадках, ізраїльські та жидівські ЗМІ звинуватили міліціянтів у «антисемітизмі» і обіцяли подати в суд позов проти держави Україна. Хоча даїшники-»антисеміти» дізналися про жидівство порушників аж тоді, коли ті таки вийшли з авто і вчинили запеклий спротив...

...знайшлися таки кілька косаків серед мільйонів свинопасів? Хлопці натовкли писок і надавали по руках головному в Україні «вождю мірового пролєтаріата». Ілліч – молодець, звичайно, але час уже йому піти з майданів на заслужений відпочинок до музеїв.

...Конгрес США планує легалізувати 30 видів сексуальних збочень? Серед них: некрофілія, педофілія, зоофілія, трансгендеризм, урофілія, гомосексуалізм та інші збочення. Усі 30 видів перераховано в діагностичній і статистичній інструкції із психічних розладів, яка використовується медичними й соціальними працівниками США.

...у Московії вже саджають за «загальний тон газети»? У Башкирії за звинуваченням у «екстремістських висловах» заарештований публіцист Айрат Дільмухаметов. При тому в обвинувальному висновку не наводиться жодної цитати конкретного заклику до насильницького повалення державного ладу...

...дніпропетровському пенсіонерові Вікторові Таратушці даішники надягли на руки кайдани, а самого його уклали на асфальт? За те, що той дозволив собі просити у них говорити з ним державною мовою. Тепер пенсіонер сподівається відсудити за це 100 тисяч моральних збитків. Цей процес і буде перевіркою на «вошивість», а також на українськість нашого суду.

...у 2009 фінансовому році витрати на оборону складають 1,1% держбюджету? А безпосередньо на Збройні сили витрачається усього біля 0,5%. Тоді як для того, аби лише «попасти під парасольку» такого бажаного для деяких НАТО, треба більше 2%!

...парадоксальне утворення бандюка Кокойти «Південна Осетія» вже вимагає від Грузії «ісконно осєтінскіє тєріторії»? Тобто йому тісно вже в межах Південної Осетії – стиль і почерк учителів-московитів не сплутати ні з чим!

...Ізраїль вишикував і організовано вивів із зали, де проходила конференція ООН із боротьби з расизмом «Дурбан-2» представників майже усіх «прогресивних» країн? Залу покинули представники країн ЄС, а також США, Канади, Австралії тощо. А причина демаршу у тому, що на трибуну вийшов президент Ірану і розповів, що расизм – це не лише тоді, коли білі не долюблюють чорних. Український же представник готовий був провалитися крізь землю, однак зумів лише прикинутися сплячим, за що тепер Україну й особисто Ющенка ізраїльтяни тягають у зубах, погрожуючи відкликати навіть свого посла. До речі, було відкликано ізраїльського посла зі Швейцарії всього лише за те, що президент цієї конфедерації мав зустріч з Ахмедінеджадом.

...американський суд таки визнав (через 23 роки!) колишнього цивільного фахівця армії США Бен-Амі Кадиша винним за передачу секретних документів Ізраїлю? Він свого часу передав, як у нас би сказали, «на історічєскую родіну» секретні документи з інформацією про ядерну зброю, винищувач F-15 та ракетні комплекси Patriot. За що тепер має заплатити штраф у $50 тис. Враховуючи, що він лише у 2007 році заробив $100 тис., цей штраф дідуся Бена дуже насмішив.

...на Закарпатті на будівлях, у яких розташовані органи місцевої влади, майорять прапори Угорщини? У відповідь на здивовані запитання громадян і патріотів України, Закарпатська обласна держадміністрація відповідає, що, мовляв, немає такого закону, аби прямо забороняв їх чіпляти, тому поки що можна вішати на райраду чи сільраду все, що кому заманеться. А дивлячись на те, як наша ВР працює й приймає закони, ті прапори ще висітимуть довго...

...смертельно поранили гранатою Ф-1 директора спортбази байдарок і каное на Трухановому острові? Бо він упирався до останнього, не віддаючи єдину безкоштовну спортивну базу в Києві. Шевченківське райвно його перед тим довго «пресувало», аби зробити на місці бази гадючник для корпоративних вечірок.

...Віктор Андрійович наклав вето на закон про примусове відчуження земельних ділянок для суспільних потреб? Бо, мовляв, будуть «не захищені права приватних власників» – священної корови великого ліберала Ющенка. Тобто тепер ні метро, ні залізницю, ні автомагістраль не можна буде прокласти без «височайшої» згоди конкретного дядька Степана, котрий має у власности ділянку землі.

...Юлія Тимошенко, говорячи про проблеми банківської сфери, видала таке: «Ми будемо націоналізовувати (вибачте за неприємне слово) Укрпромбанк і банк Надра»? Не зрозуміло, чому для Юлі слово націоналізовувати «неприємне» – бо нагадує слово націоналізм чи що?

...Медвепутін, аби досадити хохлам, організував у Севастополі байкерський фестиваль? Це вийшов такий собі промосковський і антиукраїнський шабаш. Так ось, по Севастополю роз’їжджав на мотоциклі разом із рогатими байкерами та напівголими дівками за спиною й протодиякон Андрій Кураєв, людина, наближена до патріарха Кирила Гундяєва і далеко не остання в РПЦ.

...коли киянка Тетяна Веремій повернулася додому після кількамісячного від’їзду до сина, то побачила, що будівельна техніка закінчує зносити її будинок? Виявилося, що знесення замовив «господар», а те, що вона і є господар, і прописана тут, це було для них новиною. Схема проста: підробний акт на спадок чи дарча, а далі все це підмахує «свій» нотаріус – і ви спокійно можете йти бомжувати. Така практика набирає обертів і не схоже, щоб у нашій державі хтось особливо боявся покарання за ці художества...

...у Києві на Хрещатику провели чергову акцію з роздяганням? Цього разу «боролися» проти полювання. Це безглузде мавпування із Заходу подібних «акцій протесту голою дупою» набирає у нас популярности. Але коли там це виглядає по-справжньому, тобто роздягальниці, схоже, справді переймаються темою, проти якої «борються», то у нас це виглядає дешевим фарсом і всього лише нав’язливим, але безкоштовним стриптизом...

...співачка Ані Лорак нарешті вийшла заміж? Вона якось відкрилася, що хотіла би народитися негритянкою і тому, мабуть, так довго шукала собі негра. Але ніякий негр її не взяв, а взяв лише турок. Тим не менш, іще одна роксолана пішла на експорт...

...у Новограді-Волинському християни спробували спалити статую Світовида, яку встановила городська влада? Це після того, як подібні акції-провокації з пошкодженням ідолів було проведено в Нікополі та на Тернопіллі. Звідки випливає, що християни, за відсутности логічних контраргументів, стали на стежку війни з рідновірами.

...та ж сама історія сталася і з нововстановленою у Києві на Княжій горі фігурою Перуна? Її вночі підпиляли й спробували спалити, а такий собі отець Сергій (Ткачук) у грубій формі пообіцяв її на Покрову скинути в Дніпро. То рідновіри що, тепер мають церкви почати руйнувати?

...хасиди в Умані на їхній Новий рік обурювалися, що українці на ринку їм дорого продають харчі? Ніби на ґойський Новий рік (1 січня) не те ж саме відбувається. Від імени «СО» дуже просимо торгашів у вересні знижувати принаймні втричі ціни на продовольство в Умані, інакше всіх українців знову звинуватять у «антисемітизмі»!

...у Великобританії було заарештовано трирічного, наймолодшого за всю її історію, злочинця? Хлоп виявився некерованим і ламав усе в помешканні. Тому батьки, подумавши, що коли вони будуть застосовувати дідівські методи для виховання бешкетника, то їх самих можуть заарештувати, і... вирішили за краще здати в поліцію сина.

...комітет Держдуми РФ у справах СНД пропонує застосувати санкції проти країн, у яких, на їхню думку, реабілітується фашизм? А це Україна, Латвія, Естонія, «а також є окремі випадки в РФ». Така політика буде вважатися «недружньою до РФ» і буде супроводжуватися зверненнями в міжнародні організації аж до ООН задля запровадження санкцій. А для громадян тих країн буде передбачено видворення й заборону на в’їзд до РФії.

...у Гарвардському університеті (США) відкриють кафедру з вивчення «гомосексуальних, бісексуальних та транссексуальних дисциплін»? Грант на цю надважливу дисципліну у розмірі $1,5 млн. виділило Гарвардське товариство геїв і лесбіянок, до якого входять 4700 студентів, випускників та професорів. Цікаво, а якби товариство сатаністів і вурдалаків виділило грант, у Гарварді теж би вивчали вампірські та сатанинські дисципліни?

...українець Андрій Слюсарчук зі Львова завдяки феноменальній пам’яти увійшов до Книги рекордів Гіннеса? Він відтворив із пам’яти 30 млн. (!) цифр, що йдуть після коми у числі «пі». Він також може сказати будь-яку фразу з потрібної сторінки у прочитаній ним грубій книзі. Ось яку потугу можуть проявити українці, якщо вони чогось захочуть, а головне, подолають запущений комплекс меншовартости!

...колишній заступник голови СБУ Володимир Сацюк отримав у суборенду від УПЦ МП 30 соток пляжу? Тримайтеся за стілець, але в договорі записано: «для місіонерської діяльности». Та «діяльність» проходить дуже напружено, оскільки пляж закрито і його охороняють цілодобово.

...Федеральна служба судових приставів (ФССП) Московії і РПЦ домовилися про взаємодію в боротьбі з боржниками? Церковники будуть проповідувати необхідність віддавати борги державі, а злісних боржників прирівняють у проповідях до злодіїв. А пристави у свою чергу будуть давати гроші на відновлення храмів. Так практично зростаються гундяєвська церква з медвєпутінською державою.

...у Києві діє одна з найбільших жидівських шкіл на теренах СНД «Сімха-Хабад»? Все ніби й нічого, але утримує цю школу держава Україна. А ось приймають у ту школу строго за національним принципом. Ви можете собі уявити, аби в якусь державну школу приймали лише українців? Отож. А для єговообраних це проходить...

...за рекомендаціями Міжнародної угоди громадянських та політичних прав, а також постановою конференцій у Гаазі (1996) держави не мають перешкоджати нацменшинам у влаштуванні власних освітніх інституцій, але вони не зобов’язані фінансувати їх? Україна ж за державний рахунок утримує понад дві тисячі освітніх закладів із московською мовою навчання. В Московії ж україномовних чи змішаних з українською мовою закладів немає взагалі. Однак президенту РФії Медвєдєву це зовсім не заважає звинувачувати Україну в якихось перешкодах для освіти московською мовою. Тут, виходить, головне першому прокричати: «Тримайте злодія!»

...наша держава тратить величезні кошти на освіту іноземною мовою, а ось проукраїнські товариства зазнають утисків? Так в Одесі обласна рада хоче виселити зі свого приміщення товариство «Просвіту». Формально за борги в оплаті оренди. Однак орендну плату з «Просвіти» беруть як із комерційної структури – без жодних пільг, тоді як, наприклад, Конгрес болгар України, Спілка поляків України чи Обласна рада миру лише за останніми рішеннями городської ради отримали пільги в оплаті орендованих приміщень...

...цього року на «святкуванні» 300-річчя Полтавської битви всьому українству було відважено смачний ляпас? Як центральна, так і місцева влада замість показати всю історичну правду чи хоча б не випинати поразку українців, запопадливо влаштувала грандіозне шоу для заїжджих московітів і особисто Черномирдіна. Мер Матковський зі своєю челяддю ніби турбувалися про «неупередженість та політичну незаангажованість», однак спеціальною постановою заборонили розміщувати зображення Мазепи та будь-чого, що може «образити національні почуття та політичні переконання». Але найганебніше, що музей Полтавської битви напередодні відмовився приймати в дар від шведів пам’ятник Карлу ХІІ і скульптор був брутально принижений цим фактом. Зате недолугий, позбавлений елементарного смаку бовван сифілітика Петра І там стирчить...

...на події у Марганці було накладено суворе табу? Убитого вірменами українця Сергія Бондаренка супроводжували на похоронах декілька тисяч городян і це знімали журналісти місцевих і центральних телеканалів. Однак жоден сюжет не потрапив на телеекран, а отже – це замовчування кимось координується. Сам же конфлікт велено трактувати не як міжетнічний, а всього лише як побутовий...

...невідомі стражі громадської моралі підпалили арт-центр Павла Гудимова «Я Галерея» у Києві? Там ліберасти влаштували диспут під назвою «Пропаганда гомосексуалізму чи пропаганда толерантности». Обговорювалася заборона на прокат відверто содомітської комедії «Бруно» і видання антології світової гей-лесбійської літератури «120 сторінок Содому». Як бачимо, збоченці пробують наступати на суспільство по всіх фронтах. Але ж у суспільства терпець теж не залізобетонний!

...із $3,3 млрд. липневої частини кредиту МВФ $1,9 млрд. будуть направлені на погашення зовнішніх боргів? Про це відверто заявила прем’єрка Тимошенко. І всі задоволені: наш уряд у результаті може протриматися ще зайві рік-два (а далі хоч трава не рости!), а МВФ ще більше затягне боргову удавку на шиї українців.

...московські війська в Абхазії вже замінили абхазькі прапори на всіх постах на триколори? Московські ж миротворці роззброюють абхазьку міліцію, в результаті чого міліціонери тікають у ліси, однак їх там теж відловлюють і «пацифікують». Якщо так піде далі, абхазці скоро будуть не проти повернутися під грузинську адміністрацію. Однак хіба з ведмежих лап вони вже зуміють виборсатися?

...один із найбагатших «українців» Ігор Коломийський відкрито заявив в інтерв’ю, що має друге громадянство – Ізраїлю, звичайно ж? На зауваження, що це, мовляв, незаконно, «подвійний громадянин» зухвало відповів, що так, незаконно, але показав на сотні тисяч, таких як він, роздвоєних. Зрозуміло, що закони у парламенті вони не для себе, а для ґоїв пишуть...

...а ось регіонал Діма Табачнік признався через пресу, що у 94-му, будучи керівником виборчого штабу Кучми, застосовував «брудні технології» і озвучував вигадані результати соцопитувань? Якщо він це спокійно визнає, то це свідчить про повну впевненість у безкарности, а отже, веде до повної втрати гальм у нашої «бидлоеліти». А без гальм, як не крути, але далеко не заїдеш – це, зазвичай, закінчується дуже плачевно...

...ФБР заарештувала п’ятьох американських рабинів, а також трьох мерів і двох членів законодавчої асамблеї штату Нью-Джерсі того ж племени? Крім служби Єгові вони ще займалися різноманітним ґешефтом, як то: корупцією, шантажем, шахрайством і торгівлею людськими органами. Так Леві-Іцхак Розенабаум із Брукліна умовляв людей продати свою нирку за $10 тис., яку потім продавав за $160 тис.

...ветерани ІІ світової із Шотландії розкритикували городську владу Ґлазґо за те, що кругла дата 65-річчя висадки десанту в Нормандії пройшла непоміченою? Зате муніципалітет виділив 240 тис. фунтів на пропаганду прав гомосексуалістів, на виставку содомітської порнографії й класи з перевдягання в одяг іншої статі. Ось такі, виходить, зараз у Європи пріоритети...

...у Китаї було страчено колишнього директора компанії Пекінського аеропорту Лі Пейіна? За $4 млн. різних зібраних хабарів і нецільове витрачання $12 млн. І таких хабарників там за рік розстрілюють по тисячі. Викорінити цим корупцію поки не вдалося (бо чиновників у комуністичному Китаї достобіса і вони там усим керують), але як потужний стримуючий фактор працює відмінно.

...Литовський сейм прийняв закон про заборону «пропаганди гомосексуалізму»? Якщо внесуть поправки до карного кодексу, то за публічну пропаганду збочень грозитиме штраф, громадські роботи чи ув’язнення. Це, звичайно ж, викликало відчутне «занепокоєння у світової (содомітської) спільноти».

...зарплатня голови Нацбанку Стельмаха складає біля 130 тис. грн. на місяць? А його першого заступника Шаповалова – біля 100 тис. Причому обидва вони не соромляться брати ще й десятки тисяч у якости матеріальної допомоги. Вони викручуються, що стільки ж отримують керівники комерційних банків. Однак коли банківська система в кризі, гривня падає, то чому нацбанкіри мають отримувати стільки ж, як і керівники успішних банків?

...у кінці 80-х Папа Іван Павло II відвідав Освенцім і встановив там пам’ятний хрест на згадку про священиків і ченців, замучених на території табору? Це страшно обурило жидівські спільноти – вони вимагали прибрати хрест і грозилися замалювати його зірками Давида. Мовляв, як це? Які поляки? Адже нацисти лише жидів знищували!?

...на операціях з обміну валюти за липень-серпень вітчизняні банки заробили біля 1 млрд. грн.? Тобто прибуток від цих операцій зріс удвічі. А причиною цього став ажіотажний попит на долар. Але страшно й уявити, скільки на цьому доларовому психозі заробили ті, які цей самий психоз і закрутили...

...у Волгограді затримано першого секретаря райкому одного з районів обласного центру? Ні, не за підготовку «міровой рєволюциі», а... за любов до хлопчиків. На допиті він признався, що мав статеві контакти з дітьми протягом більше десяти років і, за попередніми даними, за цей час спокусив більше сотні дітей. Він педагог і викладав у школі етику й психологію сімейного життя, а своє дивне «хобі» пояснив «схильністю до високої еротики» і вабленням до «краси голого дитячого тіла». При цьому статеві акти з дітьми він фіксував на відео й поширював в Інтернеті. У цьому чоловікові дивним чином уживалася любов до малолітніх хлопчиків з любов’ю до «партії і Лєніна».

...Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій провела своє чергове, жовтневе, засідання... на «землі обітованій»? Учасники засідання відвідали Храм Гробу Господнього, меморіал Голокосту «Яд ва-Шем», поплакали біля Стіни плачу та оглянули інші визначні місця «святої землі». А тепер, наснажені новими враженнями, будуть переконувати українців, що для нас теж Ізраїль є «святою землею», а жиди – «богообраним народом».

...Ющенко доручив КМДА виділити землю під заповідник «Бабин Яр»? Його так налякала жидівська метушня навкруги проекту будівництва в тому районі готелю («Ґвалт! На єврєйскіх костях!»), що він готовий жидам пів-Києва віддати під заповідник...

...польського воротаря Аркадіуша Онишко вигнали з данського футбольного клубу «Мідтьюлланд»? Бо у своїй автобіографії той дозволив собі анти-содомітські вислови. Зокрема, він заявив, що йому огидно чути, як збоченці розмовляють один з одним, і що його нудить, коли він бачить чоловіків, які цілуються. А в Європі зараз це те саме, що признатися в симпатії до Гітлера...

...організація любавицьких хасидів «Хабад» звернулася до меморіалу «Яд ва-Шем» з проханням визнати адмірала Вільгельма Канаріса «праведником народів світу»? Бо в 40-му році люди Канаріса переправили духовного лідера любавицьких хасидів ребе Шнеєрсона в Латвію, звідки він просочився до США. За таку заслугу хабадники готові закрити очі на те, що адмірал був довгі роки керівником Абверу. Він жодним чином, звичайно ж, не був праведником, але чи був він «праведником народів світу», буде вирішувати «Яд ва-Шем».

...опубліковано і передано ФБР документи, які доводять, що т.зв. «свинячий грип» – грандіозна бізнесова оборудка? Сам вірус, вакцину проти нього, а також всесвітню рекламу її, паніку і дезінформацію організував траст Девіда Рокфеллера, куди входять ряд могутніх промисловців і медіа-магнатів, зокрема, Руперт Мердок, Мортон Цукерман, Томас Глоусер, а також колишній глава Федерального Резервного Банку Нью Йорк Джері Спреєр. Залишається сподіватися, що ФБР проведе об’єктивне розслідування і покарає організаторів пандемії, у що, проте, не особливо віриться...