...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Так має бути

Число 38
Квітень 11009 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Повідомлення
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Варто знати
    Думи мої...
    Поезія
    Не збагнути...
  Радимо задуматись
    Про наболіле
    Нагально!
    Події
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Без коментарів
    Смішно й сумно
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Цікаво
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Ми - єдині!

Саме це гасло зараз, як ніколи, потрібно нам, рунвістам. Так заповідав Учитель і Пророк Лев Силенко, так вчить Святе Письмо Мага Віра й, зрештою, вся історія України-Руси. То чому все частіше й частіше лунає з наших вуст мова про якісь «гілки» РУНВіри?!

Даний термін щодо релігії може вживатися лише тоді, коли між віруючими існують суттєві відмінності у сприйнятті або потрактуванні вчення, основних канонів, у проведенні обрядів тощо (наприклад, католицизм, протестантизм і православ’я як гілки християнства; сунніти та шиїти як гілки ісламу). Натомість усі сповідники Рідної Української Національної Віри в повному обсязі та беззаперечно визнають Святим Письмом Мага Віру, а Пророком – Лева Силенка. То які ж світоглядні суперечності розділили нас на різні «гілки»?

Відповідь проста: таких суперечностей немає і не може бути поміж рунвістами. На сьогодні, справді, діють декілька центрів поширення РУНВіри (хмельницький, запорізький, київські), але між ними не існує жодних протиріч щодо сприйняття науки Рідного Пророка. Вони створилися в час, коли потрібно було заснувати перші громади, налагодити роботу на місцях, закріпитися в своїх регіонах. Зараз же наступає етап виконання прижиттєвого розпорядження Лева Силенка, котре чітко записане в Мага Вірі: Об’єднання Синів І Дочок України повинно бути одне на всю планету Земля. Й чотири центри роблять усе можливе для здійснення цього заповіту Пророка. Так, уже досягнуто принципової згоди всіх керівників і намічено трирічний план втілення даного задуму в життя.

Тож у нелегкий час для розвитку РУНВіри, дорогі побратими та посестри, не провокуймо ситуації. Не вживаймо слова «гілки», жодних «гілок» немає (правильніше, говорити про об’єднання рунвістів, послуговуючись їхньою офіційною зареєстрованою назвою, або словами «центри», «осередки»: хмельницький центр, запорізький центр і т.п.). Ми – єдині, й нехай всі наші недоброзичливці знають про це!

Слава Дажбогу!
Слава Його Пророку Леву Силенку!
Слава Дажбожій Україні!

р. Святослав ВОЙТКО, Київ

* * *

Коментар редакції:

Як би не старалися різноманітні вожді, вождики й благодійники, РУНВіра та її справжні сповідники таки єдині і ОСІДУ на весь світ одне. А орган його теж один – це «Слово Оріїв»!