...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Нам пишуть

Число 38
Квітень 11009 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет–видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Повідомлення
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Варто знати
    Думи мої...
    Поезія
    Не збагнути...
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально!
    Події
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Без коментарів
    Смішно й сумно
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Цікаво
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Думки з нагоди річниці
Полтавської битви

Орії Арии

Звичайно, українцям було б приємніше відзначати 350-річчя перемоги під Конотопом, аніж 300-річчя поразки під Полтавою. Але, де плоди перемоги під Конотопом? А імперський орел досі стовбичить у центрі Полтави, мов ніж у серці України. «Перемога росіян під Полтавою ознаменувала крах спроби українських патріотів відродити незалежність» (Історія Українського козацтва, т. 1, ст. 271).

Українцям, як і всьому людству, загрожують дві великі брехні: християнство й комунізм. Кожна та брехня спростовує саму себе, як уважно її дослідити. Християнство й комунізм – брехливі ворожі шкідливі витвори, які отруюють свідомість, паралізують волю, калічать душі, позбавляють можливости природнього розвитку й ведуть до самознищення. Спрямовані на зруйнування національних держав і систем національної організації.

Обидві ці брехні давно викриті. Теоретично – кращими умами людства, практично – ходом розвитку світової історії. Але, як казав один політичний діяч, якщо брехню повторювати постійно й повсюдно, – люди вважатимуть її за правду. Громадяни України досі постійно зазнають впливу огидної смертоносної брехні християнства й комунізму. Ці дві брехні досі не засуджені публічно й офіційно. Кращі уми Греції, Риму, Ізраїлю, Європи, а у ближчий час – наші великі українці: Г.Сковорода, Т.Шевченко, П.Куліш, І.Франко, Л.Українка, наш сучасник Л.Силенко, наша полтавка Л.Марченко – ґрунтовно довели: юдаїзм виховує рабовласника, а християнство – раба. Старий Заповіт є катехізисом юдейського націонал-фашизму. Не тільки дозволяє, але й вимагає від юдеїв чинити масові злочини й геноцид проти всіх народів. То чому націонал-соціалізм А.Гітлера офіційно засуджений, а юдейський націонал-фашизм подається як «святе Письмо» для всіх народів? Це порушення принципу рівности націй, що визнають навіть далекоглядні представники жидівського народу: Ісраель Шахак, Едуард Ходос.

Треба вміти вчитися у своїх ворогів. Найпідліший кат усіх часів і народів, ідолище якого досі гнітить душу кожної чесної людини отам на майдані, казав: «Лучшій способ отмєтіть юбілєй – сосрєдоточіть вніманіє на нєрєшонних вопросах». Для українців більшість основних завдань ще лишаються невирішеними.

У Біблії є книга «Числа». Багато всякого бруду там написано, але розумний чоловік скрізь знайде щось корисне. З книги «Числа», як і з інших місць Біблії, бачимо, що юдеї завжди мали: 1) Свій національний провід («Не ставте чужого царя над собою»); 2) Свою національну віру й левітів, духовних учителів і керівників нації («Кожен народ буде ходити в ім’я свого бога, а ми будемо ходити в ім’я нашого Господа. Повік. Не вклоняйся і не служи чужим богам. Хто прокляне свого Бога, то понесе свій гріх. Якщо твій свояк або приходько скаже тобі: ходім будемо служити іншим богам, яким служать інші народи, то поб’єш його камінням»); 3) Національну систему організації суспільства. Вони були поділені на племена, тисячі й сотні. Завжди знали, скільки в них є «мужів, здатних володіти мечем». З точністю до однієї людини наводять кількість учасників подій, що були понад 2 тис. років тому.

Отже, чого найперше не вистачає українцям? Організації і єдности. «Держава, поділена проти себе, загине». Ось що несуть насправді демократія й парламентаризм.

ЗМІ мають не байдуже констатувати факти, а мобілізувати людей, накреслювати перспективу дій. Народу потрібні не запитання, постановки проблем, а відповіді – вирішення проблем. Але у всіх ЗМІ натомість ведеться ворожа антиукраїнська пропаганда християнства, комунізму та сіонізму. Виходить, що засоби пропаганди та інформаційний простір України контролюють вороги. Телебачення подає програму «Хай щастить», яка є антиконституційною, бо «щастить» не всім, а лише деяким і завжди тільки одним і тим самим. Полтавське радіо веде злочинну й огидну пропаганду іноземного холуйського християнства. 22 листопада воно заявило: у зв’язку з поминанням жертв Голодомору 1933 р., організаторам і виконавцям Голодомору слово для їхньої сатанинської пропаганди буде надано наступного дня. Чи є межа блюзнірству зрадників і холуїв? Диктор аж зі шкури вилазить, знавісніло вигукуючи: є така партія! Ганьба й злочин, що в Україні досі діє партія тиранії, рабства й геноциду.

Родина Президента не тільки не підтримала великого Пророка і Вчителя Українського народу Лева Силенка під час Його перебування в Україні влітку 11008 року, який через свій вік та стан здоров’я потребував особливої уваги, але й не захистила Його від ворожих погроз, через що Вчитель був змушений покинути Вітчизну й пішов у Вічність на чужині... На офіційному рівні не прозвучало жодного співчуття й жалоби з приводу Його відходу у Царство Духа Предків. А Він заслуговує надання (хоч посмертно) звання Героя України. Натомість, коли у Москві помер Рідігер (агент ФСБ Дроздов), то Президент України не тільки висловив співчуття (хай того вимагає дипломатичний етикет, але одночасно свідчить про порушення принципу відділення церкви від держави, як в Україні, так і в Московії), але ще й заявив про якісь нібито позитивні дії того в Україні. Хоча будь-яка діяльність імперської сатанинської церкви в Україні – богохульна, протизаконна й ворожа. Будь-яке співробітництво влади з московською церквою є зрадою Бога й України.

Говорять про світову кризу. А нам яке діло? Президент і Прем’єр говорять по суті те саме: десь за бугром є добрий дядько з великим мішком грошей – якщо будемо його слухатись, то він нам одсипле грошей і тим врятує. Та це ж абсурд! Що таке «транш»? Це коли когось зненацька інтенсивно нахитнуть із-за рогу по голові порожнім мішком із грубої тканини. Зрозуміло, що така «терапія» не покращить економічного становища, а лиш задурить голову. Простіше кажучи, зробить не тільки нас, але наших дітей та онуків вічними боржниками світових паразитів. Порятунок України не у закордонних позиках, а в організації Українського народу, розвитку власного виробництва. «Праця єдина з неволі нас вирве» – І.Франко. Ніхто не допоможе і не в силах навести лад в Україні, як самі на те не спроможемося.

Л.Кравчук по-блюзнірськи пропонує В.Ющенку піти у відставку. Але він замовчує, що сам є головним і першим винуватцем розвалу економіки України. Це він допустив реставрацію комуно-фашизму й руками податкової інспекції зупинив більшість заводів і фабрик. 70% міського населення перетворив на безробітних. Паразити розікрали й привласнили загальнодержавну власність. Народ був обманутий і пограбований. Знищення економіки України призвело до економічно необґрунтованого масового імпорту товарів масового споживання. Це рівнозначно щорічній виплаті величезних репарацій Китаю, Московії та іншим державам. Л.Кучма довершив руйнування економіки і повністю зруйнував систему виробничих відносин у сільському господарстві. Замість реорганізації і вдосконалення колгоспів і радгоспів, вони були зруйновані. 80% жителів села стали безробітними. Розруха на селі спричинила таку ж економічну й моральну шкоду, зневір’я й безнадію, як Голодомор 1933 р.

Успішні творчі, конструктивні дії неможливі в умовах дозволу діяльности ворожих руйнівних дезорганізуючих сил. Необхідно заборонити діяльність партій і організацій, які мають своєю метою знищення Української держави, поневолення й знищення українців. Заборонити пропаганду порушення норм Права, Закону й Моралі та всіх форм теорії й практики сатанізму, гомосексуалізму, християнства, комунізму, собакофільства, тютюнопаління, наркоманії. Ми ні в якому разі не забороняємо і не обмежуємо нічиїх прав. Нехай створять Дияволкіс, Педербург, Комунштадт, Догенвіль, Християнопіль та й удовольняються досхочу своїми уподобаннями, не нав’язуючи їх іншим. І переконаються в абсурдности, шкідливости, та згубности тих уподобань для душі й тіла. Моральних і тілесних збоченців не можна допускати на державну службу, адже вони скрізь намагаються створити об’єднання собі подібних, чинять згубний вплив на оточуючих, особливо на молодь та дітей.

Досягти стійкого й глибокого відродження й розвитку України можна лише на основі природної Рідної Віри й ідеології. Рішуче відкинемо фальшиві чужі догми та ворожі ярлики: язичництво, поганство. Ні! Наша Віра природня, рідна, правдива, істинно Православна – РУНВіра.

Орт ЮСТ, Полтава