...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Нагально!

Число 38
Квітень 11009 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Повідомлення
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Варто знати
    Думи мої...
    Поезія
    Не збагнути...
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Події
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Без коментарів
    Смішно й сумно
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Цікаво
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Про поточну ситуацію
і недалеку перспективу

Світ доволі швидким темпами занурюється у загальносвітову фондову, далі фінансову, а далі й кризу виробництва. Для чого, ким і як ці кризи створюються, читайте «Протоколи старшин Сіону»: «Створивши всіма доступними нам шляхами за допомогою золота, що все у наших руках, загальну економічну кризу, ми кинемо на вулицю цілі юрби робітників одночасно у всіх країнах Європи» (прот. 3); «Економічні кризи були нами зроблені для гоїв не чим іншим, як виведенням грошей із обороту. Величезні капітали застоювалися, витягуючи гроші з держав, котрі до нас же й були змушені звернутися за позиками. Ці позики обтяжили фінанси держави платежами % і закріпачили їхнім названим капіталом...» (прот. 20) і т. д.

Криза

Однак зараз не про те. Хотілося б обмізкувати, як українцю вилізти з цієї халепи з найменшими втратами. Бо криза є. І вона, як видно буде нижче, найперше у наших головах. Витрусити ж її звідти ой як не просто!

Бо Україна з цією кризою твердо вирішила не відставати від «цивілізованого світу», а перегнати його, бути «впєрєді планєти всєй» – нині у нас не просто криза, а вже відчутний економічний спад. Це ніби важко пояснити – адже ми слабо інтегровані ще у світову економіку (що мало би бути позитивом!), – однак такий плачевний стан нашої господарки пояснюється тим, що у нас люди, переживши катаклізми початку 90-х, набагато схильніші до панічних настроїв, аніж, наприклад, на Заході; до того ж у нас занадто низький рівень націоналізму, немає згуртованості нації, а є атомарна розпорошеність. Головна ж причина – в українців практично вичерпалася довіра до уряду і всієї ліберально-демократичної «еліти», які б кольори вона на себе не вдягала. А все це, м’яко кажучи, не сприяє подоланню кризи малою кров’ю.

Як ілюстрацію хочу навести парадоксальну ситуацію з курсом долара. Коли світова криза почалася – а почалася вона, як відомо, саме зі США – то, якби не панікери з наших до непристойности вільних ЗМІ, можливо, ми б кризи і досі ще не помітили, – а так народ відразу кинувся до обмінників, аби позбутися гривні й... купити долар! Саме долар – валюту держави, котра увійшла в найсильніший за останні десятиліття штопор! Саме ця паніка і загнала національну валюту туди, де вона зараз. І штурмували обмінники далеко не лише ті, які набралися доларових кредитів. Бо, по ідеї, коли ці споживачі кредитів і закупляли долари в банків, то не закручували ж їх потім у трилітрові банки і не зав’язували у панчохи, а повертали негайно тим же самим банкам. Тому найперше саме паніка спричинила такий стан речей. Це зрозуміло, як зрозуміло і те, що Нацбанк у збиток національним інтересам, посприяв цій паніці, аби якісь ділки добряче наварили на цьому кордебалеті й девальвації гривні.

Я вже давно не міг збагнути – навіщо держави беруть кредити у МВФ, залазячи у величезні борги? Чому тільки одиниці з них можуть, зрештою, виборсатися з боргової ями, і ці одиниці – лише тоталітарні держави-«ізгої», тоді як демократичні не можуть? Можливо це я такий темний, що бачу лише явну згубу від залізання у борги, а ті, які «зверху» бачать якусь дуже вже значну перевагу від отримання кредитів, бо їм «зверху» видніше? Адже борг України величезний. Його неможливо виплатити. Але наші верховоди і далі продовжують оббивати ті ж самі пороги МВФ, і набиратися боргів, як собака бліх, знову й знову? Та що там Україна – США мають борг у тисячу (!) разів більший за наш і це їх не зупиняє від збільшення боргу. США – найбільший у світі боржник і якби раптом кредитори стали вимагати негайного повернення боргу, то Штати відразу б вилетіли в трубу!

Відповідь. Демократичних лідерів дуже ретельно готують, перед тим, як поставити на місце прем’єра чи президента ті ж самі сили, в руках яких і банки, і газети-телеканали, і МВФ. Вони дбайливо промивають мізки цьому претенденту на корону і втовкмачують у голову, що набратися кредитів – це добре, «прогресивно», «демократично» і взагалі – усі так роблять. Тому й важко людині з незалежним мисленням зрозуміти старанно забамбулену. А тим більше навпаки.

Демократичні лідери – це піна, яка спливає на 5, від сили на 10 років, із метою найперше обікрасти свій народ, «нацарювати», а далі хоч трава не рости – головне правильно оформити те, що «нацарював», аби потім комар носа не підточив. Політики про свою державу думають по-п’яте й по-десяте. Державний же діяч думає про свою державу найперше і завжди, він за неї відповідальний своїм майном і своїм життям аж до самої смерти. А у випадку монархії він відповідає і після своєї смерти, коли державою правитиме його син. Тому державний діяч, коли й бере у борг, то дуже й дуже обережно, сім разів відмірявши й добряче зваживши.

Однак демократична система, нажаль, державних діячів не культивує...

Отже США – найбільший у світі боржник і досі існують завдяки ще й тому, що кредитори не вимагають негайного повернення боргу. Хто ж тоді ці кредитори? А це приватна лавочка, яка називається Федеральна Резервна система (ФРС), яку організувала купка лихварів – володарі двадцяти приватних банків і яка регулює випуск папірців – американського долара – і продаж його державі США, а отже, затягування цієї держави, а за нею і всього світу в боргову кабалу. Тобто ці Ротшильди-Варбурги і хто там ще, тримають весь світ на короткому повідку в якости боржників і тому можуть вимагати у своїх боржників будь-які активи як виплату цього боргу, що вони успішно й роблять. То хіба вони не знайдуть засобів, аби забамбулити таких як Ющенко, Тимошенко чи там Янукович тим, що кредит – це «прогресивно» і «супервигідно»? А те, що пишемо ми, коли й трапиться так, що випадково попаде їм до рук, то здасться маячнею божевільного.

Хочу повернутися в недалеку історію, в літо цього року. Тоді відомий, як кажуть про нього ЗМІ, «філантроп», а насправді сумновідомий біржовий спекулянт Джордж Сорос, котрий є дрібним виконувачем волі тих же Ротшильдів-Варбургів, озвучив ту думку, яка вже давно витала у певних колах, не забамбулених світовими лихварями вищого порядку, про те, що долару, мовляв, залишилось недовго жити. Українці вирішили, що Сорос випадково розтріпав відомості, котрі не повинен був розтріпати, а отже, треба позбуватися зелених папірців. Люди кинулися обмінювати долари на гривні та євро і в підсумку курс долара відносно гривні знизився більш як на 10%. Банківські шахраї скупили долар по дешевці і поклали його «в панчоху». Далі тим, хто кредитів нахапався, потрібна зелень, адже ж доларові кредити банкірам-лихварям треба повертати, а їх «немає». Створився ажіотаж біля обмінних пунктів, вже з протилежною ціллю – купити долар, – а оскільки доларів «немає», то і курс долара різко поповз угору. Народ перелякався і в паніці почав, висолопивши язика, бігати у пошуках «зниклого» зеленого – навіть ті, кому ці зелені папірці триста років не треба – а так, за компанію. Лихварі ж, а разом із ними і Нацбанк, викидали потроху доларів, старанно роблячи вигляд, мовляв, ось трохи завалялось і все, більш немає... Таким чином, враховуючи шалений ажіотаж, дурням було вигідно продано масу зелених фантиків за дуже завищеною ціною.

Наступним етапом буде скупка (пробачте, «приватизація»!) тими ж лихварями найбільш перспективних підприємств, прибуткових об’єктів господарювання, а, можливо, і безцінної Української землі, яка в майбутньому, коли настане до всього ще й продовольча криза (а вона таки обов’язково настане!), буде на вагу золота. І скуплять вони все це за копійки (благо, криза!), а український хрунь деякий час може потішитись шарудінням у кишені таких жаданих зелених папірців. Та тішитись йому, бідному, довго не доведеться...

Бо ті ж самі Ротшильди-Варбурги тощо, «відв’язавши» свого часу долар від золота і немилосердно його друкуючи, за сто років, дякуючи інфляції, зменшили його номінальну вартість у 20 разів, поступово поклавши таким чином до своєї кишені 19/20 багатств, котрі вимірюються доларами. Але це тільки номінальна його вартість, бо реальна ще у стільки ж разів нижча, якщо не більше. Тобто, якщо всі запаси зелені з усього світу звезти в Америку, то вартість стодоларової купюри приблизно дорівнюватиме собівартости виготовлення самої купюри! Але й це ще не все. Бо паперові гроші – це лише невелика частина загального числа доларів, які гуляють по світу, бо переважна частина – це віртуальні, електронні гроші. Вони всі разом складають із себе найбільшу у світі фінансову піраміду, найграндіознішу шахрайську дурилку для всього людства і кожного індивіда. Проте лише лінивий зараз не знає, що будь-яка піраміда рано чи пізно має луснути...

Усе говорить про те, що ми зараз і живемо в час, коли лускає вся ця велика шахрайська піраміда, заснована на доларі. Луск цей буде грандіозний і луна від нього докотиться у всі куточки планети. Мало не покажеться нікому. Світові лихварі-шахраї вже давно до цього готові й прораховують останні штрихи до сценарію знищення долара. Так просто взяти й оголосити, що ось, ми Сполучені Штати, завтра відмовляємося від долара, ніяк не можна – виникне багато «питань» до США й ФРС. Тому, очевидно, буде якась грандіозна провокація, на кшталт «11 вересня», почнеться десь на Близькому чи Середньому Сході (а може й постсовіцькому просторі!) війна, під гуркіт якої долар і перетворять благополучно на порох – ось, мовляв, що наробили ці «кляті терористи». Буде вигадано чергового Бен Ладена, на котрого і звалять обвалення всієї доларової піраміди, пробачте, світової фінансової системи.

ДоларВід цього постраждають усі, але тільки не хвилюйтесь за Ротшильдів-Варбургів. Адже, відомо, якщо у когось стає чогось менше, то значить у когось іншого стане більше! Цей закон досі ніхто не відмінив. А запасний аеродром – нову світову валюту – створити не складно.

До речі, вже є свіжовидрукувані купюри АМЕРО, навіть є їхні фото, і їх уже розвозять по всьому світу...

Іван ПРИЛУЦЬКИЙ

* * *

До речі...

Хел Тернер добув паперові «Amero», котрі невдовзі замінять долар

На горе уряду (США) в мене на руках нові паперові гроші – AMERO! Ось так виглядає нова банкнота номіналом 50 Amero:

Амеро

У вересні 2007 року, рік назад, я розповів історію про монети AMERO, що таємно чеканилися в Денверском монетному дворі. Після того, як ця історія «просочилася», Денверский монетний двір оголосив на своєму веб-сайті про припинення публічних екскурсій на 10–14 днів у зв’язку з реконструкцією в туристичній області монетного двору.

Однак мої джерела в монетному дворі повідомили: керівництво міністерства фінансів (казначейства) було ображено, що хтось пропустив («злив») мені інформацію про валюту AMERO. І вони закрили Денверский монетний двір для публіки, щоб таємно перемістити AMERO з монетного двору і запобігти подальший інформаційний витік.

У жовтні 2008 року мені повідомили, що американський уряд відправив 800 мільярдів AMERO у Китайський банк розвитку. Я написав про це історію й одержав дійсну монету AMERO з тієї партії!

Я помістив відеоролик про монету на YouTube, де показав її і пояснив, що це спланована акція, яка бере свій початок на найвищих рівнях нашого уряду з метою навмисного вилучення з обороту долара як валюти. Більш 600 000 чоловік в усьому світі подивилися мою відеоінформацію.

Якийсь час назад YouTube/Google сповістив мене, що цей відеоматеріал вилучено, а мій рахунок назавжди закрито на вимогу Міністерств фінансів Сполучених Штатів. Міністерство фінансів заявило YouTube/Google: моя відеоінформація «дестабілізувала долар США і була, таким чином, загрозою для національної безпеки».

Лише за два дні й мої джерела ще раз надали мені інформацію, цього разу підтверджуючи, що уряд таємно друкує нові паперові гроші AMERO. Крім наявної у мене банкноти достоїнством 50 AMERO, ви можете подивитися також на банкноти 20 і 100 AMERO!

Жодного громадянина Сполучених Штатів офіційно не запитали, чи хоче він переходу на нову валюту. На користь нової валюти не голосував жоден член Конгресу. Однак нова валюта вже надрукована і розподіляється по усьому світу. Це робиться без згоди американців, без голосування Конгресу і було навмисно засекречено кожним чиновником, що замішаний у справі.

Я думаю, що тут, в Америці, є люди, які не будуть лояльно ставитися до тих, хто навмисно бреше нам.

Я вірю, що мої американські побратими повинні зважитися і «дисциплінувати» державних чиновників, які пішли на сваволю без нашої згоди.

Я вважаю, що потрібні тверді дії з метою фізично дисциплінувати дорослого, котрий «погано поводиться», і я готовий зробити це прямо зараз.

Є державні чиновники, яких треба штовхнути під зад, і я з нетерпінням чекаю шансу, щоб зробити це. Якщо вони думають, що їхня маленька, мізерна Федеральна Резервна Система може щось почати, то вони глибоко помиляються.

БУДЬ ЛАСКА, РОЗКАЖІТЬ ВСІМ ПРО ЦЕ НЕГАЙНО. Якщо вони вже друкують паперові гроші, крах долара США може бути вже не за горами. Усі ми ризикуємо втратити заощадження всього нашого життя з цієї «аферною» валютою.

Хел ТЕРНЕР, «Знание – власть!», переклад з англ.