...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Без коментарів

Число 38
Квітень 11009 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Повідомлення
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Варто знати
    Думи мої...
    Поезія
    Не збагнути...
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально!
    Події
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Смішно й сумно
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Цікаво
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Український жидівський комітет жадає від Симоненка вибачень перед жидівською громадою

Український жидівський комітет (УЄК) виражає своє обурення заявою лідера Компартії України Петра Симоненка, який на недавній прес-конференції в Житомирі фактично поклав етнічну відповідальність на жидів за прихід ультраправої партії «Свобода» до влади на Тернопільщині. Український жидівський комітет уважає неприпустимим подібні провокаційні заяви і жадає від лідера комуністів вибачень перед жидівською громадою України.

Голослівно твердячи, що фінансування виборчої кампанії ВО «Свобода» у Тернопільську облраду забезпечив відомий бізнесмен Ігор Коломойський, Петро Симоненко сказав: «Я нагадав представникам цього народу (жидівського), що у 32-му році Гітлера вони привели до влади, представники цього народу, а Коломойський профінансував вибори «Свободи».

Своїм висловлюванням Петро Симоненко фактично повторив того ж Гітлера, котрий неодноразово заявляв, що більшовиків у Росії привели до влади саме жиди, і саме вони розв’язали Другу світову війну. Крім того, лідер КПУ виявив ідейну солідарність зі Службою безпеки України, яка опублікувала списки винних у Голодоморі, з якого випливає, що саме жиди були його організаторами.

Разом з тим, Український жидівський комітет виражає занепокоєння у зв’язку з відсутністю належної реакції з боку офіційної влади України на зміцнення позицій профашистських сил у Тернопільській обласній раді. «Вважаємо, що ігнорування цього факту з боку правоохоронних органів загрожує ростом не тільки ксенофобії, але й напружености у відносинах України з її західними сусідами», – сказано в заяві, передає Вовремя.info.

Український жидівський комітет закликає всі демократичні політичні сили й офіційну владу в Україні сприяти збереженню миру й спокою, а також не допустити розігрування «національної карти» у ході майбутніх президентських виборів.

Український жидівський комітет має намір звернутися в правоохоронні органи України з вимогою перевірити інформацію, надану лідером КПУ.