...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Цікаво

Число 38
Квітень 11009 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Повідомлення
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Варто знати
    Думи мої...
    Поезія
    Не збагнути...
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально!
    Події
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Без коментарів
    Смішно й сумно
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Ізраїльський психолог викрив Мойсея як споживача наркотиків

Професор Жидівського університету в Єрусалимі прийшов до висновку, що Мойсей був під впливом психотропних речовин, коли одержав десять заповідей на горі Синай.

Як думає Бені Шанон (Веnnу Shanon), що займається когнітивною психологією, у біблійні часи вживання галлюциногенів було невід’ємною частиною релігійної практики ізраїльтян. За даними психолога, древні жиди використовували в релігійних обрядах напої з рути запашної або кори акації.

«Що стосується Мойсея на горі Синай, це була або надприродна космічна подія, у що я не вірю, або легенда, у що я також не вірю, або, що досить імовірно, подія, що об’єднала Мойсея і народ Ізраїлю під впливом наркотиків», – повідомив Шанон у радіоінтерв’ю.

Швидше за все, стверджує психолог, Мойсей також був у стані наркотичного сп’яніння, коли в неопалимій купині побачив Бога, що рекомендував йому вивести жидів із Єгипту. «У Біблії говориться, що люди бачать звуки, а це класичний симптом», – пояснив Шанон.

Одним із підґрунть для таких висновків послужив особистий досвід професора. Він розповів, що в 1991 році в лісах Амазонки в Бразилії, уперше спробувавши напій з рослини аяхуаска (Ваnіstеrіорsіs caapi), також «побачив звуки» релігійного змісту. З тих пір він неодноразово вживав галлюциногенну рослину і навіть написав книгу про його властивості.

«Однак не кожний, хто вживає такі рослини, створює Тору. Для цього потрібно бути Мойсеєм», – робить висновок дослідник.

Шанон, що раніше керував факультетом психології Жидівського університету, публікує результати своїх вишукувань у першому номері нового журналу по археології й культурології «Time and Міnd». З яких причин професор залишив керівну посаду в університеті, не повідомляється.

* * *

Такий ось пристрій для очищення від гріхів та відродження духовности винайшли в московській РПЦ

Релігія

Християнство