...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

А чули, що...

Число 38
Квітень 11009 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Повідомлення
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Варто знати
    Думи мої...
    Поезія
    Не збагнути...
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально!
    Події
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Без коментарів
    Смішно й сумно
    Обережно, отрута!
    Нам пишуть
    Цікаво
    Народ сміється
    Головна сторінка


...Севастопольська городська рада «подавляющім» числом голосів відмовилася взяти участь у фінансуванні української школи-колегіуму? Оскільки будувати школу можна лише коли на будівництво, крім держави, дає гроші ще й місцевий бюджет. Така позиція депутатів здивувала навіть голову держадміністрації Куніцина, мовляв, держава дає кошти на ще одну школу, а ми не хочемо брати?!

...у Січеславі (окупаційна назва – Дніпропетровськ) на Новий рік зробили комп’ютерну (тобто ілюзію) ялинки? То, звичайно, добре, що зберегли кілька живих дерев, але цей «прогрес» маразмом попахує...

...міністр внутрішніх справ Юрій Луценко грав у різдвяному вертепі на Івано-Франківському майдані? То ж як треба хотіти в президенти, щоб, будучи силовим міністром, опуститися до рівня майданного вар’ята?

...Рада європейських рабинів (РЄР) запустили проект із підготовки добровольців для патрулювання європейських городів і захисту членів жидівських громад від ексцесів? Далі, мабуть, такі патрулі створять араби, турки, негри, китайці... Корінним же європейцям залишається розпустити за непотрібністю поліцію і віддатися на милість нацменам. Хай живуть і перемагають ідеї лібералізму!

...Верховна Рада вдруге не змогла денонсувати угоду СССР із Кіпром про уникнення подвійного оподаткування, що дозволяє «оффшорникам» уникати оподаткування взагалі? З регіоналами, які були «проти», зрозуміло – своя калитка ближче державної. Але для чого це комуністам? Офіційна версія Сіманєнка: угоду заключали при СССР і президент Кіпру – комуніст. Проте більше віриться в інші версії: або КПУ на Кіпрі теж має ґешефт, або регіонали за голосування добре підмастили.

...потім ВР захворіла ностальгією за комсомолом? Нардепи вирішили 26 червня святкувати 90-річчя створення комсомолу України і за це проголосували повним складом комуністи, блок Литвина, переважна більшість регіоналів і... більше третини БЮТ. А може, то була плата червоним за завал голосування з приводу Кіпру?

...у Московії теж відбулося шоу «Вєлікіє росіянє», як і в нас нещодавно? Там третє місце зайняв «росіянін» Йосип Вісаріонович, що, зрештою, передбачалося. Другим був Петро Столипін. А ось переміг у шоу вірний васал і названий син хана Батия, а заодно побратим його сина Сартака – Олександр Невський. З чим вас і вітаємо, «братья-славянє»!

...Льоня Космос призначив радником із контролю за мільярдами комунальних коштів... Степана Черновєцкого? Так-так, свого синочка. Мова йде практично про всю фінансово-господарську діяльність Києва крім зарплатні. Як бачимо, наш ексцентричний мер, котрий так завзято грає вар’ята, насправді проявляє неабиякі монархічні задатки.

...в Одесі на території Генконсульства Московії повісилася дуже темна конячка – віце-консул Ігор Цвітков? Кажуть, саме він опікувався фінансуванням банд Маркова-Марадони і Будулая Каурова. Але до рук зайве прилипло, за що й поплатився.

...на честь 100-річчя Степана Бандери в Національній Опері провели вечір пам’яти? Про нього не було ніде оголошено, але третина зали якось дізналась і прийшла. Вечір пройшов швидко, сухо й нецікаво, коротше, «для галочки». СБУшник із листочка, запинаючись на «вумних» словах, прочитав коротку біографію Бандери. Аби якось оживити «мєропріятіє», зала в кінці встала й заспівала пісень. Проте це не входило у плани організаторів і, аби випхати «праклятих бандьоровцев», почали повільно вимикати світло. «Палучітє падавітєсь», коротше...

...коли почалася газова Московсько-Українська війна, промосковські організації Криму підтримали припинення поставок газу в Україну? Вони методично, протягом двох років, закликали ТОВ «Газпром-РФ» і особисто хазяїна Путіна збільшити ціну газу для України. То ж як треба хотіти знищення України, щоб бути готовим сидіти без опалення самим і посадити на це весь свій Крим! Такий фанатизм достойний поваги. Чесне слово...

...Барак Обама мав необережність запросити на інаугурацію консервативного пастора Ріка Уоррена, котрий виступає проти одностатевих шлюбів? І тому, аби компенсувати «провину» перед лібералами і всілякими меншинами, вимушений був запросити на богослужіння з нагоди інаугурації священика-жінку й жінкоподібного священика (демонстративного содоміта). Тепер ніби нікого не образив?

...одне з німецьких видань друкувало для ознайомлення з історією копії з газет 33-го року? І ось одна «політична німкеня» вирішила «від імени німецького народу» судитися з цією газетою. Судячи з фізіономії, «німкеня» ця відомого антифашистського племени...

...такий собі англієць Пітер Тетчел є дуже активним прихильником установлення «демократичного режиму» в Чеченії? Він про це постійно пише і Путіну, і Медведєву. До того ж він є керівником організації ЛГБТ, яка займається поширенням гомосексуалізму в світі й захищає права «осіб із нетрадиційною сексуальною орієнтацією». Такі ось дві теми хлопа дуже переймають.

...у Херсоні зародилася перша іскорка всеукраїнського народного повстання? Робітники машинобудівного заводу захопили заводоуправління з вимогою виплати зарплатні й націоналізації підприємства (без компенсації власникам). Українці довготерпеливі, але коли до ручки доведуть...

...наші ЗМІ радісно передали, що рішення Міжнародного суду ООН у Гаазі щодо острова Зміїний «влаштувало обидві сторони»? Найперше, що приходить у голову, а навіщо тоді було судитися – хіба не можна було полюбовно вирішити? Насправді, рішення це влаштувало Румунію, котра отримала 79% спірного шельфу, але аж ніяк не Україну! Статус Зміїного (острів чи скеля) – порожня казуїстика, якщо шельф розділили, не звертаючи уваги на цей статус. Українська дипломатія, попри браву риторику, програла вже тоді, коли згодилася судитись із членом ЄС, бо мала би знати, на чию користь буде вирок.

...полковник ГРУ Квачков повідомив в інтерв’ю, що новоспечений патріарх РПЦ Кирил Гундяєв (кагебістське псевдо «Міхайлов»), м’яко кажучи, чоловіків любить? Він назвав його колишнім «митрополитом Содомським і Гоморським». Не знаємо, чи вірити Квачкову, але люди з ГРУ інформовані й за публічний «базар», зазвичай, відповідають...

...депутати п’яти попередніх скликань звернулися до апарату ВР за грошовою допомогою? Це, зокрема, такі як Валерій Акопян, Ганна Антонієва, Петро Димінський, Лев Мірімський, Людмила Супрун та багато-багато інших. Деякі з них навіть погрожують ті копійки (як для них, звичайно) вибити через суди. Цікаво, панове мільярдери, ви хоч червоніли, коли заяви приносили?

...Головний рабинат Ізраїлю розірвав відносини з Ватиканом? За те, що Папа Бенедикт XVI повернув у лоно католицизму єпископа Річарда Уільямсона, відлученого колись Іваном Павлом II. Виявляється, єпископ посягнув був свого часу на священну корову сучасного жидівства – Голокост, – заявивши, що «у нацистських концентраційних таборах загинуло 200–300 тисяч жидів, але жоден із них – у газовій камері». Зовсім Папа від рук відбився...

...успіхи жидів не дають спокою кремлівським путіноїдам? Генпрокурор компанії Газпром-РФ Юрій Чайка заявив, що за заперечення факту перемоги СССР у т. зв. Великій Вітчизняній може бути введена карна відповідальність. Тому, по аналогії з Голокостом і, дивлячись, як це старанно «доводять», починаєш задумуватися, а може й перемога та дута?

...у Єрусалимі побилися грецькі та вірменські монахи? Вони не змогли поділити між собою чести прибирання Храму Гробу Господнього: кожна конфесія хотіла помити більшу площу підлоги та витерти більше пилюки, ніж їхні колеги. Проте ізраїльські міліціянти швидко навели лад гумовими кийками та вказали, кому і скільки треба прибирати в храмі, де, за переданнями, похований їхній відомий на весь світ співвітчизник.

...Ватикан провів дослідження, у якому точно встановив: у пеклі душі чоловіків та жінок чорти катують по-різному? За висновком «людинолюбних» єреїв церкви Христової, для чоловіків характерні такі гріхи, як похіть і обжерливість і їхні душі, отже, будуть покарані вогнем, сіркою і киплячою олією. У жінок же на першому місці стоїть гріх гордині, за що їх душі належить колесувати. Готуйтеся, брати-чужовіри-католики!

...у листопаді минулого року в Київському Палаці спорту виступав легендарний московський рок-гурт «Арія»? І ось в процесі виступу фронтмен гурту вигукнув у залу «Слава Українє!» Ви гадаєте зала дружно відповіла «Героям слава!»? Як би не так – у відповідь почулося лише невиразне мукання й плямкання. І яке, ви гадаєте, враження залишилось у московських рокерів про Україну?

...новоспечений Президент США Барак Обама погодився підписати всесвітню декларацію про права гомосексуалістів, яку категорично відмовився підписати Джордж Буш? Її вже підписали 66 країн (у тому числі всі, що входять до Євросоюзу), тоді як у семи мусульманських країнах за подібні речі передбачена страта. Мабуть, гаплик настає старій добрій Америці!

...спецзагін СБУ «Альфа» захопив в Одесі офіс місцевого депутата, лідера промосковської «Родіни» Ігоря Маркова? А два тижні раніше проти самого Маркова було порушено кримінальну справу. Виявляється, наші силовики можуть показати зуби не лише проти українських націоналістів!

...в Почаївській лаврі (УПЦ МП) можна сповідатися молдавською мовою, але затюкають, коли сповідатимешся українською? Назвуть бандерою, мазепою й уніатом. Там можна купити книги про царів, про жидів, навіть заборонені Синодом УПЦ, але не про українців і не на мові. І Українська держава не може навести лад у тому гадючому кублі. Бо християни...

...провідні телеканали разом із Нацрадою з питань телерадіомовлення домовилися про захист суспільної моралі? Ви думаєте, аби припинити рекламу тютюну й випивки? Може аби припинити розтління суспільства голівудщиною? Ні, вони будуть боротися з пропагандою війни, фашизмом і неофашизмом, приниженням чести й гідности особистости, поширенням ксенофобії, антисемітизму, расизму, розпаленням міжрегіональних, міжетнічних і міжконфесійних конфліктів тощо.

...у Сомалі практично немає влади й держави, там іде війна, а пірати з її території наводять жах на моряків та судновласників? Західні спецслужби знають навіть, де живуть ці пірати, але палець об палець ніхто вдарити не хоче. Зате янкі швидко і, не дивлячись на великі втрати, «навели порядок» в Авганистані та Іраці – державах, де була здорова влада і вона зовсім не піратством промишляла. Видно, світовому жандарму не треба стабільні держави, а ось анархія й розгардіяш – те, що треба!

...у Закарпатській облраді «пробалогівська» більшість пропхала виділення з обласного бюджету 60 тис. грн. на фінансування газетки «Подкарпатський русин»? Залишається радіти, що хоч держбюджет поки що не фінансує сепаратистів. А як воно буде далі – невідомо, бо Балога ж далеко не остання фігура в Україні...

...кожна п’ята вагітність у Європі закінчується абортом? І аборт там роблять кожні 27 секунд. Від абортів щороку гине в півтора рази більше людей, чим усе населення Кіпру. Але в одній лише Україні, де аборт можна робити навіть на 154-й день вагітності, від цього «щастя» щороку гине більше ніж 200 тис. дітей. Ось вам досягнення християнської цивілізації!

...напередодні 1 квітня в Московії соціологи провели жартівливе опитування, під час якого із серйозним видом довідувалися, що робити з Атлантидою, із якою у Московії виникла територіальна суперечка за шельф? 18% заявили, що в умовах кризи це не першочергова проблема; 11% запропонували звернутися в Міжнародний суд ООН; 6% – розмістити на кордоні військову базу і провести навчання; 3% – розірвати відносини. 52% ж висловилися, що РФ має захищати інтереси «рускоязичного» населення Атлантиди! Ні більше, ні менше.

...більше двох тисяч українців були жидами удостоєні звання «праведник світу»? Нагадаємо, це звання дають тим нежидам, які переховували чи врятували десятки жидів (і лише жидів – бо інакше до «праведника світу» не дотягнути). Так ось тепер Благодійний фонд «Україна-Русь» заснував почесне звання «золотий праведник» – ним будуть удостоюватися саме жиди, які врятували українців і Фонд тепер шукає хоча б одного кандидата. Нагадаємо, що Ізраїль досі не визнав найбільшого злочину проти людства – Голодомору в Україні 1932–33 рр. геноцидом українців.

...у Московії ОМОН затримує молодих людей за читання Гоголя біля пам’ятника письменнику? На день народження Гоголя активісти опозиційних рухів читали уривки з «Мертвих душ» і тримали в руках плакати, на яких Путін був Чичиковим, Лужков – Маніловим, Жириновський – Ноздрьовим тощо. За що й були пов’язані ОМОНом у жорстокій формі. До речі, пікетувальники мали офіційний дозвіл на акцію.

...Радмін Криму подарував московській фірмі, котру контролює дружина незабутнього Лужкова Олена Батуріна 900 га землі біля Судака? Вони, очевидно, хочуть уроздріб продатися й віддатися московитам.

...орли Луценка розгромили на Майдані намети громадської ініціативи «Геть усіх!»? Уночі, по-злодійськи, причому списали це на громадську організацію «Щит». Люди ж пізнали в нападниках, котрі були в камуфляжній уніформі, міліціянтів та курсантів із Харкова. Подібним чином у Херсоні стався напад на утримувану робітниками будівлю заводоуправління машинобудівного заводу. Схоже, такий стиль «розчистки» стає звичним для лівоохоронців Луценка.

...через фінансову кризу розцінки на послуги професійних мітингувальників у Києві різко впали? Коли раніше за годину «праці» давали 30 грн., то тепер 10–15. Пояснюють це тим, що безробіття виросло і тому зросла конкуренція на ринку «праці». До того ж з’явилося багато людей, котрі готові мітингувати не за гроші, а за ідею.

...в Україні будуть зменшувати шкільні нормативи фізкультури? Бо діти, які сидять перед телевізорами і за комп’ютерами, стали за останні роки набагато слабшими тілом. Якщо така тенденція закріпиться, то може варто фізкультуру взагалі «прикрити», а дітей пересадити в інвалідні візки?

...за версією журналу «Viva!» найкрасивішими українцями знову стали єговообрані: Тіна Кароль (удруге) та Володимир Зеленський? Хореографу Григорію Чапкісу вже вдруге «інтуїція підказує» ще до конкурсу, хто ж стане переможцем. Торік він «угадав» Шустера, нині – Зеленського. Хоча сам номінант був дуже здивований своєю «красою».

...1 березня на 5-му каналі було проведено Народне ток-шоу «Майдан»? Було проведено голосування, яким чином можна навести порядок у країні. 3% відповіли: згодою еліт; 97% – арештом еліт. Чи не пора елітам розбігатися по своїх оффшорах? Поки не почалося...

...Президент Ющенко почепив Вадиму Рабиновичу орден «За заслуги» ІІ ступеня? «За значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток України, культурний розвиток, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю». Скоро, мабуть, і героя капіталістичної праці присвоїть...

...у США від терористів за минулий рік загинуло 68 чоловік, а ось від ішемічної хвороби серця – у 6600 разів більше? Зате на боротьбу з «тероризмом» виділено коштів у 54 рази більше, аніж на боротьбу із серцевою недугою. Як видно, ці гроші були витрачені на роздування «терористичної» бульки до неймовірних масштабів. А таки комусь це дуже треба?

...нещодавно у Харкові жіноча збірна України з тенісу у рамках ІІ Світової групи Кубка Федерації грала зі збірною Ізраїлю? Хоча болільників з Ізраїлю на трибунах було дуже мало, здавалося, що трибуни вболівали за гостей. А щоб гості й геть відчували себе як удома, організатори в перервах умикали жидівські мелодії – такий запущений прояв харківської хохляцькости. Наші, попри все, виграли, однак матч гостро поставив риторичне питання: до якої країни громадяни України відомого племени будуть лояльними, на випадок чого?

...у перенасиченому автівками Києві знову заборонили евакуатори? Аякже! Усі, хто приймають у нас рішення, не на метро ж їздять, а тому хочуть ставити свої чортопхайки, де попало, як попало і щоб їм за це нічого не було.

...європейські організатори конкурсу Євробачення застосували цензуру і хотіли примусити грузинських учасників змінити конкурсну пісню? Бо московському царю-батюшкє могло почутися, ніби в англомовній пісні грузинів ідеться про нього вельможного. На що грузини взагалі відмовилися брати участь у конкурсі, і правильно зробили.

...Україна і Білорусь планують у взаємних розрахунках перейти на гривню? Після того як минулого року товарообіг між нашими країнами досяг найвищого показника з 91-го року. Щоправда, зміцнення зв’язків між братніми слов’янськими країнами дратують Москву, мало того, там вбачають у цьому «руку Брюсселя».

...у головному городі Євросоюзу найпопулярніше ім’я, яке дають новонародженим хлопчикам – Мухамед? В десятку найпопулярніших входять також Амін, Аюб і Мехді. Одні з найпопулярніших імен дівчаток – Айя, Ясмін і Сальма. Видно, недалеко вже той час, коли Євросоюз перейменують на Об’єднані європейські емірати...

...кримські депутати хочуть заборонити в’їзд «львівським неофашистам» на півострів? Бо депутати Львівської облради ухвалили рішення про демонтаж пам’ятника совіцькому воїну-«визволителю» у центрі Стрия. І це на думку кримських політиканів «свідчить про відродження неофашизму в Україні». Мовляв, не пустимо клятих громадян Бандерштадту і області до суверенного Криму!!! А коли серйозно, то як вони собі уявляють реалізацію цієї маячні, без півлітра не зрозуміти...