...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Цікаво

Число 37
Грудень 11008 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет–видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Повідомлення
    Напрацювання
    Знаменно
    Проповідь
    Документально
    Знай наших!
    Поезія
    Думи мої...
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Погляд
    Нагально
    Події
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Без коментарів
    Варто знати
    Дискусійно
    А чули, що...
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Пастор Черновецького хоче,
аби в Україні було більше націоналістів

Жителі цієї країни повинні бути більш націоналістично налаштованими. Про це заявив лідер секти «Посольство Боже» нігерієць Сандей Аделаджа, повідомляє сайт Обком.

«Тільки завдяки націоналістичному настрою українського народу можна взагалі стати незалежним. Якщо українці не стануть більш націоналістичними, боюся, що ця країна може повернутися під ярмо чи то московське, чи то польське, чи то угорське, чи то ще якесь», – уважає він.

Говорячи про те, чи характерно для Української нації явище расизму, Аделаджа заявив: «Ні. Я би сказав, що інше явище більш характерне для української нації – це націоналізм і, можливо, патріотизм. Але не для всіх українців, на жаль».

За його словами, расизм, проти якого зараз на Україні бореться «Посольство Боже», – «це навіть не українське явище». «Я думаю, це більше явище московське, котре перейшло сюди. Але й Росія вже бачить, наскільки расизм шкідливий для репутації країни», – додав Аделаджа.

Коментар СО:

Це був дослівний переклад на українську замітки з Інтернету. Як бачимо, навіть "чорний пастор" церкви, котра виросла і розквітла виключно завдяки відсутности націоналізму в переважної частини наших "тутешніх", помітив наскільки ця порожнеча є великою.

Як же тоді ставитись до безперервного вереску комуністів і москвофілів про ледве не засилля "националістов" в Україні?