...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Погляд

Число 37
Грудень 11008 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Повідомлення
    Напрацювання
    Знаменно
    Проповідь
    Документально
    Знай наших!
    Поезія
    Думи мої...
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Нагально
    Події
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Без коментарів
    Варто знати
    Дискусійно
    А чули, що...
    Цікаво
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Бійці невидимого фронту

Читаючи новітні дослідження з історії України, розумієш – наш народ воїн. Воїн хижий і лукавий, хитрий і впертий. Підтверджень цьому безліч. У нас багато земляків, діяльність яких стала культурним надбанням окупантів України. Наші земляки, вливши їм кров переможених, виродили сусідні народи. От Роксолана влила свою вироджену кров і на османському троні з’явився Селім Явуз (П’яниця). Ну чим не диверсія? От поріднилася вироджена козацька старшина з московським дворянством – і серед того дворянства розмножились дегенерати всіх мастей. Тепер всі оті дворянські роди – суміш Сатани й Антихриста. Переможені перемогли переможців. Чи рада Москва? Москалі собі на голову кажуть про «братські народи». Гнила кров вироджених наших землячків розчинила і дух Чингізхана, і дух Петра, і силу КПСС. Смішно, що вироджені землячки – у нас їх звуть геликами – кричать, що вони «рускі». Таким бійцям невидимого фронту треба пам’ятники ставити за життя, як негласним агентам СБУ. Особливо треба хвалити нашу владу. Гнила кров наших рідних вождів так розклала СРСР, що захищати «особисто товариша Леніна» не було кому.

Так і хочеться обняти їх із криком: «Рідні ви наші!» Москальство так переситилось гнилою кров’ю, що ні міліція, ні КГБ, ні армія, ні спецназ не став захищати СРСР. Переможене, вороже українство отруїло Москву. Але це ще не все.

Герой нашого часу – Вєрка Сердючка – наш головний диверсант. Так скалічити вишукану московську мову може тільки ворог. Полтавська битва 1709 року, програна Мазепою, виграна Вєркою. Вєра – як таран виродження Москви. Вєра – психологічний портрет москаля. Імперські замашки Кремля одяглися в жіночий костюм і дурненькою московською мовою маніфестують виродження й загибель Москви – Україні на користь. Руйнування московської мови виродженою мовою геликів набуло таких масштабів, що ще трохи – і наш суржик можна робити державною мовою РФії. Напевне «Вєра» діє як агент СБУ у справі повного розкладу й знищення московської державності. Приємно, що вчорашні міцні лави комуністів розсипались перед полтавською отрутою. Певно, «Вєра» – сповільнена міна, як розплата за Петра й Катерину. Таке собі «дякую». Наш земляк Гоголь – теж такий диверсант. «Мертві душі» – то наші землячки гнилої крови, вже «рускі». Весь світ же думає, що то справжні москалі. Свою скромну лепту по знищенню Москви вклали і Некрасов, і Достоєвський, і Чехов, і Ахматова, і Маяковський... таке враження, що Дажбог брав у кого кров гірша, й посилав усіляко розкладати Москву, наближати Самостійну Україну. Честь їм і хвала, штірліцам нашим! Смерть всім окупантам! Смішно, але факт: суржик – таємна зброя проти москалів. Так ефективно вироджувати, блокувати інтелект, паралізувати особистість, та ще й невидимо! Суржик, як лярва, вражає пасивних і активних ворогів України, виїдає людське й оскотинює... Ця гримуча суміш уже паралізувала московське панування й омертвила мову москальську. Скоро, скоро впаде гнилий «Третій Рим». Напевне Вєра Сердючка і на «Євробачення» їздила, щоб швидше «Польща впала», і не тільки. Колись Рузвельт сказав: «Він ідіот, але це наш, корисний ідіот». Напевне, наших більше. Факт є факт: Візантійська імперія знищена, Священна Римська імперія знищена, Річ Посполита знищена, Австро-Угорська імперія знищена, Османська імперія знищена, Російська імперія й СССР – знищені. А українці – є, були і будуть. Хочеться пом’янути всіх невідомих бійців невидимого фронту, котрі для всіх окупантів України робили «добре» Зло.

Це застереження і ЄС, і НАТО. Гарантія подальшого існування ЄС, НАТО й СНД – тільки Самостійна Україна. Якщо знову гнила кров наших бійців невидимого фронту ввіллється в окупанта, то ні ЄС, ні НАТО, ні СНД не буде. Нові гоголі, роксолани і вєрки сердючки розтлять окупанта, а з радости перемоги над Україною вириється яма окупанту. І новий Тарас скаже: «Ти смієшся, а я плачу, великий мій друже!»

Богдан ЛЕВЕНКО, с. Фролівка, Полтавщина