...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

А чули, що...

Число 37
Грудень 11008 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Повідомлення
    Напрацювання
    Знаменно
    Проповідь
    Документально
    Знай наших!
    Поезія
    Думи мої...
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Погляд
    Нагально
    Події
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Без коментарів
    Варто знати
    Дискусійно
    Цікаво
    Народ сміється
    Головна сторінка
...Льоня Чєрнавєцкій якось висловився, що Академію Наук треба ліквідувати? Бо таке «неподобство» є, мовляв, тільки в Україні, Китаї та ще, може, в Московії. А приміщення, очевидно малось на увазі, передати «Правекс-банку»...

...лідера боснійських сербів Радована Караджича офіційний Білград знайшов і хутко віддав до рук Суду в Гаазі? Дуже вже ці серби нагадують наших ялових офіційних українців – людину, яка кров проливала за Сербію, взяти й продати за зелені папірці МВФ (які дітям і внукам віддавати), за примару Євросоюзу, за комплімент зачуханого єврочиновника...

...Нікарагуа визнала, а Венесуела з Кубою обіцяли визнати промосковські утворення Абхазію й Південну Осетію? Можна поважати незалежну антиамериканську поставу означених держав, але задля того, щоб насолити янкі, – нищити незалежну Грузію, підігруючи імперській Москві... Гидко й ницо, товаріщі.

...в аеропорту «Одеса» п’яний генеральний консул РФ-ії в Одесі О. Грачов увірвався без квитка в літак на Москву і спробував там навести «порядок»? Можна, звичайно, позаздрити нахабству московського дипломата (чого українські геть не мають), але дивує, як він міг прорватися через усі кордони аеропорту і ніхто йому не посмів руки за спиною скрутити?!

...полку народних артистів України прибуло? Віктор Ющенко почепив таке звання Михайлу Поплавському, Ірині Білик і Андрію Данилку. Першому – мабуть, за «видатні вокальні дані», другій – за внесок в «українізацію» попси, а «Вєрці» – за спільні «чесноти» двох перших, а ще за неперевершений зміст її «пєсєн». Так тримати, пане Президенте!

...московська маріонетка в Чечні Кадиров головний проспект Грозного перейменував у проспект Путіна? І нічого, що цей Путін є чи не найбільшим катом Чеченського народу за всю його історію, зате тепер є прецедент – увічнено пам’ять ще живої людини. Путін-баши «живєє всєх живих»!

...кілька власників дач у Києві вже кілька років блокують гілку метро й автодорогу у Богом забутий півмільйонний район? А смиренні мешканці цього району – Вигурівщини-Троєщини – продовжують, як овеча отара, дві години добиратися на роботу й півтори з роботи. Ніхто навіть не плюнув на ворота тих власників – справжні християни живуть на Вигурівщині!

...у Полтаві почали, а в інших городах підтримали цікавий почин вибивання грошей зі злісних неплатників за комунальні послуги? Спеціальна служба через підвал запускає в каналізаційну трубу таку собі «розумну затичку», котра знаходить квартиру неплатника і перекриває йому каналізацію – нечистоти течуть у квартиру. Скоро у нашій, ну дуже вже ліберальній державі створять, мабуть, спеціальну службу, котра виловлюватиме боржників у темних підворіттях і витрушуватиме їхні гаманці...

...Кремль почав потроху віддавати свою територію Піднебесній? Нещодавно без зайвого галасу Китаю було передано півтора острова на р. Амур навпроти Хабаровська. Тоді як кремлівським нашим «заклятим друзям» дуже вже муляє грузинська територія, а особливо наш Крим...


...а тим часом у Держдуму було внесено законопроект про запровадження з Україною візового режиму? І тапер скажіть на милість, хто ж роз’єднує «братні народи»?

...наші-ненаші ЗМІ почали настирливо роздувати тему, як на уроках фізкультури гинуть діти? Очевидно, хазяям цих ЗМІ дуже хочеться ліквідувати фізкультуру в школі. Бо до болю ця метушня нагадує кампанію по знищенню українського війська, яка успішно й утілюється.

...на Покрову міліція побила й потруїла газом біля 400 українських націоналістів, із них біля півтори сотні ще й заарештувала? Бо вони, бачте, на свято УПА (яка зухвалість!) хотіли пройти Хрещатиком! Інші – але «придворні» – ніби націоналісти, котрі перед цим поспівали та полаяли звично владу у відведених їм ментами резерваціях, дружно відмежувалися від «провокаторів».

...в один із храмів московської УПЦ Січеслава (Дніпропетровська) привезли з Афона на вічне зберігання ніби мощі такої собі св. Ганни? Вона є матір’ю Марії, а отже, бабусею Ісуса. Не виключено, що таких «мощів св. Ганни» по світу десятки й сотні, але все ж це викликало непідробний ажіотаж у тубільних православних і, треба сподіватися, скарбниця храму відчутно поповниться.

...у Запоріжжі серед білого дня комуністи влаштували погром у музеї, де виставлено експозицію про УПА? І їм за це, скоріше всього, нічого не буде. Ось якби щось подібне зробили патріоти, то їм би від «беркутів» точно мало б не показалось...

...у 94-му за незабутнього Данілича було десь заховано (чи спалено?) щойно перевиданий фундаментальний твір В’ячеслава Липинського «Листи до братів-хліборобів»? Цей твір неможливо знайти навіть в Інтернеті! У книзі було незаперечно обґрунтовано переваги монархії над республікою. Безперечно, саме неспростовність книги і стала причиною заборони її правлячим компрадорським ліберально-демократичним режимом.

...американські й ізраїльські так і не зуміли довести, що Іван Дем’янюк – це кат Іван Грозний з концтабору Треблінки? Зате німецькі таки «довели», що він «все ж кат», але... із Собібора. Видно дід таки справді комусь на хвоста наступив, коли його так планомірно цькують, не даючи спокійно померти...

...у Києві збудували таки монументальний пам’ятник Голодомору 32–33 років? Він, як і передбачалося, весь у хрестах, як у реп’яхах. Бо саме хрест завжди асоціювався у нашого Народу з мором, смертю й могилою...

...Священний синод УПЦ МП розповсюдив був звернення з приводу річниці Голодомору, у якому Голодомор названо «актом геноциду»? Потім було оголошено, що це була помилка спічрайтера. Але спічрайтери такої впливової організації, зазвичай, не помиляються, отже скоріше всього всередині УПЦ МП іде боротьба впливів.

...у зв’язку з річницею Голоду президент «братньої» держави Медвєдєв поспівчував українцям дуже своєрідно? Він назвав це ні більше, ні менше як піар-акцією. Що тут ще коментувати?

...як пояснила посол Ізраїлю в Україні, її держава теж не має наміру визнавати Голодомор геноцидом? «Геноцидом вважається знищення за етнічною приналежністю. Таким, зокрема, був Голокост», – пояснила Зіна Калай-Клайтман. Ізраїль упевнено тримає монополію на геноцид!

...в США почалася фондова й іпотечна криза? А наші безголові хруні (перелякані жахіттями телешаманів) не додумались ні до чого кращого, як скуповувати... американську валюту і підточувати таким чином свої, сусіда і загалом українців гривневі запаси!

...«бацька» ж Лукашенко пообіцяв певним категоріям за смакування жахіть майбутньої кризи два роки за ґратами? І це перша причина того, що наслідки цієї кризи будуть у Білорусі в кілька разів меншими.

...у Києві спалили вже три десятки автівок, котрі були поставлені на газоні чи тротуарі? Це, отже, вже увійшло в моду – спалити жирного джипа, господар якого плює на правила паркування в густонаселеному мегаполісі.

...прем’єрка Юля нещодавно клялася й божилася, що Україна ані копійки не має боргу «Газпрому»? А через два дні вже слізно просила у того ж «Газпрому» відстрочки в погашенні боргу в майже два мільярди. І при цьому ні на йоту не червоніючи за свої позавчорашні запевнення...

...цього року надходження від кінопрокату зросли на 4%? І це при тому, що зарубіжні фільми (а інших, нажаль, немає!) стали дублюватися українською мовою замість московської. Ну ось! А деякі українофоби обіцяли майже банкрутство кінопрокату.

...ленінградці, котрі пережили блокаду під час ІІ Світової, тапер можуть отримати від німецького уряду 2,5 тис. євро? Усе виглядає ніби гуманно (хоча й не зовсім зрозуміло, чому внуки мають розплачуватись за дідів?), якби не одне «але»... Компенсацію можуть отримати тільки «жертви» однієї хитрої крови...

...при обговоренні бюджету у ВР профільний комітет пропонував виділити 280 млн. на попередження природних катастроф і 70 млн. – на ліквідацію наслідків? Проте було прийнято рішення із прямо протилежними цифрами. Спитаєте, чому? Знавці пояснили, що під час метушні з ліквідацією катастроф значно легше потягнути під себе.

...на прохання Київського Митрополита Володимира (УПЦ МП) співачці Тіні Кароль було вручено церковний Орден Святої Великомучениці Катерини? Орден неабиякий – Першого ступеня, весь із щирого золота (зібраного по копійці під церквами) і всипаний рубінами. Таня Ліберман промовчала, а в неї святі отці дипломатично не запитали, чи православна вона християнка?
Бо Володимир, видно, відчув благодать, коли дивився кліпи з оголеною орденоносицею, а хіба можна перечити святійшому?

...під час чергового візиту до США Віктор Ющенко вручив державні нагороди найактивнішим представникам тамтешнього жидівства? А ще свідчився в безмежній любови до українських жидів, звітував про досягнення у «боротьбі з антисемітизмом» і слізно обіцяв повернути їм усі до одної культові й некультові споруди.

...президент Федерації футболу Польщі Ґжеґош Лято готовий провести Євро-2012 разом із Німеччиною? Про це він заявив відразу по обранні на цю посаду. Бо в Україні ніби зупинилась підготовка до чемпіонату. Цікаво, що Німецький футбольний союз нічого про це не чув і постійно висловлює довіру обом організаторам першости.

...знаний церковний діяч РПЦ Адрєй Кураєв у своїх численних працях практично змирився із загибеллю православної Московії, а також із віддачею китайцям Сибіру й Далекого Сходу? Спасіння ж Православ’я він бачить у хрещенні цих же китайців. Помітьмо, що Кураєв – далеко не остання особа в Московській патріархії і притому впливовий державний діяч, але ці дві доволі сильні контори його за ці вислови зовсім не репресують. Зате такий песимізм щодо свого народу зовсім не заважає йому тинятися по Криму і підбурювати місцевих українофобів приєднатися до занепадаючої Московії.

...за офіційними даними, цього року в Німеччині було зафіксовано понад 800 антижидівських акцій, що значно більше, ніж за весь 2007 рік? Фахівці пов’язують це з економічною скрутою. Мабуть, люди здогадуються у штучності цієї кризи, а також хто її «закаламутив».

...під час святкування 600-річчя Чернівців тодішній спікер Яценюк заклав камінь під пам’ятник імператорові Австро-Угорщини Францу Йосипу I? Це тому, від якого мільйони селян тікали на Американський континент. Причому «манія» на австрійського імператора присутня не лише на Буковині, а й Галичині. Але чим ця любов «ніби патріотів» до окупанта краща за любов «адєсскай» тусовки до іншого окупанта – Катерини ІІ, – пояснити важко.

...у пітерському суді Фьодор Ковальчук признався, що він виготовляв вибухові пристрої і влаштовував теракти на Невському проспекті, в метро і в McDonald’s? Виявилося, це був такий собі акт солідарности з Путіним, на промову котрого занадто різко (на думку Ковальчука) відреагували західні ЗМІ.

...у стрєльнінському храмі біля Петербурга з’явилась ікона із зображенням Сталіна? Звучать все частіше й пропозиції зарахувати «батька народів», котрий знищив свого часу десятки тисяч священиків, і до лику святих. Як уже не раз пропонували зарахувати туди і Йвана Грозного, і Петра І. А чому би й ні, коли Микола ІІ – уже серед московських «святих»?

...у храмі ж секти «Пресвятой Богородіци Воскрєсающая Русь» на Нижегородщині вже моляться й облизують ікону Путіна? Бо господиня церкви матінка Фотінія перейнялася до нього особливими почуттями «на тонкому рівні». До того ж вона зі «всєчєловєком Владіміром» кілька разів «зустрічалася» у попередніх життях і навіть «була» його матір’ю. Схоже на жарт? Але в московитів від жарту до великої трагедії один лише крок!

...Джордж Буш розпорядився застрахувати усі торгівельні судна під американським прапором від військових ризиків у Чорному морі? Московія посилено готує військових альпіністів, а вояків – вести бої у горах. Україна в Криму проводить все серйозніші маневри. Чи не значить це, що недалеко від України, а може й в Україні, запахло порохом?

...29 листопада на VI з’їзді НСНУ Ющенка обрано головою партії «Народний Союз «Наша Україна»? А ось чинна Конституція прямо забороняє Президенту бути головою партії. Виявляється, бути гарантом Конституції – не означає виконувати її...

...Київрада підняла проїзд у городському транспорті в чотири рази? Але виявляється, що водії електротранспорту вже два місяці зарплатні не бачать! Ми всі здогадуємось, куди потекла виручка від квитків, однак усі – і кияни, і водії тролейбусів сприйняли все це лише з дулею в кишені...

...Київський метрополітен отримує від реклами 10 млн. грн. на рік? Точніше, так вони декларують. Але місячний дохід однієї лише рекламної агенції від розміщення 50 рекламних листівок у вагонах метра складає... 10 млн. грн.! Якщо врахувати, що таких листівок тисячі, що в метрі є ще великі дошки й телевізори, то важко й уявити, які суми безслідно випаровуються у Київській підземці.

...голландський суднобудівник Едвін Геерема будує найбільше у світі судно свого класу для обслуговування бурильних установок? Але назвати його в честь свого батька Пітера Шелте, також інженера-суднобудівника, він не може, бо той свого часу служив у Ваффен СС. За це він чесно відсидів і був виправданий, бо, виявляється, допомагав згодом руху Опору. Однак місцеві космополіти підняли гучний галас і Едвіну Гееремі навряд чи дозволять здійснити задумане.

...Прем’єр України заявила, що мала напівтаємну зустріч із Джорджем Соросом? «Всі поради, які він дав, сьогодні втілюються і в закони, і в постанови Уряду», – заявила «наша Юля». Виявляється, «виходом України з кризи» займається найвідоміший світовий шулер, господарі якого і розкрутили цю кризу.

...стала проглядатися справжня мета діяльности пастора Сандея Аделаджі? Недавно «прикрили» Олександра Бандурченка, директора «Кінґс кепітал», такої собі шахрайської фінансової піраміди, котра роздягла довірливих прихожан Сандея з «благословення» останнього на дуже несмішну суму.

...далі ще цікавіше? У своїй Нігерії цей Аделаджа обзавівся банком. Називається він «GS Microfinance Bank» і акціонерний капітал його за два місяці зріс удвічі. Ми дуже раді за Сандея і його вірне стадо – продовжуйте й далі ходити на шоу цього найвеселішого «афроукраїнця» і зносити йому все рухоме й нерухоме майно. Ісус вам у поміч.