...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Життя РУНВіри

Число 35
Березень 11008 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Документально
    Погляд
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Між іншим
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально
    Смішно й сумно
    З приводу
    А насправді воно так
    Версія
    Без коментарів
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Освячення Воїслава

Мага ВіраОсвячення у рідне богорозуміння серед українців стає дедалі все популярнішим. Поступово люди розуміють глибокий зміст рідної обрядовості. Важливо не просто розумом прийти до Дажбога – важливо усвідомити це серцем, з’єднатися душею з духовністю наших Предків, таким чином сповістивши їх про свій прихід, а для когось повернення, до джерел власної історії й долі. Коли освячується дитина, – це означає, що її рідні і святенні батьки беруть на себе священний обов’язок виховати малечу відповідно законам Рідної Української Національної Віри. Адже тепер, після освячення, це вже не тільки улюблена дитинка батьків, – це майбутнє Української нації, виховане з пелюшок не просто на традиціях, історії й культурі України. Всотане з молоком матері рідне богорозуміння робить з малечі людину високих моральних і духовних цінностей, на голову вище піднімає від захристиянізованих співвітчизників.

16 вересня у громаді «Сонячна» рунтато Яромисл і рунмама Рідна Іващенки освятили свого новонародженого сина. Хлопчику дали ім’я Воїслав. Хочеться вірити, що в майбутньому він дійсно стане славним воїном і високо підніме прапор РУНВіри – прапор нової України. Хочеться приєднатися до тих численних теплих побажань, які звучали на адресу немовляти того пам’ятного дня. Зичимо тобі, Воїславе, розуму, здоров’я, наснаги, мужности, сили і рішучости долати усі перешкоди на твоєму шляху. Бажаємо і щасливим батькам здоров’я, довголіття і наполегливости у нелегкій справі виховання дітей у рідному богорозумінні. Нехай зростають ваші діточки достойними онуками Дажбожими на радість вам, на велич України.

Наш Пророк і Учитель Лев Силенко дав нам у МАГА ВІРІ 17 Заповідей і 7 Законів Правильного Життя; дотримання їх – запорука нашого здоров’я (духовного й тілесного), а ще довгих літ праці на благо РУНВіри та всієї України. Чого і бажаємо новоосвяченому Воїславу і всим, хто обрядово приєднався до лав рунвістів.

БОГУСЛАВА, Ірпінь

Язичництво