...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Документально

Число 35
Березень 11008 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Погляд
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Між іншим
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально
    Смішно й сумно
    З приводу
    А насправді воно так
    Версія
    Без коментарів
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

ЗВЕРНЕННЯ
рідновірів України

Вельмишановний пане Президенте України!

Надзвичайна обставина, якою є готовність влади зробити землю товаром, змушує нас нагадати одну з прописних істин, безперечно, добре відому Вам.

Суть її у тому, що створений Богом Всесвіт однаковою мірою належить всім і кожному. Земля і її надра, вода й повітря, ліси й степи, фауна й флора не можуть належати будь-кому зокрема. А завдання держави – забезпечити Богом покладене право кожного вільно користуватись довкіллям.

Глибоко поважаючи право людини на приватну власність і погоджуючись із поділом людей на соціальні верстви внаслідок нього, засуджуючи перекручення радянського режиму щодо ставлення до приватної власності, ми ніколи не погодимось і не змиримось із власністю на землю, бо її продажем український люд буде поділено на касти уже перед Богом: хтось (мізерна меншість) матиме право вільно ходити по землі і вдихати її повітря, а хтось (вражаюча більшість) мусітиме за це платити, бути ізгоєм на власній, Богом даній землі.

Давши сьогодні згоду на право продажу землі (а ми в це не хочемо вірити), Ви, шановний пане Президенте, не лише накличете прокляття на свою голову, зрештою, то Ваша особиста справа, але й на голови всіх Ваших нащадків, що вже виходить за особисті межі. Так само проклятий народом буде кожен, хто підставить плече під воза, який повезе українську землю на базар. Отже ж риторичне запитання, з очевидною для кожного відповіддю:

Чи хочете Ви залишитись в історії ворогом власного народу?

Але обирати вдячність нащадків чи їх прокляття, то теж справа кожного. Нам би до цього і діла не мати. Та нам не все одно, що актом, який засвідчить, що земля товар, буде закладено незнищенне зерно соціальних конфліктів, потрясінь і кровопролить у майбутньому, бо волелюбний український народ ніколи не примириться з кастовістю.

Історія це підтвердила багато разів, як і беззаперечно довела неефективність великопоміщицького володіння, як джерела народного безправ’я і причини тяжких соціальних конфліктів. Не віримо, що Ви справді хочете бачити нашу землю в постійному вогні й кровопролиттях.

Чи готові Ви взяти на себе непосильну й ганебну відповідальність за соціальні потрясіння й кровопролиття в майбутньому?

В отоваренні землі є і ще одна величезна небезпека.

Капітал – категорія безнаціональна й бездуховна. За нашою багатющою землею він попливе звідусіль. Але тільки не для того, щоб утвердити тут Україну. Уже сьогодні в підприємствах, що належать, наприклад, Росії, не почуєш слова українською. Продана іноземцям земля навіки відторгнеться від України і перестане нею бути. Україна й українство досі залишаються не утвердженими та й у багатьох аспектах – не визнаними у світі. Тож продаймо землю й тоді не здивуймось, що з часом і географічного поняття «Україна» не залишиться, хіба що в історичній ретроспективі...

Чи готові Ви взяти на себе так само непосильну й ганебну відповідальність за холодне й бездушне нищення чужоземним капіталом України в Україні?

Ті, хто підштовхує Вас до такого антилюдського й небожого рішення, незмірно далекі від істинної віри в Бога, який вимагає людинолюбства, бо вони моляться єдиному богу – Жовтому Дияволу.

Чи хочете Ви бути в одній когорті з безбожниками?

Уже сьогодні розкуплено курортні й рекреаційні зони. Під Києвом, наприклад, на очах у Вас і всього народу доступні всім раніше грибні зони охороняються з автоматами. Уже сьогодні є випадки, коли сільським дітям забороняють купатись навіть у поки що орендованих ставках. Що буде, коли їх куплять? А це ж невинні дрібниці проти того, що наступить пізніше...

Чи такої незалежності прагнув наш народ та й прагнете Ви?

Ми можемо не знати всіх господарсько-економічних тонкощів процесу отоварення землі і в окремих деталях помилятись, але чи треба особливої господарсько-економічної підготовки, щоб зрозуміти, що не моя земля – це моє безправ’я, моя постійна залежність від власника?

Ми віримо, що для Вас це так само очевидно.

За такою очевидністю мають наступити логічні кроки.

Зробіть їх, Гаранте Справедливості, зваживши минуле, сучасне і майбутнє єдиної для всіх нас Матері – України.

З повагою, глибокою впевненістю у своїй принциповій правоті та величезною надією бути почутими і досягти позитивних наслідків
рідновіри України