...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

А чули, що...

Число 35
Березень 11008 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Погляд
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Між іншим
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально
    Смішно й сумно
    З приводу
    А насправді воно так
    Версія
    Без коментарів
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка
...Синод так званої УПЦ (Московського патріархату) рішенням заборонив своїм попам брати участь 24 серпня у молебнях за Незалежність України? Ось тут яскраво і проявилося справжнє нутро промосковських круків-чорноризців.

...Україна бучно відсвяткувала 75-ту річницю створення сучасних областей? А найбучніше святкувала Київщина, де гарант особисто роздав масу орденів. Воно-то ніби зайве свято й не завадить, коли інші, достойніші для українця, свята в макітри обласних начальників залізти не можуть, якби не одне «але». Саме в час цієї сталінської адміністративно-територіальної реформи в Україні (метою якої було «покращення хлібозаготівель») лютував страшенний голодомор. То що ж ви, недоумки, святкуєте?!

...на автодорогах України у 2007 році загинуло 8500 чоловік? Ця тиха війна зібрала більший кривавий урожай, аніж остання Чеченська війна Московії за всі 5 років. У цьому році, зважаючи на катастрофічне зростання кількости автомобілістів, буде значно більше...

...господарський суд Полтавської области задовольнив позов Полтавської горради і зобов’язав зруйнувати камінь на місці майбутнього пам’ятника Петлюрі? А камінь той установили за рішенням облдержадміністрації. Бо у нашій державі можна ставити пам’ятники єкатєрінам, паніковським, полтавським галушкам, але не видатним українцям...

...через 50 років після побудови бази ВМС у Каліфорнії (США) американці з’ясували, що бараки, в яких проживали солдати, побудовані у формі, схожій на свастику? А галас першою здійняла сумновідома сіоністська Антидифамаційна ліга. Тепер ВМС має витратити кругленьку суму на перебудову казарм.

...СБУ (!) знайшла винного у підпалі 31 жовтня дверей ніби то жидівської школи «Щастя» що в Києві? Ним виявився 11-річний хлопчина, котрий живе неподалік. Федерація єврейських громад України теж не забарилася з реакцією на такий «кричущий прояв антисемітських настроїв». Проте, як виявилося, хлопчина просто грався з вогнем і випадково підпалив двері запасного виходу школи. До того ж, школа ця не жидівська, а звичайна, лише з поглибленим вивчення англійської та івриту.

...4 листопада промосковські сили провели у Києві «Русскій марш», закамуфльований під «Хресну ходу УПЦ МП»? Кілька десятків українських патріотів, котрі хотіли завадити цьому антиукраїнському шабашу, брутально були закинуті «Беркутом» до «автозаку» й побиті у РВВС. Це зайвий раз проілюструвало, кого ж ця влада має за своїх ворогів.

...в Італії чорношкірий мігрант разом зі своїми приятелями перерізав горло студентці, оскільки та відмовилася з ними брати участь в оргії? Як виявилося цей гарячий Патрік доводиться рідним внуком відомому революціонеру і першому прем’єру Республіки Конго Патрісу Лумумбі, ім’я якого носить відомий московський навчальний заклад.

...«Посольство Божьє» одіозного Сандея Аделаджі хоче збудувати в Києві для себе конюшню на 10 тис. посадкових місць? Це більше, ніж має зараз «Палац спорту». Та от невдача – земельної ділянки у 2,5 га не вистачає і цей лохотронщик просить у свого прихожанина Черновєцкого 9 га київської землі, що навіть останнього ставить у незручне становище. Цікаво, що КМДА ще із 2005 року ніяк не може вижити це «Посольство Божьє» із Легкоатлетичного манежу, аби провести його реконструкцію.


...65-річного пенсіонера Рональда запроторили до в’язниці на 5 місяців, а його пса віддали до притулку для тварин? За те, що собака мав ім’я Адольф і віддавав римський салют точно так, як його знаменитий тезко.

...на останніх президентських виборах у Грузії один із кандидатів, олігарх Бадрі Патаркацишвілі, звинуватив владу в «антисемітизмі й розпалюванні міжнаціональної ворожнечі»? Причиною було те, що правляча партія якось заявила, ніби особи з двома батьківщинами не гідні довіри. Усього-на-всього. Але цього було достатньо, аби «ображений» подав кляузу на владу до Міжнародного суду в Гаазі.

...цього року жидівська імміграція до Ізраїлю впала до найнижчого рівня за останні 20 років? Дуже багато емігрантів повертаються назад в Україну й Московію. Бо одна справа бути там звичайним громадянином і працювати руками, а інша – бути тут єговообраним. До того ж протистояти бойовикам Хамасу в Палестині – це вам не травлю нешанувальників Голокосту в європейських судах влаштовувати!

...7 грудня 5-й курултай (з’їзд представників) Кримськотатарського народу оголосив рішення про мобілізацію татар у загони «самооборони» для «захисту земельних інтересів»? А Мустафа Джемільов, до всього, натякав про «другу Чечню». Як ми знаємо, мобілізація зазвичай означає недалекий початок бойових дій. Тобто татари оголошують війну Українській державі, чи як?

...в річницю битви під Мотовилівкою на місці бою відкрито «пам’ятний знак на честь славетної перемоги українських повстанців-республіканців над білогвардійцями-монархістами, прибічниками гетьмана Скоропадського»? Такий пафос принаймні дуже недоречний, бо українці тоді проливали кров таких само українців з ідеологічних мотивів. Навіть коли закрити очі на те, що саме гетманська держава, не страждаючи соціалістичними експериментами, мала всі риси справжньої держави Українського народу…

...румунський посол у Кишиневі Філіп Теодореску фактично оголосив Молдові територіальні претензії? «Мирний договір 1947 року, що встановлює границі Румунії, є історичною фальсифікацією й був підписаний з тієї причини, що Румунія була переможеною й окупованою країною», – заявив румунський дипломат. Цікаво, коли румуни почнуть вимагати українську землю (острів Зміїний поки не беремо до уваги), чи зможемо ми їх поставити на місце?

...Україна таки стала приймальником-розподільником для азіатів, які прямують до Європи? Верховна Рада ратифікувала угоду між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію. Аби стимулювати наших депутатів до цього кроку, єврочиновники пообіцяли Україні якусь там компенсацію – Яценюк буде клянчити 30 мільйонів, а наскільки вони розщедряться – ще невідомо.

...восени в загальноосвітніх школах України введуть уроки толерантности (поки що факультативно) для старшокласників? Це буде у вигляді рольової гри: клас розіб’ють на групи і меншу його частину одягнуть у кепки з буквою «Х», а інших змусять дражнити й принижувати цю «гнану меншість». Коли «гнані» відчують на собі усю важкість положення секс- чи нац-мена, учні обміняються ролями. Як бачимо, під тиском євроструктур нам продовжують прививати цю «толерастію» – невідпорність суспільства до мігрантів та іншої потолочі.

...у Мюнхені (Німеччина) відкрили спеціальне джакузі для собак? У цивілізованої Європи геть клямка падає у намаганні задовольнити все зростаючі й зростаючі насущні потреби домашніх тварин.

...двадцятирічний американський алілуйщик відрізав собі циркуляркою руку і засмажив її у печі? Оскільки чомусь вирішив, що на тій руці є «відмітка диявола». «Якщо ваша права рука штовхає вас на гріх, відріжте її та викиньте геть. Краще втратити одну частину свого тіла, ніж усьому тілу відправитися до пекла» – так бо він вичитав у Біблії.

...група активістів на чолі з якимось Авігдором Ескіним під час акції біля посольства України в Ізраїлі спалила український прапор? За це їх поліції довелося «арештувати» на пару годин. Вони протестували проти нібито переслідування антифашистів в Україні, а також проти того, що в Україні ніби заперечується Голокост. Але найцікавіше, що організували цю акцію люди Дугіна-Заріфулліна з Євразійського союзу молоді. Цікава московсько-жидівська змичка виходить, чи не так?

...Ющенко реготав і пив шампанське з гендиректором СОТ за наш вступ до Організації торгівлі? «Україна йшла 14 років, щоб потрапити у «залу мрій», – сказав президент. А ось що сказав про це президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко: «Вступ до СОТ на підписаних Україною умовах означає, що вона – повністю несамостійна територія, що не має власної економічної політики, економічних інтересів та їх не усвідомлює. Що усі складові – капітал, робоча сила та інфраструктура – перебувають тут під контролем неукраїнської влади». Таки не за горами вже той час, коли ми всі у цій «залі мрій» лікті свої гризти будемо.

...московити методично нищать Бібліотеку української літератури в Москві? Вони відверто хочуть позбутися присутности в Московії українців, а наша влада робить вигляд, що нічого не відбувається. Навіть більше – новоспечена секретарка Ради нацбезпеки й оборони Раїса Богатирьова гладить по голові московську владу, наспівуючи: «Всьо харашо, прєкрасная маркіза…», мовляв, так і далі тримати!

...в Україні вибрали головного байбака і тепер у визначений день витягують його з будки і заглядають у рота, аби той свиснув? Таким чином той ніби передбачає погоду. Це відверте мавпування американського безглуздого свята, яке там «святкують» більше ста років – бо власних свят, виявляється, у нас катма. Олії у голові немає у тих, хто нам це нав’язує та рекламує у ЗМІ!

...Держдума РФії денонсувала договір з Україною про спільне використання РЛС попередження про ракетний напад у Севастополі й Мукачевому? А якщо наші очільники здумають пустити туди «любих друзів» з НАТО, то Путін пообіцяв направити на Севастополь і Мукачеве ядерні ракети. З чим вас усіх і вітаємо – московити вперше пригрозили нам, роззброєним пацифістам, «ядерним кийком».

...в Україні знову заборонено видавати українську класику? Але цензура тепер не царська, не комуністична, а... жидівська. Якщо у творі жидів називають жидами, а ще коли, не приведи Господи, про них автор не дуже лагідно відгукується, то такий твір у нашій наскрізь «незалежній» державі видавати не можна. Це, зокрема, стосується і багатьох творів Івана Франка.

...голова уряду Великої Британії підтримав архієпископа Кентерберійського про ісламізацію країни? Гордон Браун висловив підтримку ініціативі толерантного архієпископа Роуена Вільямса із запровадження законів шаріату у судову практику країни. Так, дивись, скоро й зелений прапор ісламу замайорить над Британським еміратом...

...ліберальна київська влада Аделаджи-Черновєцкого має намір ліквідувати муніципальний баскетбольний клуб «Будівельник»? Бо на потреби спорту в алілуйщиків вичерпалися гроші. «Будівельник» – один із найтитулованіших українських баскетбольних клубів, чемпіон СССР 1989 року й багаторазовий чемпіон України.

...у Німеччині запустили новий, т.зв. Похоронний телеканал? На ньому за грубі гроші клієнтів цілий день розповідають про їхніх родичів-небіжчиків і, виявляється, це шоу там має великий успіх. Дуже вдалий винахід для старезної й маразматичної бабусі-Європи, треба відмітити.

...у новинах каналу «1+1» 24 лютого було показано сюжет про те, що українські кровожерні бритоголові ледь не до ноги знищують у Києві всіх негрів та азійців? Там довго і по кілька разів перераховували бійки за участю іноземців, в яких ті ніби постраждали. Але особливо сподобалось те, як кілька разів згадували «бійку біля МАУПу», таким чином неприкрито намагаючись і «антисемітський» ВНЗ підв’язати до цієї теми. Як у тому анекдоті: чи він украв, чи в нього украли – але він точно був замішаний у крадіжці.

...світовий жандарм разом зі своєю європейською підтанцьовкою продовжують дерибан Сербії? Визнано другу державу албанців, – і це є прецедент! Почекаємо тепер, коли під тиском жандарма визнає Косово і наша не наша владна верхівка. Після того хто завадить визнати другу державу московитів у Криму, другу Румунію на Буковині чи другу Угорщину на Закарпатті? А кримськотатарську державу треба буде визнати взагалі без заперечень...

...Президент України привселюдно заявив, що, мовляв, іще кілька років мораторію на продаж землі – й вона вся буде розбазарена за тіньовими схемами? Вікторе Андрійовичу, ви ж найвища посадова особа цієї держави, то чи не у вас найбільше повноважень, аби освітити всю ту тінь і, кому потрібно, руки загребущі обрубати. А коли не можете цього зробити, то чому у відставку досі не подали?