...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Незвідане

Число 32
Грудень 11006 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Наше Вчення
    Думи мої...
    Знай наших
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Погляд
    Нагально
    Події
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Без коментарів
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Магія і велика політика

Спочатку було чародійство. Потім його трансформували в певні форми релігії, зокрема, упорядкувавши обряди, тези, додавши заповіді (переважно, заборонного характеру, на кшталт «не роби того», «не бажай цього» тощо).

З давніх часів чародії й люди культу були поруч із правителями, із політичною верхівкою. Відомий український археолог, що багато творів видав чужинською мовою, колись пропонував уважніше вичитати «Повість про похід Ігоря» щоби простежити, хто був важливішим: цар чи волхв.

Та нам із прикладу Олега Віщого відомі й неприязні стосунки політичної верхівки з волхвами. А Володимир, чий портрет бачимо на гривнях, був ще жорстокіший.

Проте ця взаємодія простежується не лише на нашій рідній землі.
Розглянемо для початку приклад з астрологами.

Приміром, у Давньому Римі Октавіан Август оприлюднив власний гороскоп, складений персональним астрологом, у якості офіційного документа. Але ж інший римський імператор – Нерон – за порадою астрологів стратив кількох сенаторів, імператор Отон – почав громадянську війну…

Колись Людовик XI, розгніваний на свого астролога, вирішив його стратити. Але спитав того перед смертю, скільки ж він сам, король, проживе. Дотепний астролог сказав: «Ваша величносте! Зорі показують, що ваша смерть настане за три дні після моєї!» Звичайно, переляканий король не стратив дотепника, навпаки, став його оберігати.

Власних астрологів мали Гітлер і Черчілль. Відомий випадок, як астролог Черчілля простежив поради гітлерівського «фахівця по зорях».

Нещодавно у пресі пройшла інформація у вигляді сповіді персональних астрологів Юлії Тимошенко і Рональд Рейгана.

Але, на мій погляд, найкумедніший з теперішніх астрологів – Павєл Ґлоба. Пам’ятаю, колись вони з його колишньою дружиною Тамарою (теж астрологом) говорили, що послані одне одному Небом. Урешті-решт Павєл переїхав в Україну, оскільки Тамара почала жити з одним з олімпійських чемпіонів. Заради справедливості зазначу, що з Небом усе гаразд.

Власне, астрологи, і справді, часто виглядають кумедними, проте крім них є чародійство, а воно вже нерідко має трагічні наслідки. Особливо тоді, коли зв’язане з політикою.

У Петербурзі 10918 року Дажбожого відбувся страшний випадок, його описував професор-біолог тамтешнього університету. Він був запрошений для участі в якомусь експерименті, але трохи запізнився. Коли приїхав, біля будинку за потрібною адресою було велелюдно. Він почув уривки фраз: «Чекісти… дєсять машин… Всєх перєстрєлялі…»

Як виявилося, у тому будинку зібралися найсильніші окультисти Пітера, аби провести обряди інвольтації (знищення з допомогою магічної ляльки) Леніна, Троцького, Сталіна. Коли почали це робити, приїхали «органи» і просто всіх застрелили. Чому не заарештували чаклунів? Відповідь лежить на поверхні: розуміли, що чаклунство має велику силу, а також боялися поширення в країні з войовничим атеїзмом не менш войовничих магічних знань!

Чи займався магією сам Сталін? Чітку відповідь на це питання наразі дати неможливо. Але є кілька непрямих доказів. Наприклад, після свого «Відкритого листа до Сталіна» у 10938 році Дажбожому тодішній посол СССР у Болгарії Раскольніков відразу захворів на запалення легенів. Щойно почавши одужувати, він захворів на менінгіт і швидко помер. Сучасні спеціалісти з магії твердять, що він став жертвою чаклунської магічної дії.

Відомо, що Сталін особисто був покровителем Булґакова. Цей письменник, який так ненавидів Україну, ніколи не поважав більшовиків, був дворянського походження. Проте Сталін, переговоривши з ним, наказав своїм підлеглим: «Етава нє троґать!»

За долю Батьківщини журилися й боролися не лише на теренах колишньої тюрми народів. Ось у Великій Британії у липні 10940 року зібралися представники усіх магічних Орденів. Вони провели магічні обряди «конус Сили», метою яких було перешкодити вторгненню Гітлера в Англію. Майже сотня з 2000 учасників колективного обряду померла – настільки складною й енергомісткою була обрядова церемонія. Та для Англії це був порятунок: вона тоді була практично у приреченому стані. Але! Гітлер тоді ухвалив самовбивче рішення: напав на Совєцький Союз!

Проте найсерйозніший, на мій погляд, вплив на політику відбувається за допомогою юдейських релігійних обрядів. Звісно, маю на увазі їхнє «Пульса денура», що у перекладі означає «удар вогнем». Оглянемо, що це.

…Повний місяць. Кладовище. Могила страченого сіоніста, який розстріляв автобус з арабами. 10 ортодоксальних юдеїв. Проводиться обряд на смерть…

Цей обряд не змінювався з давніх часів. Десятеро одружених юдеїв-ортодоксів, із них дев’ятеро у чорному одязі, один – у білому. На могилі чи у синагозі запалюються чорні свічки, читається закляття, відоме ще у Давньому Вавилоні. Останні слова виголошуються рівно опівночі. Про завершення обряду сповіщає звук труби. «Пульса денура» – це пізня версія іншого юдейського обряду – херем – спрямованого на видалення з їхньої спільноти одного зі своїх, котрого визнали злочинцем.

Тільки два факти: взимку 10995 року Дажбожого на прем’єр-міністра Ізраїлю Іцхака Рабіна було проведено обряд «Пульса денура» (за те, що передав арабам частину їхньої землі) – рівно за 30 днів його застрелили; Такий обряд було проведено і на Аріеля Шарона. Дізнавшись про це, він усміхнувся й пожартував. Дуже скоро він опинився в лікарні у коматозному стані, став неспроможним виконувати посадові функції.

У 10940 році очільник клану Кеннеді – Джозеф – був послом США у Британії. Там він посварився з впливовим польським рабином Аароном Котлером, який практикував Каббалу. Ось той каббаліст і вразив рід Кеннеді зловісним прокляттям, що й стало причиною втрати найвидатніших представників родини. Щоправда, сам рабин перед публікою заперечував свою причетність до чаклунства…

Говорячи узагальнено, чи можна вразити з допомогою магії когось із сучасних політиків? Як бачимо, можна.

Але варто враховувати деякі речі. В магії є визначення «коронований силою». Тобто, людина, яка є представником певної невидимої сили у матеріальному світі, вона має умовну корону. Коли на таку людину накликується вплив окремих Духів, то самі Духи, побачивши «корону», відступають.

Ми бачимо, що деякі нинішні політики є посланцями темної сили, темнішої, ніж вугілля Донбасу. І за деяких із них моляться у тисячах церков.

Але ми – силенкияни, ми – сповідники РУНВіри! Ми нікого не проклинаємо. Водночас, ми не можемо примиритися з ворожою діяльністю проти Вітчизни рідної.

Тож наші світлі молитви, наша праця й боротьба на благо народу українського мають зашкодити силам темним і витіснити пітьму.

Славте Переможця темряви і самі ставайте благословенними!

БОЄСЛАВ