...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Варто знати

Число 32
Грудень 11006 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Наше Вчення
    Думи мої...
    Незвідане
    Знай наших
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Погляд
    Нагально
    Події
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Без коментарів
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Що в імені моєму…

Аби ваша дитина була по-справжньому ваша, ви її маєте назвати рідним ім'ям. Але не будь-яким. Тому продовжуємо друкувати таємниці рідних українських імен. Майте на увазі – ви будете задоволені своєю дитиною лише в тому випадку, якщо у вашому імені та імені вашої дитини співпаде хоча б одна голосна буква.

Продовження. Початок

Буйтур – означає великий подвижник, сміливий звитяжець, той, хто має життя прославлене на полі брані. Якщо ви назвете цим іменем свого сина, то будьте певні, що з нього виросте справжній воїн. Значення імені повністю відповідає характеру його носія. Це рішуча, самовпевнена, цілеспрямована, ризикована людина, яку не злякають ніякі перепони на шляху до власної мети, ідеї тощо. Водночас йому притаманна хитрість – ви ніколи не дізнаєтесь про справжню мету його намірів. Чоловік із цим іменем великодушний і здатний до щирого співчуття у такій мірі, що навіть покине власні справи, аби допомогти тому, хто прагне відновити справедливість. Надзвичайна інтуїція, чутливість та непереборне прагнення до найвищого духовного рівня робить його вправним учнем усього потаємного, магічного, незвичайного.

Ладимирмилий, добрий, лагідний; той, що несе добро й злагоду у цей світ. Чоловік із цим іменем дійсно милий і добрий. Він чутливий, миролюбний, надзвичайно романтичний, м’який та сором’язливий. Л. здається практичним і рішучим, але це всього лише захист від жорстокого світу. Водночас його нелегко одурити – він знає життя, має багатий досвід. Л. творча особистість (прагне бути артистом чи художником). Тонка духовність та сприйняття краси доповнюють його творчу особистість гострими переживаннями та відчуттями. Надзвичайно працьовитий. Праця – це його дихання, його потреба. Віддасть всього себе без залишку, якщо того вимагатиме творчий процес.

Орьтой, що уміє орати, знає таїну вирощування зерна, тобто є кращою людиною, аристократом; ім’я на честь наших предків оріян, тата Оря – нашого первородителя. Носії цього імені дійсно достойні люди. В них рівномірно переплітається духовне з матеріальним. Вони ділові, не дрібничкові, знають собі та оточуючим ціну, вміють розумно поводитися з грішми. О. самовпевнені та хоробрі. Їх вирізняє з поміж оточуючих понад усе вірність даному слову та обраній меті. Чоловіки з цим іменем мають консервативний напрям думок, а також досить принципові. Їм дорогі традиції й звичаї, і вони дуже важко сприймають новітні віяння моди.

Світовидприсвячений стародавньому язичницькому Богу Світовиду (тому, який за стародавньою мітологією був сином Дажбога і пильнував, щоб у світі Нави і Яви здійснювався Прав). Чоловіки з цим іменем не позбавлені певної чутливості, миролюбності та пристрасті. Допоки усе в їхньому житті гаразд, вони спокійні й врівноважені. Але варто зійтися хмарам над їхнім добробутом та добре продуманим і розміреним життям, як С. проявлять себе незламними борцями за вищу справедливість. С. досить практична людина і, хоч йому притаманний романтизм та чутливість, однак у житті він більше керується розумом, ніж почуттями. Одначе земне його притягує більше, ніж високодуховне. Може бути досить вередливим.

Лельчиста, ніжна любов; ім’я на честь нашої первородительки мами Лель. Це ім’я надає своїй володарці дійсно всі ті якості, що роблять жінку прекрасною, навіть серед власних дрібних недоліків. Артистичність Л. проявляється скрізь у повсякденному житті, але не робить із неї холодну кокетку, що грає чужими почуттями й долями. Навпаки, вона дуже щира, пристрасна, дієва й непосидюча. Л. прагне самовиразитися, донести до оточуючих безліч ідей, переповнена почуттями та емоційністю. Відчуття краси настільки сильне у неї, що просто не може не вилитись на оточуючих, тому вона надзвичайно відкрита до спілкування. Л. зовсім не вміє хитрувати і будь-які її властолюбні прагнення стають очевидні для всіх. До того ж вона прониклива, бо їй відкрите щось таке потаємне, про що сторонньому ніколи не здогадатися.

Мирославата, яка славить, прославляє мир. Ці турботливі особистості завжди допоможуть у скрутну хвилину і не пройдуть повз чужий біль чи невдачу. Вони хоробрі й упевнені в собі, і навіть можуть піти на ризик через якісь свої переконання. Іноді надто догматичні у своїх судженнях. Працелюбні задля забезпечення тілесного та духовного комфорту, особливо якщо й робота до душі. В якійсь мірі жінки з цим іменем – першопрохідці, адже розпочати й здійснити щось, чого ніхто не робив, у них у крові. Має голову на плечах і її не так легко збити з наміченого шляху. М. , як правило, дійсно чутливі, добрі й миролюбні, але, роздратувавшись, можуть показати себе владними й вередливими.

Оріяна – жіноча форма імені Орь. Практичні й самовпевнені. Попри мелодійність імені, характер воно накладає зовсім не той, якого від нього очікуєш. Жінки з цим іменем мають критичний розум, тяжіють до матеріалізму, їхній дух досить приземлений. О. гарні працівники, але терпіти не можуть «мавп’ячої праці». Мають підвищене відчуття власної гідності, люблять бути у центрі уваги, а найбільшу насолоду отримують від власних думок. Досить перебірливо ставляться до чоловіків і часто поводяться, як вередливі маленькі дівчатка, вимагаючи від чоловіка опіки й потакання їхнім забаганкам.

Світланасвітла, сонячна, сяюча. З дитинства ці жінки мають досить протиріч у своєму складному характері. Надзвичайно завищена самооцінка дозволяє їм багато займатися суспільною працею. Вони активні, полюбляють командувати, але, водночас, можуть бездумно довіритися людині, яка просто чимось сподобалася. Добрі й не нахабні, надзвичайно охайні. Обожнюють бути оточеними чоловіками. Працюють, не покладаючи рук, і все, що з ними відбувається, як правило, – діло їх власних рук. Тобто їхнє власне щастя завжди залежить від них самих. Надзвичайно віддані своїм дітям та сім’ї.

РІДНА

Продовження