...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Життя РУНВіри

Число 32
Грудень 11006 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Наше Вчення
    Думи мої...
    Незвідане
    Знай наших
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Погляд
    Нагально
    Події
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Без коментарів
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Подорож на Батьківщину Вчителя

РУНВіра

26–27 вересня київська громада рунвістів «Сонячна» здійснила подорож у село Богоявленське Кіровоградської області, Батьківщину Пророка Рідної Української Національної Віри Лева Силенка, котра була присвячена його дню народження та Дню Святого Письма Мага Віри.

О десятій годині ранку членів громади на території Міжрегіональної Академії управління персоналом уже чекав комфортабельний автобус. Керівники цього вищого навчального закладу люб’язно погодилися здати його в оренду на ці два дні та безкоштовно надали певну кількість харчів на дорогу.

По дорозі в Богоявленське члени київської громади «Сонячна» відвідали Рокитнянщину й оглянули пам’ятник, присвячений загиблим вождям антів, пращурів сучасних українців. Приємно, що нарешті люди починають потрохи прокидатися від історичного сну й започатковують гарну традицію вшанування справжніх героїв Української нації.

До рідного села Вчителя нам вдалося дістатися лише глибокого вечора. І хоча шлях був довгим й виснажливим, та душу не полишало радісно-щемливе відчуття наближення до святого для кожного рунвіста місця, села Богоявленського. Вийшовши з автобуса, всі першим ділом почали з величезною цікавістю оглядати новозбудовану Святиню, тому що багато з нас бачили її вперше. Велична споруда з білої цегли, над якою розвивається український прапор й височіють знамена Дажбожі, прикрашена меандрами, навіть у темноті привертала наші погляди й думки та наповнювала душу відчуттям свята. Не менш гарною вона виявилася й всередині. Складна композиція на рунвістську тематику на чолі з татом Орем та мамою Лель виконана дуже майстерно й тонко, присутня велика кількість складних деталей.

Після смачної вечері гості розташувалися на ніч прямо в приміщенні Святині, трохи поспілкувалися між собою й лягли спати – завтра на всіх чекав напружений день.

Прокинулися члени громади «Сонячна» рано, тому що потрібно було добре підготуватися до проведення святкової Священної Години Самопізнання. Незабаром почали прибувати побратими й посестри з інших міст України. Вони також активно допомагали облаштовувати приміщення й чепурити територію Святині.

Близько дванадцятої години СвяГоС, присвячений дню народження Пророка Лева Силенка й дню Святого Письма Мага Віри, розпочався врочистим виконанням гімну України. Протягом Священної Години виступали рунтати й члени рунвірівських громад. Вони цитували хвилюючі місця з Мага Віри, розказували про життя Лева Силенка, читали молитви. На святкуванні також був присутній брат Учителя, Всеволод.

Потім розпочала свою роботу Священна Рада, під час якої рунтати обговорили нагальні питання з різних сфер діяльності Об’єднання Синів і Дочок України. На імпровізованому розпродажу всі охочі могли придбати рунвістську літературу.

По обіді настав час роз’їжджатися по домівках. Гості подякували господарям за смачні вечерю, сніданок та обід і зручно влаштувалися в автобусі. Наостанок, усі оглянули скитські могили, описані Левом Силенком. Зворотна дорога пролетіла дуже швидко, тож близько десятої вечора члени громади «Сонячна» були вже в Києві.

Особисто я, надзвичайно задоволений поїздкою в Богоявленське. Приємно було побачити стежки, котрими бігав малий Левко, побувати на схилах річки в якій він купався, спати на землі, на якій спав він. Усе це наближує нас до Пророка, робить його величну постать ріднішою кожному сповіднику РУНВіри. Врешті-решт, подібні заходи зближують, згуртовують між собою членів громад. І не за горами той день, коли в селі Богоявленське Кіровоградської області на вулиці Лева Силенка, щоб вшанувати свого Пророка, зберуться мільйони представників найбагатшої наймудрішої та найвідважнішої нації в світі, осяяні рідним Вченням РУНВіри, з багаттям незнищимої правди Святого Письма Мага Віри в серцях!

ВОЙТКО Святослав

* * *

Надія України

СиленкоСьогодні, 27 вересня 11006 р.Д. велика радість серед Українців – Дажбог, Господь України повернувся в Храм свій навічно. Тисячолітній морок забуття розітнула Надія. Разом з нами, браття і сестри, радіють і Тато Орь, і Мама Лель, і давні мудреці сивочолі, що ширили світло Дажбоже, і праведні князі наші, що вогнем і мечем будували Дажбожу України. З нами душі праведних народних звитяжців, святих невинно замордованих мучеників – тут вся Дажбожа Україна. Радіймо і весилімось, бо сьогодні воля Дажбожа торжествує. В лютий час, коли Українську Правду нівечили, правовірні дажбожичі вірили – сповниться воля Дажбожа і їхня правда Сонцем засяє над Землею. Правда Святослава отут сповнюється, бо гряде час той, як темні люди вклоняться Дажбогу і землі далекі й близькі битимуться за право вірити в Господа України Дажбога.

Славимо Лева Силенка як Спасителя і Будителя України, бо РУНВіра – то цілюще джерело для заблуклих душ, бо з Силенком ми стали українцями по-рідному. Сьогодні Дажбог руками вірних своїх поставив Святиню, щоб усі українці йшли поклонитися світлому Генію, великому Сину України Леву Силенку, бо кожен, хто прийде сюди, на цю благословенну Дажбогом землю, переживе подвиг Силенків і зцілиться.

«Хто любить мене – за мною!» Бо хто любить Силенкове слово понад усе – той лиш любить і поважає себе й Україну. Тож полюбімо полум’яну Віру Лева Силенка, що в лютий час серед степів запорозьких народився і прожив життя Левом. В цьому Храмові запечатаються навічно світлі молитви наші, сюди злетяться Пресвітлі Душі, тут Небесне Військо Українських Месників буде незримо вчити любові до України. Вже нинішнє покоління відбулося – знайшлися духовні самородки, що прийняли в серце Силенкову Віру в Дажбога – і то єдино українці. З Храму цього піде хід священний по Землі, бо ті, хто поставили Святиню цю, названі будуть внуками Дажбожими і через століття їхня Віра палатиме в душах мільйонів людей, що вдячно пиминатимуть їх, як єдино України заступників та оборонців.

Чому ж така величезна сила Силенкова? Тут зібралися ми і між нами стоять незримо лавами пророки й волхви, князі й ратники, гетмани й косаки, Шевченкове насіння і вже молода Силенкова парость. Нас триста мільйонів добірного люду, бо нас тут зібрала Мага Віра від Мізинських часів і до наших днів! Тут стоять і мертві, і живі, і ненароджені, сюди в день Різдва Силенкового зібралася вклонитися вся земля Українська.

Хай рясно благословить Дажбог будівничих Святині цієї, бо виконали вони Дажбожий заповіт, і спокутували помилки Предків і очистили світлі імена їхні від чужинської скверни, і в Дажборжому Вирії радіють вони, вдячні нащадкам своїм.

Вглядаючись у світлий образ Учителя Силенка, відчуваєш втіху і Мага Віра одкровенням давнім вливається, бо прийшов Лев Силенко не понівечити Заповіти Предків, а виконати їх.

Тут, де народився Пророк Дажбожий Лев Силенко, – і хай святиться пресвітле ім’я його, – і мертві, і живі, і ненароджені клянуться перед Святою Землею, що приймуть Дажбожий Наказ і ним збудують Дажбожу Україну, де Силенкова Віра освячуватиме люд на Хід Священнодійства, як заповів нам наш Учитель Лев Силенко.

Господь України Дажбог любить внуків своїх – і кличе до Себе, в обійми Матері-України, бо шлях, накреслений Силенком – Воля Дажбожа, бо Лев Силенко в час Голодомору страждаючи й увірувавши в Бога Істинного, дав Україні Надію. Через жертву Силенкову на Українців прийшло прощення – Дажбог, люблячи Українців, народ свій Божий, вже кличе до себе, бо через Силенка Україна прощена. Той, хто прийде в Святиню цю, хто прийме Силенкове Слово, стане людиною вищою і того Дажбог візьме під опіку свою, той стане Внуком Дажбожим праведним. Час цей чекали уми кращі, й душі радіють їхні, бо потужне світло Силенкової Святині – то Храм Душі України, то Надія України.

Слава Дажбогу, Господу України і Пророку Його!

Слава Дажбожій Україні і вірним сленкиянам!

ЛЕВЕНКО Богдан, Полтава

Релігія