...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Документально

Число 32
Грудень 11006 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Наше Вчення
    Думи мої...
    Незвідане
    Знай наших
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Погляд
    Нагально
    Події
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Без коментарів
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
голові Наглядової ради МАУП та голові УКП
Георгію ЩОКІНУ

Шановний Георгію Васильовичу!

Я, як і багато моїх однодумців, дуже вдячні Вам за ту безкомпромісну боротьбу, яку УКП і МАУП розв’язали проти юдо-нацизму в Україні. Мало в нас таких людей, котрі відкрито декларують свої переконання, коли справа стосується однієї непропорційно впливової нацменшини. Багато в МАУП робиться також для гуртування українців за духом, для творення Національної ідеї українства, а також для постання української України. Однак цього листа я пишу зовсім не для того, щоб проспівати Вам цілком заслужені дифирамби.

Викладу все по порядку. Річ у тім, що майже всі проблеми, які Ви піднімаєте, у тому числі й через пресу, я як редактор «Слова Оріїв» піднімав ще кілька років раніше (див. «СО» починаючи з 2000 р.) і тому, природньо, почитавши часопис «Персонал» і газету «Персонал+», я чомусь вирішив, що спільну справу краще робити разом. Я зробив кілька спроб поступити на роботу в МАУП, у тому числі й у видавництво. Однак усі вони завершилися невдачею. І зовсім, гадаю, не тому, що я нічого робити не вмію (бо де б я за життя не працював, ніхто серйозно не нарікав на моє невміння чи небажання працювати), скоріше через те, що при вступі на роботу головну роль грають не знання й уміння людини, а зовнішність і вміння напустити туману, чого я робити точно не вмію.

Але справа не в тому. Я спробував було ще раз, цього разу у Військово-козацький інститут. І туди мене брали, і я обійшов усі потрібні для прийому на роботу кола, де всі мені поставили свою резолюцію, поки я не дійшов нарешті до Ростислава Щокіна. Однак той, зовсім зі мною не поговоривши, у грубій формі відмовив. Я досі не збагну причину такого зі мною поводження, але вона одна з двох: чи то я не так був удягнутий для прийому, чи не поклонився «вельможному пану». Четвертої спроби вступу на роботу в МАУП тепер нізащо не буде, але справа знову таки не в тому.

Я пізніше, декілька разів приходячи на з’їзди та конференції в МАУП, помічав, як людей, котрі приносили туди на продаж літературу гострого змісту (подібну тій, яку видають в Академії, за що Вам щире спасибі!) просто виганяли з вестибуля. Бо вони, виявляється «псують інтер’єр». Або хочу розповісти про такий «інцидент», який стався під час однієї з останніх конференцій. В перерві після традиційної кави-брейк, коли всі вже перекусили, на столі ще залишилось якесь печиво і якісь жіночки (нібито з громади РУНВіри) забрали його зі столу. Як виявилося, це помітив (чи йому пожалівся хтось з обслуговуючого персоналу) проректор із наукової роботи, здається, Гальченко і зауважив про це «неподобство» одному зі знайомих йому сповідників РУНВіри. Невідомо, що його до цього спонукало – можливо невинна турбота про кухонну обслугу, чи все-таки, гадаю, «праведне» обурення такою «некрасивою» поведінкою учасників конференції, але факт дрібничковості проректора (!) МАУП мав місце.

Справа в тому, що Ви і Ваша Академія приміряєте на себе тягар національної революції. Але Ви, очевидно, цей тягар уявляєте собі часом невеличкою барсеткою, тобто цю революцію хочете зробити з євровідремонтованого офісу, у білосніжній сорочці з краваткою і золотими запонками. Весь фокус у тому, що з такими декораціями і з буржуазними чистоплюйськими манерами революції не робляться. Пристойна революція – це, нажаль, барикади й кров, це запах поту й блохи в шинелі. Білі рукавички – це не революція, а баловство. Варто про це пам’ятати.

Справа вся в тому, Георгію Васильовичу, що саме ось такі продавці патріотичної літератури, такі суб’єкти, які «псують» своєю присутністю конференції та їм подібні особи без буржуазного лиску, проте затяті патріоти і стануть безпосередніми виконавцями національної революції. А зовсім не напомаджені офісні щурі чи студентики, звільнені із занять. І коли треба буде серйозно захищати МАУП від нападок неукраїнської влади, і під час жорсткого протистояння з єговообраними ці останні розбіжаться, як щурі з корабля – можете бути впевненим. Але поки що тих, перших, таких «непрезентабельних», як і мене у тому числі, в Академії всіма силами відштовхують. Дивіться, щоб потім не пожалкували…

Друге питання, яке хотів би Вам зауважити, як людина небайдужа до Ваших серйозних державницьких потуг. Воно стосується Вашої безкомпромісної боротьби з юдо-нацизмом. І полягає воно в тому, що, при всій повазі до Вас, ця боротьба майже з усім жидівством одночасно, навряд чи матиме успіх. Як на мене, тут треба діяти гнучкіше – використовуючи стародавній принцип «divide et impera» («поділяй і володарюй»). Для чого боротися з державою Ізраїль і, відповідно, сіонізмом (у тій його офіційній частині, де цей рух декларує себе як рух за «повернення» світового жидівства в Палестину? Хіба не на руку Україні та, зрештою, й усьому світові скупчення там усіх жидів і перетворення Ізраїлю на звичайну державу? Можна співчувати палестинцям у душі, але, підтримуючи їх і допомагаючи їм, Україна може з часом отримати Ізраїль на своїй землі. Й це вже не є такою фантастичною перспективою. Адже це програма-максимум відомої хасидської секти Хабад-Любавіч! Як відомо, між офіційним Ізраїлем і Хабадом існують дуже серйозні світоглядові тертя – то чи не варто їх використати й підтримати сторону Ізраїлю проти Хабаду?

І ще одна, тепер порада. Чудову газету «Персонал+» видає МАУП. Передплачую й перечитую з початку до кінця. Газета прогресує і, що відрадно, збільшується наклад. Вона вже стала всеукраїнською альтернативою жидівській пресі. Єдине буксує – це назва. Вона прісна й ні про що не говорить. Тому, поки не пізно, пропоную її змінити на якусь більш зрозумілу і більш українську. Це, безумовно, з часом би примножило читацьку аудиторію.

Ось ці питання я, щиро Вам симпатизуючи, і хотів підняти у цьому листі. Сприйміть, будь-ласка, це правильно – лише як дружню пораду зі сторони.

З повагою, Iван ПРИЛУЦЬКИЙ,
редактор часопису «Слово Орiїв»