...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

А чули, що...

Число 32
Грудень 11006 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Наше Вчення
    Думи мої...
    Незвідане
    Знай наших
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Погляд
    Нагально
    Події
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Без коментарів
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка...улюблений мер бомжів, харизматів та продажних пенсіонерів підвищив комунальні послуги киянам у три з половиною рази? Тепер на виручені гроші можна волоцюг у ресторанах годувати, алілуйщикам – «молітовниє дома» на кожній вулиці побудувати, а пенсіонери… Вони свої подачки вже отримали перед виборами.

...німецька жидівка Ліна Хут, що емігрувала після війни в США, у часи Гітлера працювала наглядачкою в жіночому концтаборі Равенсбрук? Ліна добре відома в «історії Голокосту» тим, що нацьковувала лютих собак на живих в’язнів. У США вона працювала в єврейських благодійних організаціях. Це тому, що у таборі Равенсбрук жидів майже не було. То чи судитимуть у США гітлерівку такої цікавої національності?

...українському патріоту в Московії Тарасу Зеленяку світить до двох років за те, що в Інтернеті називав московитів «кацапами» й «москалями»? А коли ж наших україноненависників почнуть саджати? Бо це саме той випадок, коли варто рівнятися на «старшого брата».

...невдовзі лідери консервативного напрямку в юдаїзмі можуть дозволити ґеям та лесбіянкам ставати рабинами? Якщо вже у багатьох християн таке дозволено, то «прогресивним» юдеям і сам Єгова велів…

...в Україні з подачі американсько-європейських «друзів» почали організовувати семінари, де навчатимуть чиновників та студентів-правників толерантного ставлення до біженців та мігрантів? Зокрема, такий семінар уже відбувся в Чернігові. Там довго й популярно втовкмачували, як треба допомогти непроханим гостям зручно вмоститися на нашій шиї.

...у вересні в Сухумі підписано угоду про створення Міжнародного молодіжного фронту «Прорив!»? Його підписали представники Південної Осетії, Абхазії, АР Крим, Севастополя й Придністров’я (а чому чеченців туди не запросили?). Потім туди увійшли послідовники єврейської редіґерівської секти «Союз православних громадян України», Євразійський союз молоді, організація «Анти-НАТО», спілка молоді «За Родіну!», міжнародний рух «Беад Арцейну» (жидівська структура, базована в Ізраїлі), група Аркадія Малера, а також ЛДПР Придністров’я і представники вірменських громад. Коаліція матиме відділення Росії, на Україні і… в Ізраїлі. Дивна якась промосковсько-прожидівська компашка вимальовується.

...мер Воркути Ігор Шпектор (відомої національності) запропонував легалізувати проституцію? Бо це, на його думку, дозволить чоловікам виплескувати свої емоції у потрібне русло, а отже, знизиться соціальна напруга, і, відповідно, зменшиться рівень «ксенофобії» з «фашизмом».

...уже визначено місце для могильника ядерних відходів (у т. ч. з Європи й Ізраїлю)? Ним стане село Буряківка у Чорнобильській зоні. На думку Ющенка, це принесе Україні великі прибутки – до 80 млн $ щорічно. Не знаємо як Україні, а ось продажні чиновники свої бариші точно отримають.

...в Українському домі жидівський «Яд Вашем» організував виставку, присвячену 65-й річниці Бабиного Яру? Туди притягли за вуха президентів Хорватії, Чорногорії, а також наших Ющенка-Януковича-Мороза. Їм розповіли про 35 тис. замучених жидів, а ось про 40 тис. українців скромно промовчали – про нас там згадувалося лише як про поліцаїв. І ось наші лідерчуки стояли там, розвісивши вуха і, шмигаючи носами, як ті хлопчики, що провинилися.

...Сенат США вирішив будувати 1125-кілометрову подвійну стіну з Мексикою? Таким чином вони хочуть відгородитися від корінних американців – нащадків азтеків. Правда, слабо віриться, що це їм таки вдасться.

...в Умані хасиди самовільно намалювали на асфальті якусь жовту лінію, що мало означати, очевидно, якусь їхню заповідну територію? А ще, також без дозволу, звели там якийсь павільйон. Вони зрозуміли, що з хахляцькою владою можна собі дозволяти, що завгодно.

...українське МЗС сприйняло з «особливим занепокоєнням» рішення КНДР про проведення ядерного випробування? У МЗС нагадали, що Україна «свого часу… в інтересах глобальної безпеки і стабільності добровільно позбулася третього у світі за потужністю ядерного арсеналу». А чому би й до Ізраїлю не причепитися зі своїм «занепокоєнням»? Чи може дядько Сем дозволив подзявкати тільки на КНДР? А про власне роззброєння краще промовчали б – бо й кури засміють…

...колишній університетський професор, 77-літній Роберт Форіссон, засуджений Паризьким судом до трьох місяців в’язниці умовно й до виплати штрафу у розмірі 7500 євро за «невизнання Голокосту»? Так у «вільній, демократичній» Європі поважають свободу слова.

...Євген Кушнарьов вважає, що в законі про визнання Голодомору недоцільно передбачати адміністративну чи кримінальну відповідальність за заперечення Голодомору? Бо «це повернення до часів, коли людей засуджували за антирадянську пропаганду» і «не можна судити людей за те, що у них інша думка». Воно то може й так, але нехай він спробує відкрито висловити «іншу думку» щодо Голокосту, чи не повернуть його у ті часи, «коли засуджували за антирадянську пропаганду»?

...США почали відбирати гроші у Лазаренка? Ті, які украдені в українців, однак чомусь на користь тих же США. Подякуємо ж дядьку Сему, що так «справедливо» розібрався з нашим злочинцем і його статками!

...майже половиною жертв убивств на расовому ґрунті у Великобританії за останні 10 років були білі британці? Про це стверджує тамтешнє МВС. А ми, наївні, наслухавшись жидівської тріскотні у ЗМІ, вирішили, що на расовому ґрунті убивають лише нацменів.

...у Великобританії поліція затримала 14-річну ученицю за відмову сісти разом з азійськими учнями? При розподіленні по «дискусійних групах» учителька посадила ученицю разом із п’ятьма азіатами, які й почали дискусію мовою Урду. Вона підійшла до учительки і попросила перевести її до іншої «дискусійної групи», бо нічого, мовляв, не розуміє. Та ж почала верещати, що це расизм і що дівчинці доведеться мати справу з поліцією. «Політкоректна» учителька слова свого дотримала.

...у ста київських школах у перших класах увели христетику як обов’язковий предмет? Про це потурбувався хрестоносець Віталій Журавський, котрого інший хрестоносець – Черновецький – призначив заступником голови КМДА. І нема кому на них до суду подати за топтання по Конституції.

...Апеляційний суд відмінив постанову Кабміну про обов’язкове дублювання 70% фільмів українською мовою? За що боролися, любі наші українські ліберальні демократи, на те й напоролися: українську мову запроваджувати – це неліберально й недемократично.

...президент Ющенко підписав 14 жовтня указ про визнання ветеранів УПА воюючою стороною у ІІ Світовій? Цей Указ – як мертвому припарка, оскільки для його втілення Верховна рада має видати ряд законів. Лише подражнив україноненависників на Сході й Півдні. Зате його людина – Ю.Луценко – усіма силами не допустив марш вояків УПА по Хрещатику. Чи не доцільніше було б, якщо ви вже, справді, хочете відновити історичну справедливість, зробити навпаки?

...підписання цього указу різко засудив «Конгрес єврейських релігійних і організацій об’єднань Росії»? Він розцінив УПА як «вірних і жорстоких посібників нацистів», розказав про «їхню участь у масових розстрілах і стратах тисяч євреїв у Бабиному Яру» і припечатав цей указ як «образу і цинічний виклик пам’яті в роки Голокосту». Чого тільки не нагородиш, щоб вислужитися перед царем Володимиром ІІ…

...університет Хайфи присвоїв звання почесного доктора грузинському президентові Саакашвілі? За досягнення в «розповсюдженні демократії, а також за реформи, проведені у сфері освіти, економіці і судовій системі». А ще тому, що виступаючи на конференції, порівняв дискримінацію жидів із нинішньою дискримінацією грузинів у Московії.

...рада з етики щодо тварин у ліберальній Данії прийняла рішення, згідно з яким немає потреби забороняти сексуальні відносин з тваринами? За винятком, правда, випадків, коли його використовують для зйомок порнографії і секс-шоу. Без коментарів.

...у Києві було вбито негра, котрий мешкав тут майже чверть століття? З цього приводу відомий сектант Аделаджа пообіцяв вивести на вулицю всіх київських негрів, бо міліція, мовляв, не шукає убивць. Хоча відомо, що багатьох українських патріотів уже «прийнято» у міліцію без законних підстав, але по «справі негра». Якби такий ґвалт піднімався та після убивства кожного українця!

...свіжий анекдот? За те, що болільники кричали на стадіоні «Суркіс – жид!», Професійна футбольна ліга оштрафувала «Динамо-Київ» (читай, того ж Суркіса) на «5000 у.о. у гривневому еквіваленті»! Звичайно, Суркіс від цього не збідніє, але все ж цікаво, якби на стадіоні кричали «Дем’яненко – українець!», то скільки б тоді було штрафу?

...можливо, скоро артія Регіонів поставить питання про незаконність функціонування Меджлісу кримських татар, який уже довгі роки діє, і навіть без необхідної реєстрації? Може хоч Янукович наведе якийсь порядок там, де ні Кучма, ні Ющенко не змогли. Чи може татари у нас поза правовим полем?

...у ПАР було пограбовано 82-річну Надін Гордімер, лауреатку Нобелівської премії з літератури за 1991 рік? У своїх творах вона описувала злочинність апартеїду, а негрів зображувала невинними голубками. Цікаво, що її віроломно пограбували саме троє негрів.

...Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту хоче легалізувати одностатеві шлюби? На клопотання «благодійних» організацій ґеїв і лесбіянок. І «зважаючи на прийняті міжнародні документи, в яких із визнанням таких шлюбів пов’язується можливість входження до європейського співтовариства», як висловилася заступник міністра Тетяна Кондратюк. До речі, інше «підаранчеве» міністерство – Закордонних справ – теж висловилося про таку «необхідність».

...в Голландії, у деяких іммігрантських кварталах свято Різдва вирішили скасувати? Комусь здалося расизмом, що білому Санта Клаусу традиційно прислужують темношкiрi помічники. Вони не допетрали, що ці помічники не негри, а всього лише чорні від сажі, бо розносять дітлахам подарунки, пролазячи в дім крізь комини будинків. А в Німеччині мережа магазинів «Россман» вилучила й знищила дерев’яних Санта-Клаусів тільки за те, що у них була піднята права рука і хтось може прийняти це за нацистський салют. Маразм у бабусі Європи посилюється…

...нещодавно ізраїльський Кнесет відвідало «дітя порока» Борис (Борух) Моісєєв? Розчулені таким візитом, депутати фракції НДІ подарували педерастичному співакові срібну жидівську обрядову мезузу. Краще б вони його зовсім забрали у свій Ізраїль!

...2 млн. 667 тис. грн. заплановано вкласти в капремонт державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви» до 300-річчя самої битви? Причому ці гроші виділено з держбюджету. Не можна надивуватися дебілізму наших владоможців, які викидають величезні гроші, щоб потім святкувати свої ж поразки.

...новоспечений міністр оборони США Роберт Ґейтс визнав, що Ізраїль має ядерний арсенал? Він порушив «обітницю мовчання», якої дотримувалися Штати з кінця 60-х років. Мало того, він спробував зрозуміти іранців: «Вони оточені силами, у яких є ядерна зброя: Пакистан на сході, московити на півночі, ізраїльтяни на заході і ми в Перській затоці». Можна лише уявити, як в Ізраїлі від цього повідпадали щелепи. Ось один із коментарів одного екс-дипломата: «Це безпрецедентно, я можу хіба що припустити, що він ще не розуміє відносин, що існують між нами й американцями».

...у Придністров’ї московським підданим можна стати всього за 1 день (включно з отриманням паспорту)? Тоді як для отримання українського паспорта треба витратити до місяця. І це лише одна з причин того, чому етнічні українці там стають московськими патріотами.

...в Італії обрали до парламенту першого депутата-трансвестита? І тут відразу виник скандал, бо справжня жінка-депутат Елізабета Ґардіні не пустила його (чи її?) до жіночої вбиральні, тоді як воно (мабуть, так правильно) не хоче ходити до чоловічої. Хоч бери, та будуй окрему вбиральню для трансвеститів! Цікаво, що лівоцентристські депутати звинуватили Ґардіні у «статевій дискримінації та расизмі».

...перший віце-прем’єр Микола Азаров вручив депутату Держдуми Московії Костянтину Затуліну орден «За відродження України» I ступеня? Це тому, якому взагалі заборонено в’їжджати в Україну. Цікаво, що Президент, який і повинен вручати всі державні нагороди, про це ні сном, ні духом... Державна шизофренія набирає загрозливого ступеню…

...ізраїльський прем’єр-міністр Ехуд Ольмерт зробив вояж до Ватикану? І в розмові з папою Римським Бенедиктом ХVI він дуже просив того закликати своїх католиків виступити проти «спроб заперечення Голокосту». Вей, адже це ж така стаття доходу з рук вислизає…

...керівництво аеропорту Сіетла (США) вирішило демонтувати 15 різдвяних ялинок, що прикрашали його термінали? Причиною цього стали вимоги одного з місцевих рабинів установити в аеропорту також двометровий семисвічник і провести урочисту церемонію його запалення, або, в іншому випадку, погрози подати до суду. Кажуть, що це вже не вперше там жиди атакують різдвяні традиції.

...на польському громадському телеканалі TVP 3 закривають україномовні «Теленовини»? Цей тележурнал, що розповідає про життя тамтешньої української громади, існує з 1995 року, а з 2002-го має загальнопольську аудиторію двічі на місяць по 13 хвилин. Українців позбавляють загальнодержавного тележурналу напередодні 60-річчя операції «Вісла», внаслідок якої українців силою розпорошили по всій Польщі.

...головою Київської облдержадміністрації замість послідовного рухівця й борця з кучмократією Євгена Жовтяка зайняла особиста нянька Ющенка – Віра Уллянченко? А ось тепер відповідний пост на Сумщині замість Ніни Гаркавої зайняв Володимир Сапсай. Цікаво, що він виходець із Хоружівки – але це, звичайно, жодним чином не вплинуло на рішення нашого президента.