...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Наше Вчення

Число 31
Вересень 11006 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Проповідь
    Згадаймо
    Знай наших
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Погляд
    Про наболіле
    Нагально
    Події
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Без коментарів
    Відверто
    Смішно й сумно
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Нове розумiння вiри в Дажбога

Дажбог – Свідомість Світу. Свідомість Світу – Самоволодіюча Всевишня Сила: Світло, Безмежність, Вічність, Гравітація, Дія – самонаснажуюча і незнищима енергія несвідомого і свідомого Буття. Дажбог – єдиний Бог наш. Інші Його назви в минулому, це Його свята або прояви. Свята ми вшановуємо, тому що це свята нашого Бога. А проявам Його ми не поклоняємося, тому що це один і той же Бог. Коляда, Колодій, Ярило, Купало, Чур, Світовид, Обілус, Калита та інші – суть одне й те ж. А також його попередні назви такі як Род, Білобог, Гор, Горовин, Колос та інші віднині мають одне ім’я і це ім’я – Дажбог. Дажбог – Світло, без світла життя неможливе. Ми приходимо зі Світла і у Світло відходимо. Дажбожі самонаснажуючі енергії діють у всьому Всесвіті.

РУНВіра є однією з найбільших українських етнічних релігій як в Україні так і в розсіянні. РУНВіра це не неоязичництво, як нас стараються репрезентувати наші недоброзичливці. Язичники вірять у багатьох Богів, створюючи своєрідний пантеон і підпорядковують різних по походженню Богів в одне ціле. Їхня міфологія політеїстична. Ми поважаємо їхню віру, вивчаємо стародавніх Богів наших Предків, але віримо в єдиного Дажбога. З нього ми не робимо ікон чи статуй і не складаємо розповідей про сучасне його життя.

Наш пророк – Лев Силенко. Наша свята книга – Мага Віра. Трисуття в сонячному ореолі наше знамення або оберіг Дажбога. Рай і Пекло в душі людини. Живучи на Землі – ми думаємо про земне. Коли підемо в Зоряне Царство Духа Рідних Предків, тоді будемо думати про небесне. «Ще ніхто не повернувся з Неба на Землю і не розказав, як там є» – відзначає Вчитель. Перемогти в собі якості раба жидівського рабина Ісуса і розвинути в собі якості Внука Дажбога, о, яка це могутня Перемога над своїм рабським Я! Внуки Дажбожі не бунтарі і гайдамаки, не самолюби й свавільники які своє збунтоване Я ставлять понад усе. Внуки Дажбожі це люди, які збагачені вищими жаданнями, направленими на розвій і щастя рідного Народу. Вони Духовні воїни Дажбожої правди.

Наші Предки обожнювали Бога Неба, Світла та Сонця Дажбога не зі страху, а тому що вони розуміли – це та Божа сила, яка створила і підтримує життя. Рідна віра в Дажбога – це споконвічна, природна і батьківська віра нашого Народу. Нас привчили вважати, що віра в Леніна, Маркса, Христа чи Єгову є наша рідна віра. Колись наших предків привчали вірити в Говінду, в Папая, в Індру, в Зевса, в Тенгрі… В наш час вільні душі наших людей хочуть піймати чужинські місіонери. Ворожі нашій духовності різні секти ловлять у свої тенета неоперені душі наших дітей і внуків, які не мають відчуття рідного розуміння віри, батьківщини, мови, звичаїв… Ці секти переважно відпрацьовують гроші, які присилають із-за кордону. Тому наше завдання – розвінчувати діяльність ворожих душеловів… Своїми реверансами брехні, висмоктаній з пальця, вони ніколи не закриють сонце ведичної правди Дажбожої, що покояться на передових знаннях кращих умів людства.

Українська Духовна Революція почалася 40 літ тому. Вона йде по всіх континентах, де живуть українці, йде, як сонячне світання під прапором РУНВіри. Меч Святослава, який грецькі попи ховали тисячу років, знову в наших руках! Він загартований у боях із кочовою Азією та облудною Візантією. Ми не повинні орієнтуватися на Європу, Китай, Америку чи Індію. В нас достатньо розуму орієнтуватися на самих себе. Де центр України – там центр Планети. І рунвісти, духовні воїни Світлого Духа Дажбога йдуть на чолі цієї революції.

Зореслав КОЛОС, Житомир