...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

А чули, що...

Число 31
Вересень 11006 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Наше Вчення
    Проповідь
    Згадаймо
    Знай наших
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Погляд
    Про наболіле
    Нагально
    Події
    З приводу
    А насправді...
    Між іншим
    Без коментарів
    Відверто
    Смішно й сумно
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка...Київ має найбільшу кількість в Україні торгівельних площ на 1 тис. жителів? Тобто наша столиця тихо, але впевнено перетворюється на базарний центр. А нам чогось щодня втирають, що ніби Київ – це духовний центр…

...цьогорічні спільні з НАТО навчання в Криму («Сі бриз») закінчилися великим скандалом? Ця (антизаконна!) провокація помаранчевого уряду має свої наслідки: 1) у порти Криму українофоби деякий час спромоглися не пускати українських вояків, а самих лише московських; 2) познімали були українські прапори, а почепили московські «бєсікі»; 3) у Криму починають ненавидіти все українське.

...українські «офіційні націоналісти» негласно (а часом і гласно) підтримують кримських татар у їхній боротьбі проти «клятих москалів»? Це ще більше розбурхує протиукраїнські настрої в Криму. Таким ось способом ці нібито «націоналісти» допомагають команді Ющенка планомірно підштовхувати Крим під Москву.

...у зв’язку з хворобою Фіделя Кастро серед кубинських перекинчиків у США прокотилася хвиля невимовної радости? А Вашинґтон відверто заявив, що виділено 80 млн. $ на «побудову демократії» на Кубі. Мало віриться, що 80 млн. і що лише зараз, однак упевнено можна стверджувати, що невдовзі на острів Свободи планується збройна інтервенція.

...після обрання Януковича прем’єром посол США відразу викликав того «на килим»? Віктор Федорович поспішив завірити прокуратора України, що зовнішньополітичний її курс (треба розуміти, на Захід) не зміниться.

...до Ізраїлю прибула делегація голівудських режисерів і продюсерів жидівського походження? Коли переконалися в слабкості й консервативності ізраїльської контрпропаганди у Лівано-Ізраїльській війні. Видно, зовсім нема чого світу пояснити, коли підключили вже й голівудських казкарів.

...під час Лівано-Ізраїльської війни Україна запросила на відпочинок літак з ізраїльськими дітьми – ніби «для психологічної реабілітації»? Цікаво те, що діти ці зовсім не бачили війни, а лише чули про неї зі ЗМІ, тоді як ліванські діти десятками гинуть від ізраїльської зброї.

...жовта жидівська преса підняла була ґвалт, коли чоловік-горець побив свою жінку Сару – відому як «Жасмін»? Він свого часу вклав у неї біля 2 млн. $ і, отже, зробив її «звєздою» зі шматка м’яса. Оскільки та була жидівкою, то тут же пришили й «антисемітизм». Як виявилося пізніше, та спритно розставляла ноги перед першим стрічним. А який же нормальний чоловік, тим більше кавказець, це витримає?

...у ліберальній і демократичній Україні є легальні сайти (diplomy.com.ua, dekan.org та ін.), котрі торгують готовими дипломами навчальних закладів не лише України, а й Московії? За окрему плату ці підприємці можуть провести ці дипломи через архіви цих закладів – так, що вже й не підкопаєшся. Цікаво, що коли ходити 5 років на пари та іспити, то грошей треба вкласти у кілька разів більше. То навіщо туди ходити?

...Ющенко отримав догану від московської УПЦ? За зв’язки з патріархом «неканонічної», оскільки президент сповідався й причащався у Філарета у Володимирському соборі. «У православних церквах за зв’язок із розкольниками належить сувора кара» – погрожують ці попи, ніби й не здогадуючись, що не справа то глави держави – копирсатися у тонкощах канонічности-неканонічности церков.

...на греко-католицькому цвинтарі українських жертв польської різні у Павлокомі (Польща) викарбовано (при тому з помилкою!) зовсім незрозуміле: «Вічна пам’ять 366 жертвам трагічно загиблих 1–3 березня 1945 року в селі Павлокома»? Тоді як поляки на «Цвинтарі Орлят» у Львові домоглися потрібного їм напису. Та що там далекий Львів, коли у тому ж Павлокомі на польському цвинтарі викарбовано прямо: «Пам’яті поляків, мешканців Павлокома, які у 1939–1945 роках полягли від рук українських націоналістів на «Нелюдській землі». Це все знає й бачив особисто наш горе-президент, але скромно промовчав. Дивна якась мазохістська любов виходить у нього з поляками…

...біля двох тисяч автомобілів кримських татар заблокували були трасу Симферополь-Ялта у районі селища Партеніт? Кримські татари знову вимагали віддати їм санаторні землі на південному березі Криму. Причому інших земель, крім ПБК вони не вимагають. Зауважимо, що кошти на бізнес татарам виділяють турецькі та інші мусульманські фонди.

...президент США Джордж Буш підписав указ, відповідно до якого заборонений в’їзд до США президенту Білорусії Олександру Лукашенко, а також його політичним і діловим партнерам, «які наживаються на антидемократичних діях»? На думку Дж.Буша, заборона на в’їзд має «підтримати білоруський народ у його прагненні до демократії». А те, що Білоруському народові, насправді, глибоко начхати на його жидівську демократію, він, мабуть, не знає. Цікаво, що заборона на в’їзд стосується не тільки позначених вище осіб, але й їхніх дружин та чоловіків.

...Венесуельський лідер Уго Чавес заявив, що має намір винести на референдум питання про можливість обиратися на вищу державну посаду необмежену кількість разів? «Казахстан повинен стати монархією. Ця форма правління більше підходить для казахського суспільства, ніж республіканська демократія», – про це в іншому кутку світу відкрито говорять члени сім’ї нинішнього президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Як бачимо, монархічна ідея зовсім не помирає, як це нам «втирають» прожидівські ЗМІ, а невдовзі матиме місце в здорових суспільствах. Про Україну цього, нажаль, поки що сказати не можна.

...на французьку державну залізничну компанію (SNCF) найближчим часом упаде потік позовів із вимогами виплатити компенсації за участь у депортації жидів, циган та педерастів у роки ІІ Світової? Десятки років Франція відмовлялася визнавати «провину» у цих вигаданих «злочинах». І тільки в 1995 році затиснутий сіонізмом президент Жак Ширак таки визнав участь держави у депортації. Тобто не виключено, що виплатить жидам мільйони євро й держава, яка воювала з Гітлером. Ось звідкіля беруться гроші у «бідних» єговообраних. Шкода, що українцям совість не дозволяє займатися подібним «бізнесом», а то вже озолотилися б…

...у торговельному кварталі Бомбея (Мумбаї) в Індії недавно відкрився новий ресторан, він називається «Хрест Гітлера»? Весь простір ресторану пофарбований у чорний, червоний і білий кольори, а стіни прикрашені свастиками й портретом Адольфа. «Ми доб’ємося закриття ресторану. Ми не дамо їм прославляти Гітлера» – махає кулачками голова федерації нечисленних жидівських громад Індії. Проте Індія – держава не юдо-християнська й індуси чхати хотіли на всі жидівські міти про «голокости» – там уже давно стоять навіть храми Адольфу Гітлеру, який вважається в деяких індуїстських ученнях посланником Бога.

...Держкомітет телебачення й радіомовлення оголосив «торги на закупівлю інформаційних послуг, присвячених Євросоюзу і НАТО»? Ці послуги включають видання тематичних брошур, довідкової й рекламної продукції, а також створення циклу передач на провідних теле– і радіоканалах, присвячених цій «доленосній» темі. Помітьте, нам за наші ж гроші, промиватимуть мізки, аби ми покірно, як кролики, пішли до пельки західного ненаситного удава.

...тренер футбольної збірної Олег Блохін поскаржився був, що Україна ніяк не відзначила вихід його команди до 1/4 фіналу на Мундіалі в Німеччині? Державна машина стрепенулася і негайно видала «на гора» купу державних нагород. Нагороджено орденом «За мужність» всіх 24-х гравців (хто грав і хто на лаві сидів), співробітників Федерації футболу, футбольних клубів, організацій тощо. Серед нагороджених також водії, кухарі та інша челядь. Дійсно вони є справжніми героями й патріотами України і, як ніхто, заслуговують на держнагороди. Куди там тим воїнам УПА, дисидентам, хлопцям-унсовцям (досі, до речі, не реабілітованим), які жертвували собою заради Української ідеї.

...Ізраїль придбає в Німеччини для своїх ВМС два вдосконалені підводні човни типу Dolphin? Човни будуть озброєні 6-ма торпедними апаратами, і зможуть використовувати як звичайні торпеди, так і крилаті ракети, зокрема – із ядерними боєголовками. Такі човни вже є на озброєнні ізраїльтян. Цікаво, що німці, буває, їх будують для Ізраїлю за півціни. Цей факт пройшов зовсім непоміченим для світових ЗМІ. Ось якби Іран чи КНДР купили – ото було б галасу!

...чорний уряд Південної Африки дав більш ніж 8-ми тисячам білих фермерів 6 місяців на згоду продати свої ферми? У противному випадку їх буде етнічно «вичищено». В Україні ж відбувається зворотний процес – землю силкуються пустити з молотка, а це значить, її позбудеться корінне населення. Або, шановні земляки, владу треба вичищати, або вона незабаром етнічно вичистить нас.

...до секти «Посольство Божьє» має шанс потрапити президент Віктор Ющенко? Принаймні пастор Сандей Аделаджа вже накинув оком на нього. Крім того, судячи з усього, Ющенко вже й не проти відсидіти (й відтанцювати) у нього службу-другу. Виявляється також, що президент давно знайомий з Аделаджею і що у кабінеті пастора висить лист від Ющенка зі словами подяки за внесок у «революцію». Бо той розтрубив, що ледве не всі прихожани секти сиділи на Майдані. А ще Аделаджа зізнався, що майже всі лідери української політики час від часу до нього приходять: «від прем’єр-міністра до простого депутата».

...недавно цього Аделаджу затримали в московському аеропорту «Шереметьєво-1» і вислали з Московії? Він туди прибув для участі в популярному ток-шоу «Пусть говорят» Андрія Малахова. Причини висилки прикордонники не пояснили, а сам головний харизматичний пастор повідомив: «Влада боїться, що я можу принести до Московії «Помаранчеву революцію». Яка «революція» була в Україні, такі в неї й експортери…

...першим віце-спікером так званої «верховної ради» Кримської області став головний редактор рептильки «Кримская правда» Міхаіл Бахарєв? Це той, що казав: «Українські націоналісти – це сміття, я їх за людей не вважаю». Догралася Україна в демократію, коли зоологічні україноненависники вже керують одним із її регіонів.

...у травні на телеканалі «Інтер» було показано сюжет про таборову підготовку майбутніх бойовиків під Севастополем? Це супроводжувалося коментарем, мовляв, це «патріотичне виховання молоді». Виявилося, що то бойовики «Прориву» з муляжами автоматів відробляють тактику захоплення на місцевості. Це ті, які влаштували 15 жовтня антиукраїнський шабаш на Майдані в Києві. А ще ті, які провели акцію від’єднання Криму від України (копали прикордонний рів) на Перекопі, що вже є карним злочином – зазіхання на територіальну цілісність України. Тепер їх рекламує центральний український (?) телеканал…

...таки до чести нашої влади, вона зможе, коли захоче, тупнути ногою і викинути за шкірки, як паршивого кота, деструктивного елемента зі своєї землі? З України депортували лідера цього «Прориву», жителя Севастополя, московського підданого Олексія Добичина. Не взяли навіть до уваги, що у нього там сім’я залишилася. Браво, що тут скажеш!

...Європа засудила московську владу за «репресії відносно активістів гей-товариства»? Під час їхнього гей-параду їх добре поколошматили бритоголові, та й міліція поставилася не надто лагідно. Дісталося й доволі відомим іноземцям (навіть депутатам), і кореспондентам, які спеціально приїхали підтримати цю провокацію. Але ж так їм і треба, між нами кажучи!

...у Голландії педофіли (любителі дітей) так знахабніли, що створюють політичну партію, щось на кшталт «Благодійність, Свобода й Різноманіття»? Їх перша вимога – знизити з 16 до 12 років поріг «сексуальної згоди». У цій Голландії, яка і є квінтесенцією Європи, ви можете легально курити гашиш або замовляти «послуги» голодної московської проститутки за межами амстердамського кварталу Червоних Ліхтарів, чиї мощені вулиці загаджені собачими фекаліями. Ви можете замовити допомогу голландського доктора, щоб померти, і той же самий доктор пропише вам героїн у межах допомоги зареєстрованим наркоманам, яку оплачують із кишені платників податків. Гомосексуалістам офіційно дозволено «одружуватись», і навіть для педофілів життя виявляється легким. Але якщо ви спробуєте потренуватись у справжню свободу – свободу слова або совісті – голландська «ліберальна» держава одразу стає твердою, як дерев’яний черевик.

...президент США заявив, що шлюбом можна називати лише союз між чоловіком та жінкою, а усе інше – аморальне? І що він навіть ладен внести кілька правок у Конституцію Сполучених Штатів із цього питання. Навіть у Штатах, виходить, європейські цінності не приживаються, а нам їх наші державні мужі так уперто насаджують. Може не варто так усердствувати?

...влада РФ передала Боснії Драгана Зеленовича, розшукуваного Гаазьким трибуналом за «військові злочини» у Боснії й Герцеговині? Тепер більш ніж очевидно, що всі розмови про «допомогу братам слов’янам» це лише облудна брехня євразійської хазарської імперії, яка насправді вбачає в слов’янах лише матеріал для власного паразитичного існування. Коли треба прогнутися перед Заходом, то сіоністському трибуналу віддадуть хоч маму рідну.

...уряд Єханурова дозволив затопити одну з найдавніших ділянок суші Євразії? Він погодився на передачу підприємству «Енергоатом» 28 га регіонального ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя» під водосховище. За цю унікальну місцину йшла боротьба не один десяток років і лише «нашоукраїнський» уряд нарешті розрубав цього «вузла» на користь атому і на згубу Природі.

...президент Віктор Ющенко пропонує до 2011 р. поетапно скоротити чисельність Збройних сил до 143 тис. чоловік? І відповідний законопроект уже зареєстрував у Верховній Раді. А навіщо Україні та армія – усі нас люблять і ми всіх любимо? Але ця ситуація чогось до болю нагадує січень 18-го, Крути і «гульню» п’яної матросні Муравйова Києвом. Тоді демократи Грушевський з Винниченком теж армію скорочували…

...Блок Вітренко подав скаргу на державу Україна до Європейського суду з прав людини? Бо та ніби не забезпечила чесний підрахунок голосів на минулих виборах до Ради. На спротиві цій Європі несамовита Наталка побудувала свою виборчу кампанію, а коли зрозуміла, що посісти депутатське крісло не вистачає кількох десятків голосів, то до цієї ненависної Європи на поклін пішла. Нешляхетно якось воно виходить, товаріщі прогресивні соціалісти…

...тепер ось і в Чехії засудили громадянина за заперечення «голокосту»? Невіруючому у цю жидівську мульку 21-літньому чеху дали лише 2 роки умовно, бо це лише перший такий випадок на території Чехії і до того ж «злочинець» не зовсім заперечував, а всього лише «применшував» його.

...приватизація та «впровадження ринкової економіки» швидкими темпами перетворює Україну на бананову республіку? Після фактично ліквідації наукомістких галузей промисловості, приватизатори взялись за виноробство, виставивши славнозвісну «Масандру» на продаж. Усе йде до того, що приватні власники просто згорнуть виробництво: найцінніше – лозу – знищать, а на місці виноградників зведуть розважальні центри.

...журналіста газети «Вечірній Луганськ» не просто не пустили до будівлі Луганської жидівської общини, а брутально звідти витурили? Віталій Дорофеєв, який виконував редакційне завдання і мав намір написати об’єктивний репортаж про життя луганських жидів, не зміг переконати, що «прийшов із миром для проведення культурного діалогу» – йому ледь не розбили фотокамеру, при тому в присутності голови жидівської громади Вадима Табакіна. Така ось справжня толерантність і відкритість по-жидівськи виходить…

...московська влада заборонила більш ніж 60 радіостанціям передавати новини радіо «Голос Америки» і радіо «Вільна Європа» – радіо «Свобода»? «Ми намагалися працювати разом, але це найгірший варіант розвитку подій», – каже Кенет Томілсон, голова Ради керівників радіомовлення. Не завадило би закрити рота єговообраним і в Україні. Але тільки не з помаранчевими при владі – у них гаряча й взаємна любов…

...міністри фінансів країн ЄС підтвердили прийняття Словенії у зону євро і відмовили у цьому проханні Литві? Але офіційний Вільнюс похвалили за успіхи «на шляху зміцнення економічної стабільності». Ось Янукович був у зоні і тому не рветься туди, бо хоч вона і євро, та все ж зона. А різні демо-ліберали ще не куштували нічого подібного, то й прагнуть – кажуть, «все в цьому житті треба попробувати».

...депутат Держдуми Московії Костянтин Затулін подав у Шевченківський райсуд Києва позовну заяву з вимогами «відновити його громадянські права і скасувати незаконну постанову» СБУ про заборону йому в’їзду в Україну? Цікаво, що інтереси цього пройдисвіта «нон ґрата» в суді представляє адвокат Андрій Федур. Ох і всеїдна ж публіка – ці адвокати-демократи – зі шкіри вилізуть за тих, хто більше заплатить.

...у столиці Естонії Талліні пройшов гей-парад «Tallіnn Prіde 2006» за участю кількох сотень збоченців? В єдиному гомосексуальному пориві з педерастами злилися інші дегенерати – представники лівих організацій. Але до кінця вони все ж не дійшли – їх атакували кілька десятків естонських бритоголових, використовуючи палки й каміння. За допомогою до лікарів звернулися кілька десятків збоченців. У їхньому числі один француз, що, приїхавши пропагувати гомосексуальні цінності до Естонії, поплатився за це важкою черепно-мозковою травмою.

...Пентагон розробляє кібер-метеликів із вживленими мікрочіпами? Ці маленькі монстрики призначені для військових цілей, а точніше, для улюбленого зайняття Вашинґтону – боротьби з міжнародним тероризмом.

...у Києві парки стануть приватними, більше того, носитимуть імена своїх власників, які й мають опікуватися цими зеленими зонами? Про це повідомив ексцентричний київський міський голова на прес-конференції. Він задекларував перед тим, що мерія тепер стала відкритою для журналістів і ті радісно скористалися нагодою. Втім, запитання щодо причетності сина міського голови до бійки під Одесою все змінило: «Если вы повторите вопрос еще раз, я подам иск и на вас». Журналіст: «Я повторюю запитання. Чи є у вас якесь рішення міліції по цій справі, чи вона закрита?» Леонід Черновецький: «У вас эти документы есть?» Журналіст: «Я тому вас і питаю, що нема». Міський голова: «А чего вы меня не спрашиваете, живу ли я на Луне? Я живу в Киеве?» Коментувати перли нашого градоначальника – весь смак зіпсувати.

...по Києву розвішали гостру й дієву соціальну рекламу? Щити, відповідаючи на питання: «Мама, чому я вмер?» і «Мама, чому я урод?», констатують той факт, що в наркоманів не буває здорових дітей. 600 щитів зроблені виключно за недержавні кошти, а саме за гроші Асоціації зовнішньої реклами України. Проте єговообраним і їхнім попихачам це не сподобалося: «Називати дітей наркоманів виродками – обмеження їхніх прав. Люди з хиткою психікою можуть навіть вирішити покінчити із собою», «Якщо кожен наркоман щодня буде бачити таку рекламу, він упадає в депресію і, щоб заглушити її, почне вживати ще більше наркотиків» і тому подібне.
Щойно в Києві з’явилася перша достойна антинаркотична реклама, як проти неї завили ті, хто має непрямий прибуток від наркоманії: розпорядник коштів по боротьбі з наркоманією Альтман, його одноплемінник Кунц та їхній посіпака доктор Чабан, що наркоманію цю лікує. Для цих паразитів чим більше наркоманів, тим краще. Їх можна заспокоювати, колисати, проводити їм психологічні тренінги – до самої могили і робити на цьому величезні гроші.

...дуже «цікава» була організація IV Форуму українців? На відкриття не допустили не лише деякі українські організації, а й гостей з-за океану, котрі прибули до Києва самотужки. Делегація з Петербурга ночувала в першу ніч у підвалі готелю; частину херсонської делегації не поселили в готель зовсім, тоді як у списках на поселення стояли Микола Жулинський і Борис Тарасюк. І це лише те, що випадково стало відомим нашому кореспонденту.

...у зв’язку з катастрофою московського літака в небі над Донеччиною, Ющенко оголосив усеукраїнську жалобу і переніс святкування дня Незалежности? Як прогиналися ганебно перед Москвою, так і продовжуємо лобом стукатися. Чи може після трагедії над Скниловом московити теж жалобу в себе оголошували?