...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Варто знати

Число 30
Травень 11006 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Бувальщина
    Проповідь
    Незвідане
    Знай наших
    Поезія
  А насправді
    Про наболіле
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Погляд
    Нагально
    Цікаво
    Відверто
    З приводу
    Між іншим
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Що в імені моєму…

Аби ваша дитина була по-справжньому ваша, ви її маєте назвати рідним ім'ям. Але не будь-яким. Тому продовжуємо друкувати таємниці рідних українських імен. Майте на увазі – ви будете задоволені своєю дитиною лише в тому випадку, якщо у вашому імені та імені вашої дитини співпаде хоча б одна голосна буква.

Продовження. Початок

БогданБогом даний, від Бога. Має красивий внутрішній світ. Він романтик і однолюб (може бути надзвичайно ревнивим). Спокійний. Він знає собі ціну, любить комфорт, красиве життя й працює, не покладаючи рук, заради цього. Буває погордливим, категоричним, принциповим і впертим. Не пошкодує грошей на відпочинок зі своєю сім’єю. Бажано, якби у домі, де є Б., алкогольні напої з’являлись якнайрідше.

Гліб – точне походження невідоме, можливо той, що від Бога, нащадок Бога. Неквапливий і розсудливий, здається трохи непривітним, та насправді добротливий і всі його поважають. Г. – це ідеальний керівник колективу. Він суворий, але й об’єктивний та доброзичливий. Надзвичайно справедливий. Часто страждає від несправедливості й може піти на крайнощі для відновлення її. Має безсумнівний авторитет у колег та друзів. Не терпить обіцянок – він людина дії. Гліб любить майструвати й власними виробами прикрашати власне житло. Взагалі він наділений різноманітними талантами, які варто вчасно виявити. Обожнює дітей.

Мстиславслава помсти, слава через помсту. Як правило уважний, готовий допомогти, турботливий, іноді сором’язливий, чуйний і добрий. Та, попри це, – досить практичний, поміркований, не позбавлений прагнення до матеріального статку. Однак не достатньо амбітний, аби досягти запаморочливих результатів, зробити кар’єру. Вистачає на життя – та й досить. М. – «перекотиполе» він тут і там, бо прагне знати, бачити, бути поінформованим. Ви довго не забудете М. бо він чимось вас обов’язково вразить. Він дивний, помітний, цікавий, ніби кіт сам по собі. Він досить творча особистість із нестандартним мисленням. Одинокий, як йому здається, шукач правди.

Ратиславратна слава, слава здобута в бою. Упевнений в собі, рішучий та хоробрий. «Робота має бути улюбленою справою» – ось його вираз. Любить бути корисним для оточуючих, але не забуває і про себе. Його не обдурять гарна зовнішність будь-чого чи будь-кого – Р. бачить зсередини приховану суть. Миролюбний і романтичний, чутливий, він водночас прагматичний. Зробить усе аби досягти бажаного стійкого становища і матеріальної забезпеченості. Та може статися так, що надмірне прагнення до матеріального може перекреслити всі душевні пориви. Досить легко сходиться з людьми і вміє з ними ладнати. Любить планувати кожен свій крок.

БожедараБожий дар, подарована Богом. Вислів дівчини з таким іменем: «Розум – ніщо, почуття – усе». І дійсно, все її життя проходить у власних глибоких переживаннях. Вона романтична й пристрасна, м’яка й ніби нерішуча, та не обманюйтесь – їй потрібні гострі відчуття і вона здатна навіть на дурний ризик заради досягнення свого. Наділена талантами й переповнена творчими ідеями. Проте не позбавлена Б. владолюбства ще й певних амбіцій. Нажаль її простакуватість і, можливо, слабкість на язик роблять будь-яку боротьбу за владу видною неозброєним оком. Насправді, Б. до душі роль посередника, до того ж у неї неабиякі пробивні здібності.

Гориславаслава, що горить, палає, сяє, ніколи не вмирає. Дівчина з цим ім’ям дуже любить вчитися. Світ здається їй непрочитаною книгою, нерозгаданою таємницею і Г. боїться, що не встигне за життя все пізнати. Добросовісна й уважна до дрібниць, принципова й надзвичайно працьовита. Консерватизм, притаманний їй, може скувати творчі пориви й завадити проявити себе вповні. Г. знає собі ціну і ніщо не зможе збити її з наміченого шляху. Вона чуйна, добра, романтична м’яка натура, та не слід навіть намагатися одурити її – вона бачить вас наскрізь. Горислава надзвичайно охайна й чепурна, тому не витримує, коли оточуючі не є такими.

Надія – ім’я говорить саме за себе. Наділена від природи гострим критичним розумом, який допомагає вижити у світі, не втопитися в потоках інформації тощо. Перебірлива в людях і не кожному відкриється й довіриться. Н. досить витримана, тверда, цілеспрямована й не дуже ласкава. Вона гордо несе голову по життю, легко отримуючи бажані любов і повагу від оточуючих. Праця для Н. – стихія. Якщо у Н. буде хоч невеличкий клаптик землі, то овочами будуть забезпечені всі родичі.

Рада – походження невідоме, можливо радісна, радість. Надзвичайно хоробрі, самовпевнені, розумні й цілеспрямовані дівчата з цим іменем. Р. не треба вмовляти працювати. Вона не боїться «брати вогонь на себе» і власною долею теж керує самотужки. «Хочеш щось гарно зробити – зроби це сам» – ось вислів Ради. Здається, дівчина з цим іменем завжди, із пелюшок, знала, чого прагнула від життя. Вона зібрана, дієва, вірна слову, прямолінійна. Бачить мету і йде до неї – проте не по трупах. Вона дбає про близьких людей і готова завжди прийти на допомогу.

РІДНА

Продовження