...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Погляд

Число 30
Травень 11006 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Бувальщина
    Проповідь
    Незвідане
    Знай наших
    Поезія
    Варто знати
  А насправді
    Про наболіле
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Нагально
    Цікаво
    Відверто
    З приводу
    Між іншим
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

До наслідків Другої Світової

1. Нагадаємо, 9-го травня в самостійній Україні було проведено чергове галасливе святкування «перемоги» у 2-й Світовій війні. Що ж це за «перемога» і чому вона святкується у самостійній Україні?

2. Наміри нациста Гітлєра очистити Європу від жидів і жидівських пошестей християнства й більшовизму були і є священними для кожного патріота-індоєвропейця. Тому причина війни – жиди. Проте Індо-Європа залишилась неочищеною від жидівської пошесті, тому причиною наступної війни також будуть жиди.

3. В початкових планах нациста Гітлєра було створення самостійної Великої України (до Волги), союзниці Німеччини в боротьбі з жидами й більшовиками. Адже без матері-України не можуть здійснюватися ніякі плани по перебудові Індо-Європи. Початкові симпатії ОУН до нациста Гітлєра і Німеччини оправдані.

4. В ході війни виявились і негативні риси Гітлєра як брехуна й босяка. Вихованець масонів, він починає брехати як жид чи більшовик – арійцями «стали» тільки німці, а мати арійців – Україна – піддана спустошенню. Солдати фюрера, обжираючись, одночасно й паскудили зі священних вишень України. Усе це не ті методи, які можуть об’єднати для боротьби з жидівською пошестю; тому Гітлєр залишився без України й був розбитий об’єднаними силами жидів Москви й Вашингтону.

5. У цей вікопомний час Дажбог допоміг створити УПА, чим врятував свою честь і честь України. Об’явлена війна масону Гітлєру і сатрапу Сталіну показала силу життя й правди України. Якщо й говорити про якесь свято України у цій війні, то про свято створення й перемог УПА.

6. Сьогодні бажано кожному зрозуміти, що 9-те травня – свято перемоги жидів над арійцями, індоєвропейцями (німцями, українцями, росіянами-слов’янами), яким не дали порозумітись й очиститись від засилля жидів, попів, більшовиків. Якщо святкування в Москві ще можна якось пояснити (Московська більшовицька імперія, відрізана від України-Руси, створена жидами та їхньою ідеологією), то для України, матері Індо-Європи, тисячолітньої натхненниці боротьби з жидами, святкування цього дня – це насмішка й знущання над Україною.

7. Святкувати цей день у самостійній Україні – це значить забути всі біди війни, розпочатої жидами, забути всі біди, принесені в Україну жидами, попами, більшовиками, Москвою, оправдати знищення жидами 60 мільйонів українців лише в цьому столітті, оправдати залежне становище, відмовитися від просвітлення. Отже – це ворожа дія.

8. Рідновірство успадковує заповіти борців – очистити Україну й Індо-Європу від жидів та їхніх учень (християнства, марксизму, магометанства) і враховує уроки цієї боротьби. Ми користуємось об’єднуючою й вічною ідеологією арійців-рідновірів, спираємось на надійних союзників, яких не зрадимо. Потрібно зробити слов’янського воїна-москаля українським патріотом, зміцнювати дружбу з Індією й Німеччиною.

9. Необхідність повної заміни курсу й керівництва України очевидна. Це питання потрібно ставити негайно.

Орій ОСТРЕЙКО, Кам’янець-Подільський