...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Цікаво

Число 30
Травень 11006 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Бувальщина
    Проповідь
    Незвідане
    Знай наших
    Поезія
    Варто знати
  А насправді
    Про наболіле
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Погляд
    Нагально
    Відверто
    З приводу
    Між іншим
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Чи був Князь Святослав толерантним? Чи був Отаман Сірко поміркованим? Чи був Тарас Шевченко політкоректним?

Невже й справді хтось вірить, що текст «Кобзаря» прийнятний в умовах мультикультурного суспільства споживання генетично модифікованих продуктів? Страшно уявити вираз обличчя євросоюзівських чиновників під час читання поеми «Гайдамаки». Добре, що національні герої українців не дожили до часів лібералізму.

«Толерантність – це сумнівна чеснота людей, які ні в що не вірять», Гілберт Кейт Честертон.

* * *

Популярність ВО Свобода на націоналістичному фланзі – результат виступу Олега Тягнибока 2004 року на Яворині. Якби Тягнибок «зберіг спокій», «не піддався на провокацію», – то хто б знав про цю партію та про її лідера? Він лише озвучив те, що багато українців відкрито або приховано підтримують. Влучив у точку.

Факт – від 1991 року чимало співвітчизників проявляли політичну байдужість лише внаслідок того, що завдяки старанням чорних сил зла терміни «націоналізм» і «пацифізм» стали синонімами. З чим асоціювався націоналізм 90-х? – З пригніченим дядьком украй сумного вигляду, який безперестанно виправдовувався. Звинувачували таких дядьків в усьому – вони за все і виправдовувалися. Навіть за те, чим треба пишатися.

Треба називати речі своїми іменами – знайдете легіон однодумців. «Для того щоб випрямити, треба перегнути», – казав один немодний нині вождь.

* * *

Ми вже живемо в ситуації автоґеноциду – самі собі відбираємо життя від почуття зневіри й безвихідності, а ієрархи українських Церков не перестають співати пісню про «духовне відродження України», подібно, як і політики про «незалежність України». Складається враження, що ми живемо у ситуації, описаній у відомому фільмі «Матриця»: ми занурюємо голову в пісок віртуальних ілюзій, не помічаючи навколо себе, що насправді живемо у стані духовної катастрофи.

«Народний оглядач»

* * *

Подаємо тут відповідь Українського Католицького університету на інтернет-розсилку організації «Тризуб» імені Степана Бандери, взяту із сайту цієї організації.

Христос Рождається! Маємо до вас прохання не надсилати більше ваших новин нам. Переглянула ваш сайт – у вас повний хаос у духовності. Так ви подаєте мікс із християнства (Мати Тереза), окультизму – «Воїн Світла» Паоло Коельо є окультним твором, хоч маскується під християнство (мудрець Лао Цзи – буддизм узагалі). Згадуєте про Бога, але не кажете якого – Ісус Христос єдиний Спаситель. Даєте цитати з Біблії, але сама природа руху далека від християнства. Думаєте рятувати Україну, але самі маєте купу блудів і є в духовній сліпоті. Треба вам робити покаяння і навертатись до правдивого Бога Ісуса Христа і Він вам покаже, як Він хоче щоб рятували Україну – через молитву, піст, покаяння.
Наталя ЗАНЕВИЧ, секретар Відділу інформації УКУ

Ми знаємо «Тризуб» як бойову й здорову, загалом українську за духом, організацію. Загалом, бо лідери «Тризуба» вперто хочуть поєднати мілітаризм і націоналізм, що є типово язичницькими складовими, із ревним християнством. В результаті виходить якась духовна химера. Як бачимо, українські греко-католики, до яких так хиляться тризубівці, цього також не можуть зрозуміти і тому повчають хлопців, як треба правильно «рятувати Україну».