...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Життя РУНВіри

Число 30
Травень 11006 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Бувальщина
    Проповідь
    Незвідане
    Знай наших
    Поезія
    Варто знати
  А насправді
    Про наболіле
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Погляд
    Нагально
    Цікаво
    Відверто
    З приводу
    Між іншим
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

До Пророка

На День Тараса Шевченка наші київські громади «Сонячна» і «Світло Волі» разом із рідновірською Косацькою Сотнею ім. Князя Святослава, дякуючи сотнику Вітану Ващенку, їздили великим автобусом поклонитися землі, яка народила Пророка РУНВіри.

Релігія

Ми відвідали хату в Моринцях, де Великий Тарас народився і де тільки-но відкрили пам’ятник матері Пророка, ми були в Керелівці, де він виріс і де похована його мати, ми побували в Будищах, де він працював у пана Енгельгарда і де стоїть той знаменитий старезний дуб. Але це ще не все. Дякуючи нашому екскурсоводу-краєзнавцю Петру Шкляру, ми в той же день встигли відвідати і музей Івана Нечуя-Левицького у Стеблеві, і пам’ятні місця, пов’язані з Олександром Кошицем, Юрієм Тютюнником та іншими славними українцями, і дізнатися дуже багато цікавого про цей славний куточок України. Дуже змістовною й пізнавальною для патріота-рунвіста видалася ця поїздка.

ЯРОМИСЛ

Шевченко

Націоналізм

* * *

Випадковість
чи закономірність?

СиленкоКвітнева погода виявилася дуже мінливою: одного дня з неба падала злива, іншого – вже сяяло сонечко. На перший погляд здається, що в таких примхах природи не було жодної системи, жодної визначеності. Але давайте згадаємо пронизливий крижаний вітер 15 квітня на жидівський Песах і яскраве, тепле та лагідне сонечко наступного дня, 16 квітня, коли ми святкували Великдень Світла Дажбожого. А як вам негода на 23 квітня, Песах юдо-християнський?

Тож, що це, випадковість чи закономірність? Задумаймося, можливо, Дажбог знову, після тисячолітньої перерви, приголубив улюблених дітей своїх і щедро обдаровує їх чудовою погодою на час рідних свят, а духовним й економічним паразитам на тілі нашої священної Нації нарешті вказав на їхнє другорядне місце?

Язичництво

Отже, зваживши на це, оповиті пестощами та захистом Божим, ми повинні безстрашно й невтомно працювати і боротися на славу Дажбожу, для великого квітучого майбутнього держави Роду нашого, України.

Дажбог з нами! А це значить – перемоги не забаряться.

ВОЙТКО Святослав