...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

А чули, що...

Число 30
Травень 11006 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Бувальщина
    Проповідь
    Незвідане
    Знай наших
    Поезія
    Варто знати
  А насправді
    Про наболіле
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Погляд
    Нагально
    Цікаво
    Відверто
    З приводу
    Між іншим
    Обережно, отрута!
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка
...наша пацифістська й гуманна влада пообіцяла, що невдовзі ліквідує військові казарми? Тобто солдати будуть жити в цивільних квартирах. Прощавай, отже, військова дисципліна… І вічна пам’ять боєздатному війську!

...наш чуйний до чужого клопоту президент запропонував своєму румунському колезі Траяну Басеску разом розробляти нафтогазоносний шельф навкруги острова Зміїний? Це тоді, коли Україні, на відміну від Румунії, не вистачає ні нафти, ні газу, а румуни вже ніби були й угамувалися зі своїми претензіями до нашого острова.

...наймасовіша іранська газета «Хамшахрі» у відповідь на публікацію у Європі карикатур на пророка Магомета оголосила конкурс карикатур на тему Голокосту? Оскільки найвищою святістю для Європи стала тема винищення жидів, а зовсім не релігійні почуття (християнські), то іранці вирішили натиснути на найболючішу точку Заходу. «Західні газети надрукували богохульні карикатури під приводом свободи слова, подивимось, чи зможуть вони щось сказати і чи надрукують карикатури про Голокост» – пояснив головний редактор.

...лідер Венесуели Уго Чавес порадив британському колезі Блеру «піти прямісінько до дідька»? Таку рекомендацію Чавес зробив після того, як Блер, виступаючи напередодні перед британським парламентом, закликав Венесуелу дотримуватися принципів демократії. А тепер чи можете уявити, щоб український лідер щось таке промовив у відповідь на повчання? Хоча б на адресу якоїсь європейської шіски-комісарші…

...як відверто тренер національної збірної з футболу Олег Блохін висловився про засилля в наших клубах іноземців? «Нехай учаться на прикладах Шевченка, Блохіна… а не на якомусь Зумба-Бумба, якого зняли з дерева, дали два банана, і він грає в українському чемпіонаті… А свій молодий хлопчик може бути перспективним і далеко не гіршим за нього. Тоді напевне український уболівальник і повернеться [на трибуни], тому що рідне – воно і є рідне. Чужоземець збере чемодани і поїде…». Але коли це зрозуміють тренери й власники цих клубів, важко сказати…

...в заключний тур відбору на конкурс Євробачення (відбудеться в Афінах) від України вийшли Таня Ліберман, Іра Розенфельд та «адєсіт» Кіріл Туріченка? Двоє останніх, як собаки: не розмовляють українською, зате майже все розуміють. Не знаємо наскільки вплинув на вибір журі саме цей фактор, однак на конкурс поїде таки Таня Ліберман (вона ж Тіна Кароль). Дякуємо хоча б за це…

...до всього ця Таня Ліберман ще стала королевою геїв і лесбіянок? Кліп для пісні, із якою співачка буде виступати на конкурсі, знімався у столичному ресторані «Кайф» та гей-клубі «Помада». «Оскільки моя пісня про любов, ми вирішили не спрощувати сюжет до відносин між чоловіком і жінкою», – пояснила Тіна. «У нас будуть і геї, і лесбіянки, і представники молодіжної субкультури – панки, растамани в характерному для них одязі, із дредами. Юрба в нас буде яскрава… Може, Україну це трохи і шокує, але в Європі ця тема дуже актуальна», – додала «звєзда».

...колишній головний рабин Ізраїлю Мордехай Еліягу закликав батьків обривати кінцівки у дитячих ляльок? Аби уникнути впадіння їхніх чад в ідолопоклонство. А ось плюшевих ведмедиків та інші улюблені іграшки діти повинні бачити з відірваними вухами або вирваними очима. Рабин-сефард виголосив цей свій наказ на релігійному радіо, посилаючись на біблейську заборону ідолопоклонства.

...активісти «Патріота України», ВО Свобода, Консервативної партії, патріотична громадськість Харкова зірвали покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку фарисеями та українофобами? До Пророка було не допущено помаранчевих лібералів городського голову Шумілкіна та голову ОДА Авакова, які сприяли впровадженню офіційної московської мови в Харкові, а також лівацьких україноненависників з ПСПУ. Червоно-блакитні прапори вітренківців було нетолерантно сплюндровано. Вітаємо патріотів з цією перемогою!

...Верховний суд України, яка вже ніби і «без Кучми», і з «народним» президентом, відмовився зняти судимість з унсовців за події 9 березня 2001 р.? Ось вам, хлопці, і Майдан свободи, і стрічки помаранчеві, і тисячоголосе «Ю-у-щен-ко-о!». Ви допомагали йому будувати цю ліберальну квазі-державку й ось тепер маєте…

...влада Нідерландів, цієї найбільш «європейської» своєю гнилизною країни, пропонуватиме всім бажаючим поселитися на їхніх землях спеціальні тести? І в ці тести, зокрема, входить фільм із голими жінками, що купаються та гомосексуалістами, що цілуються. По реакції на це видиво буде визначено, чи здатні будуть потенційні іммігранти, зокрема, мусульмани, жити в країні, де панують ліберальні цінності.

...на сайті ФІФА була інформація, що збірна України 1 березня збирається грати товариський матч з іранцями в Тегерані? Насправді ж поїхала до помітно слабшої команди Азербайджану в Баку. Головний тренер Блохін ці раптові зміни мотивував тим, що Тегеран «далеко» і там ніби «неспокійно». Проте наші футболісти безперервно літають у не надто ближчий Ізраїль, де дуже вже «спокійно». Тобто все вказує на те, що лавочка Суркісів на шкоду національному футболу підтримала неоголошені санкції світового жидівства до непокірних іранців.

...Борис Тарасюк обнадіяв українців, що скоро буде підписано угоду про спрощений візовий режим з ЄС? Але він промовчав, що ця угода йде одним пакетом із договором про таку собі реадмісію. Це каламутне слово означає, що Україна буде приймати назад до себе всіх нелегалів, котрі потрапили в Європу з території України. Цікаво, що подібного договору з Московією не передбачається і ми станемо такою собі западнею – приймальником-розподільником для мігрантів з Азії.

...Верховна Рада була внесла Нікопольський завод феросплавів до об’єктів, які не підлягають приватизації? Але «любим друзям» нашого Президента явно не до шмиги перспектива залишити такий ласий шматок у держвласності, оскільки самі вони при цій владі, скоріше всього, ненадовго. Вони вирішили і Президент слухняно наклав вето на цю постанову ВР.

...та що там заводи, скоро й історичні пам’ятники почнуть приватизовувати? Так, Ющенко запропонував розпродати багатіям історичні замки України – хай вони в них ресторани, казино та інші притони повідкривають.

...у Придністров’ї, де майже половина населення вважають себе українцями, а 67 тис. мають український паспорт, не відкрили жодної виборчої дільниці на цих виборах? Зате на території України й бомжам дали проголосувати. Так «народна влада» вкотре зрадила своїх громадян задля того, щоб великий дядечко зі Страсбурга по голівці погладив…

...цього для приниження наших співгромадян з-над Дністра виявилося замало й ненька-Україна вирішила задавити їх ще й економічно? Наші митники перекрили ввезення на українську територію придністровських товарів, на які не дав дозвіл Кишинів. Вирішили бити своїх, наївно вірячи, що чужі злякаються?

...США визнали Україну країною з ринковою економікою? А невдовзі й скасували багатостраждальну «антисемітську» поправку Джексона-Веніка. Такий подвійний подарунок від світового пана викликав повні штани радості у нашого ліберального чиновника-запроданця.

...європейські наші пани не підтримують поки що заокеанську ініціативу? Так, віце-президент Єврокомісії Гюнтер Ферхойген обмовився, що Україну буде прийнято до Євросоюзу не раніше як за 20 років. Це було ніби відром холодної води на запалені голови тарасюків-рибачуків і нагнало на наших євроінтеграторів глибокий та непідробний сум.

...на сході ж України своя мулька – до сверблячки під Москву хочеться? Хочеться аж до маразму. Так, на сесії Луганської горради ледве не було прийнято рішення про входження в ЄЕП… окремого Луганська! Добре хоч не під високу руку царя Івана Васильовича Грозного…

...під час візиту до Індії й відвідання меморіалу Магатми Ганді, президент США розпорядився, щоб меморіал перед тим обнюхали собаки? Можна лише уявити, яка антитерористична параноя панує в Штатах, якщо навіть у святині індусів вони шукають вибухівку! Жарти-жартами, а індусам меморіал після цього довелося знову освячувати.

...у Полтаві хохляцька влада відкрили пам’ятника галушці? Можна придурюватися й зводитися хоч чумі з холерою меморіали, але робити це під запорозький марш і з бидлом у козацьких строях є знущанням над Україною й українцями. А за таке блюзнірство в шляхетному суспільстві щонайменше покалічити повинні.

...владика Тернопільської єпархії УГКЦ перед Воскресінням Христоса особисто сам займається гігієною своїх священиків? Зокрема, в чистий четвер він миє, витирає, а потім виціловує їм ноги. Це шоу начебто має зобразити євангельські події, коли Ісус обмивав ноги своїм апостолам, «впокорившись і принизившись, аби всіх спасти».

...наша сердобольна Верховна Рада в передвиборному нападі любови до пенсіонерів подолала вето Президента і надала таки купу пільг т.зв. «дітям війни»? А таких «дітей» в Україні 8,5 млн. назбирається. А коштів на цю статтю потрібно майже стільки, як на всю охорону здоров’я. Або в півтора рази більше, ніж на всі військові потреби! Чи думають ці убогі розумом «народні обранці», де ці гроші брати?!

...в Іраку з тих пір, як у грудні обрали парламент, той досі не може домовитись про склад уряду? А яка може бути домовленість, коли між шиїтами й сунітами точиться громадянська війна? Її спровокувала своїми незграбними діями адміністрація Буша, а тепер не хоче визнати факту цієї війни. Таки стане Ірак тим, чим став Авганістан для Совітів!

...в Калуші об’явилася 23-річна дівчина-маніячка? Вона здійснила серію ножових нападів іззаду на перехожих. Як виявилося, ця неврівноважена відвідувала одну із протестантських церков і на питання, навіщо вона нападала, відповіла, що її змушувала махати ножем «внутрішня сила». Невідомо, яку це «силу» вселяють пастори у своє стадо, коли «овечок» чомусь на подібні подвиги тягне…

...пацифістська наша влада вустами міністра оборони оголосила, що позбувається добровільно останнього свого підводного човна? «Запоріжжя» продають Лівії орієнтовно за 50 млн. $. Далі, очевидно, почнуть продавати надводні кораблі й на виручені гроші зводити держчиновникам «хатинки» до неба. Цікаво, у 2017-му, коли Москва виведе свій флот із Севастополя, що в бухтах будемо ставити?

...останні великі книгарні в центрі Києва – «Сяйво» і «Знання» – скоро позбавлять їхніх приміщень аби там «бутіки» гламурні повідкривати? І влада (навіть якщо хотіла б!) нічого вдіяти не зможе, адже це робиться ніби згідно з цими законами, через суди-пересуди. Ми мало розбираємося у хитросплетіннях наших законів і кодексів, однак виникає питання: а навіщо нам така влада, яка влади не має?

...було знайдено, перекладено й оприлюднено т.зв. «Євангеліє від Юди»? У цьому апокрифі цілком переконливо оповідається про те, що цей Юда «зрадив» Ісуса за повною домовленістю з останнім – для того, аби справдилося «пророцтво» Закону (Тори). Однак для тих, хто читав «Тлумачник» Яра Каменя, давно було зрозумілим (з аналізу лише чотирьох канонічних євангелій!), що розп’яття-воскресіння-вознесіння – майстерно розіграний жидівський спектакль. Причому, Ісуса на Голгофу (як і Юду, й решту апостолів) вели вправні руки жидівських левітів. Отже тепер що, будемо коригувати значення ярлика «юда»?

...німецькі агресивні гомосексуалісти влаштували скандал під час візиту президента Польщі до Німеччини? У той час, як Лех Качинський проголошував промову в університеті Гумбольда, до зали увірвалася група сексменів і влаштувала акцію протесту проти різких висловлювань польського президента на їхню адресу. Тоді Качинський ще раз повторив, спеціально для них: «людство просто вимре, якщо останнє слово буде за такими людьми».

...на православну Пасху (Воскресіння Христоса) з Єрусалиму привезли «благодатний» вогонь? Із цього приводу на «вогник» до Софійського собору завітав за благодаттю сам Президент. Цікаво, що запрошували туди ієрархів усіх православних церков, однак митрополит УПЦ МП Володимир не заявився. Сказав, що вони мають власний «благодатний» вогонь все з того ж Єрусалиму.

...на 6 травня в Києві було заплановано марш за пришвидшення легалізації наркотиків? Різні верстви суспільних покидьків на повні легені учуяли прихід в Україну бацили лібералізму й тепер вимагають ще більшої «свободи» для себе й собі подібних. До речі, у Москві подібну дефіляду було заборонено.

...у Києві на виборах стався маразматичний курйоз? Городським головою обрали такого собі Леоніда Черновецького, банкіра, популіста й адепта тоталітарної секти негра Сандея Аделаджі. Незалежні фахівці сходяться на тому, що мера для киян вибрали сектанти, нацмени, сексмени, бомжі, продажні пенсіонери та інші обділені. Такий ось вибрик підкинула нам демократична виборча система із загальним, прямим, таємним голосуванням…