...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Варто знати

Число 28
Листопад 11005 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Думи мої...
    Поезія
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Так має бути
    Погляд
    Нагально
    Події
    З приводу
  А насправді
    Між іншим
    Бувальщини
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Що в імені моєму…

Аби ваша дитина була по-справжньому ваша, ви її маєте назвати рідним ім'ям. Але не будь-яким. Тому продовжуємо друкувати таємниці рідних українських імен. Майте на увазі – ви будете задоволені своєю дитиною лише в тому випадку, якщо у вашому імені та імені вашої дитини співпаде хоча б одна голосна буква.

Продовження. Початок

Білотур – означає сильний, світлий лицар, поборник неправди, чорного світу. Людина з цим іменем відчуває постійну потребу в гострих відчуттях. Нестримне кохання чи екстремальні види спорту, ризик у повсякденному житті – ось наповнювачі життя. Цей хлопчина романтик, постійний шукач пригод і таким він залишається до старості. Чуттєвий, добрий, миролюбний – він знає, чого варте це життя насправді. Не цурається матеріального комфорту, але шукач правди, непримиримий борець, який живе в ньому, готовий піти на все заради високої ідеї. Хоробрість, вірність слову, а також вибраній меті – ось риси, які виокремлюють людину з цим іменем.

Велет – ім’я говорить саме за себе: великий, кремезний, сильний. Людина з цим іменем відмічена надзвичайною цікавістю, тонкою інтуїцією, комунікабельністю, а також умінням бачити і розуміти зворотній бік людей і подій. Це закохана в природу чутлива творча особистість. І навіть коли бажання не відповідатимуть можливостям, Велет не буде через це журитися, а знайде вихід із ситуації завдяки своїм природнім даним. Найбільше людина з цим іменем доб’ється в царині, яка вимагатиме спілкування з людьми.

Гатусил – співзвучне з Гатило (Атила), той хто гатить, б’є, молотить. Любить отримувати нові знання, вчитися. Помітне прагнення духовно збагачуватися і піднятися на високий духовний рівень. У навчанні, роботі, житті уважний до найменших дрібниць. Добросовісний, працелюбний, самостійний і перебірливий у виборі фаху, тому скоріш за все йому мало підійде посада простого підлеглого. Має багату уяву і бажання творити щось своє. Людина з цим ім’ям чутлива, великодушна, але зіштовхнувшись з несправедливістю стане непримиренним принциповим борцем. Має внутрішню потребу бути постійно на виду, виокремлюватись своїми природними даними – актор, політик, видатний вчений. Владний і примхливий або ж блискучий і неперевершений – залежно від настрою.

Далібор – дослівно «діяльний борець», людина діла, а не пустого слова. Зважить кожен крок перш ніж щось зробити, але не пошкодує себе допомагаючи другові. Дуже прив’язаний до своєї сім’ї, люблячий батько, уважний чоловік. У житті прагне фізичного і духовного комфорту. Може трапитись таке, що тілесний комфорт стане понад усе в житті і відсуне на задній план усі душевні пориви. В душі це м’яка натура, романтик, але зовні видно тільки практичність, самовпевненість і хоробрість. Пробивні здібності допомагають домогтися фінансової незалежності, щось почати і здійснити власні мрії і фантазії. Якщо зайнятий в комерції, то ризик є повітрям для нормального існування. Завжди виконає обіцяне і не обіцяє те, що не може виконати.

Благовидадобра, милосердна, та, що уособлює в собі благо. Дівчина-романтик готова і в гори, і в море, і в небо за гострими відчуттями, за справжнім життям. Самостійна, енергійна, артистична, працьовита. І все в ній врівноважено – і духовне і матеріальне. Здатна на глибокі почуття – однаково сильно може любити й ненавидіти. Але не завжди кинеться у вир подій, попередньо не обдумавши наслідки. Принципова і сильна особистість. Якщо ж забагато уваги зверне на себе з боку оточення і особливо протилежної статі, то може замучити своїми примхами.

Вербававерба, посвячена вербі. Усе, щоб вона не робила, чим не займалась, буде орієнтоване на майбутнє. Вона і минуле відкине, якщо воно може зашкодити її омріяному майбутньому, яке обов’язково чітко спланує. Ця дівчина сама обере собі фах і віддасться йому всією душею. Вірна власному слову. Дуже емоційна і пристрасна. Прагне поділитися тим, що знає і, буває, не втримає язика навіть там, де потрібно. Не хитра і любляча владу вона видна наскрізь у своїх прагненнях. Але це не заважає їй бути самовпевненою і самоствердитися, ставши впізнаваною, у всіх на виду.

Голубка – ім’я говорить саме за себе. Добросовісний працівник, принциповий та консервативний. Зазвичай ця дівчина має художні або артистичні таланти. І якщо їх виявити, розвинути і зрозуміти правильно своє призначення, то життя не здасться марним і безсенсовим на старості років. До того ж це дасть можливість з часом людині з таким гарним ім’ям не стати хитрою, перебірливою, впертою і потайною, коли гроші і матеріальні блага понад усе в житті. Адже насправді Голубка тонко відчуває навколишню красу, і сильно переживає, бере близько до серця чужі страждання. Це сильна духом людина, яка здатна на вчинок. Як жінка вона загадкова і непередбачувана залишається все життя.

Даринадарована, обдарована, але скоріше – подарована Долею, Дажбогом. Орієнтація на сім’ю змушує Дарину працювати не покладаючи рук (але вона не переносить праці, яка не несе ніякої користі, так званої «мавпячої праці»), ретельно планувати всі витрати бюджету, жертвувати на благо фізичного і духовного комфорту сім’ї. Має гострий критичний розум і аналітичні здібності. Не обіцяйте цій людині півцарства – не повірить, вона чудово знає ціну життя. Її слова, вчинки і навіть почуття строго обдумані і вибіркові. Вона ніколи не образить вас необдуманою фразою, грубим вчинком, недоречною прив’язаністю. Ретельно слідкує за здоров’ям своїм і своєї сім’ї. Її діти доглянуті і здорові. Любить усе починати, творити, щось здійснювати, аби тільки не сидіти склавши руки. Зазвичай доводить розпочату справу до кінця.

РІДНА

Продовження