...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

А чули, що...

Число 28
Листопад 11005 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Думи мої...
    Поезія
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Так має бути
    Погляд
    Нагально
    Події
    З приводу
  А насправді
    Між іншим
    Бувальщини
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка
...на День Незалежности на київський Майдан не пустили гурт хлопців у вишиванках і з червоно-чорними прапорами?«Нєположено с етім флагом», бо він, мовляв, недержавний. Хоча з жовтогарячими, синіми і зеленими в смужечку проходили вільно. Значить цей український визвольний прапор для нашої влади і досі страшний?

...чотирьом молодим хлопцям за вибух на Троєщинському ринку в Києві вліпили по 14 років? Хоча слідство показало, що вони не збиралися нікого вбивати, а лише полякати хотіли те базарне кубло різношерстних чужинців. Виходить по стільки впаяли хлопцям за т. зв. «ксенофобію», адже наша держава всіляких заброд завжди любила більше, ніж своїх громадян.

...український виробник горілки «Союз-Віктан» став на три роки спонсором Чемпіонату Московії з хокею? Це тоді, коли збірна України і київський «Сокіл» ледве зводять кінці з кінцями. Ось такий він – великий капітал.

...московити не хочуть видавати Україні хапугу Ігорька (Бакая)? Бо нібито цей персонаж уже став тамтешнім громадянином. Ми не будемо ні стверджувати, ані спростовувати, однак у будь-якому випадку за міжнародними законами мають видавати навіть «свого», якщо на чужій території «нахімічив».

...у Києві натовкли 32-річного студента жидівського навчального закладу «Єшиви» (котрий між іншим ніде не зареєстрований!)? Це так ранило ніжне серце Ющенка, – «ой, лишенько!» – що він особисто дав розпорядження Міністру внутрішніх справ знайти нападників, а Міністру охорони здоров’я – вилікувати бідолагу. А те, що в один лише цей день було скоєно ще 1631 злочин проти гоїв, то наш сердешний Президент зробив вигляд, що нічого не сталося.

...нардеп Володимир Стретович, він же голова Християнсько-демократичного союзу і одночасно претендент на генпрокурорське крісло, заявив був буквально таке: «Щоб не створювати прецедент, не кидати камінь в спину тому, хто йде, Леоніду Даниловичу варто дати спокій і залучати його винятково як свідка»? Проте за давнім косацьким звичаєм було по-іншому: хто не так править, тому камінь на шию і – в Дніпро. Але навіть в наш гуманно-нікчемний час він як правник має розуміти, що зло має бути покараним, аби того ж таки «прецедента» не створювати. А коли вже ти такий великий християнин, то прощай тим, хто особисто тобі нашкодив, але не Україні!

...«прогресивний» театральний режисер Андрій Жолдак подався нарешті ставити свої «шедеври» до обожнюваної ним Європи? Раніше його «не зрозуміли» в Києві і він подався до Харкова. Там він довго «випендрювався» на сцені, поки і звідти не турнули. Тепер нехай своє вишукане театральне лайно на голови «цивілізованіших» західних глядачів виливає.

...у старших класах усіх шкіл України 1-го вересня було проведено перший урок? І називався він «уроком євроінтеграції». Цим наша влада зайвий раз підтвердила свою головну ціль – здати з тельбухами нашу з вами більш-менш незалежну Україну Заходу.

...янкі завдали два повітряні удари по іракському городу Кайм? Загинуло 47 чоловік і з них один т. зв. «терорист», на якого і полювали. Запитання: хто ж у цьому випадку є терористами?

...Зінченко пішов з посади голови Секретаріату через кумівство і хабарництво найближчого оточення Президента? Можна було б посміятися (якби не було так сумно), однак з тих же самих причин Ющенко відправив голову СБУ і весь уряд Тимошенко. Дуже вже заважали тому оточенню…

...Замміністра закордонних справ Володимир Огризко каже, що стати повноцінним членом ЄЕП нам не дозволяє Конституція? Це добре. А чому ж ви тоді так пнетеся до ЄЕС і НАТО, невже Конституція примушує?

...11-го вересня у Києві з’явився пам’ятник, присвячений четвертій річниці знищення Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку? Автор ідеї і виконавець – найголовніший жид України Вадим Рабинович. А при чому тут, спитаєте, Київ? Виявляється, там загинуло пару жидів, які коли-и-ись були громадянами України. Ось!

...незабутній Леонід Данилович публічно схвалює дії Ющенка і захищає його від лихої Тимошенко? Своя дитина завжди дорожча і часто пробачаєш їй невинні пустощі. Навіть образи в батькову сторону…

...після позбавлення СБУ від деструктивного Турчинова (який дуже вже багато знати хотів) на його місце призначено Ігоря Дріжчаного? Людини Медведчука, який у свій час на «Фас!» Кучми переслідував Юлю. Тепер вірний кучмин служака нізащо не лізтиме в чорні оборудки ющенкового оточення.

...Президент Аргентини Нестор Кірхнер вивів свою країну твердою рукою з глибочезної кризи за два роки!? Це тоді, як наші імпотентні кравчуки-кучми-ющенки скоро 15 років, як водять нас пустелею і кінця-краю їй не видно.

...Генштаб військового відомства США грозиться застосувати ядерну зброю? І проти кого? Проти терористів! Це те саме, що авіабомбами очищати город від тарганів. Навіть коли це лише безневинне базікання, проте чи не занадто?

...Ізраїль покинув Сектор Гази і знищив після себе всі будинки? Але залишив синагоги. Мабуть для того, щоб палестинці там молилися. А коли серйозно, то очевидно для інформаційної провокації – показати світу, як «кляті антисеміти» будуть їх знищувати?

...Президент Чехії Вацлав Гавел нам дружньо порадив не бігти задравши голову за будь-яку ціну в Європу? Як людина, яка була вже в тих європах. Поляки теж, кажуть, вже наїлися західних цінностей. Ми ж на чужих помилках ніяк вчитися не хочемо…

...переможцем 62-го Венеціанського фестивалю стала стрічка «Гора Зламаний хребет»? Вона розповідає про зворушливу одностатеву «любов» двох техаських пастухів. Такі зараз європейські цінності: коли не бідного жида оспівати, то повію, не педерастів – то лесбіянок…

...нова влада аби вилікувати ДАІ від хабарництва, не знайшла нічого кращого, як ліквідувати саму ДАІ? На дорогу страшно стало виїхати чи вийти – зіб’ють, не спитають, як звати. Тому на місце ДАІ взяли і створили в Києві МАІ – Муніципальну автоінспекцію. Це сигнал до того, щоб в кожному селі створювати свою власну автоінспекцію. Щоб далі і саму державу розтягнути на дрібні кавалки.

...Ющенко підписав із Януковичем Меморандум про порозуміння? Він, до всього, передбачає амністію фальсифікаторам виборів. А як же майданне гасло «Бандитам – тюрми!»?

...довкола озера Світязь на Волині по-стахановськи зводять хатинки і замки? При тому самовільно. А що робити, коли влади нема – демократія навкруги!?

...в світській Туреччині спецслужби на пляжах стежать за тим, щоб на жінках не було забагато одягу, зокрема щоб ноги були відкритими? Чиновницям же на роботі заборонено покривати голову. Так борються з проявами «мусульманського фундаменталізму» – бо дуже вже до Європи хочеться…

...передвиборну кампанію Ющенка фінансував не лише Сорос? А й ще один жидівський «філантроп» – Борис Березовський. Цікаво, скільки таких ще знайдеться?

...Верховна Рада прийняла, а Ющенко взяв і підписав, зміни до Закону «Про статус депутата місцевих рад»? Цей закон зокрема передбачає недоторканість депутатів усіх рівнів і в цих радах легко сховаються від закону всі бандюки. Проте Ющенко клянеться, що він особисто категорично проти цієї недоторканості і тому ніби ініціював подання в Конституційний суд з цього приводу. Тут виникає логічне запитання: а навіщо тоді підписував закон?

...в минулому році (Ш)Нобелівську премію в галузі літератури дали австрійській жидівці Ельфріді Єлінек? А в цьому році – англійському жиду Гарольду Пінтеру. Він пише, як і Ельфріда, свої п’єси в такому ж занепадницькому стилі і, до всього, є чільним представником т. зв. театру абсурду. Тенденція, одначе, вимальовується – щоб стати лавреатом, треба бути декадентом і мати відповідну породу…

...Генпрокурор Піскун таки рішився відкрити справу на найголовнішого кума держави? За що тут же і поплатився своїм кріслом. І ось відразу після цього Порошенко стає чудовим чином «білим і пухнастим».

...у своїй широко розрекламованій передачі «Свобода слова» Віктор Пинзеник в унісон із Савіком Шустером аргументували необхідність продажу «Криворіжсталі»? Головними аргументами були ті, що держчиновники беруть хабарі та чим менше майна у держвласності, тим більше можна скоротити тих же чиновників. Запитання: то може для повного щастя і саму державу продамо Соросу чи Березовському?

...радіостанція «Бі-Бі-Сі» припиняє мовлення польською, чеською, хорватською – загалом десятьма мовами? А навіщо? Ці держави вже давно під контролем «єговообраних». Зате скоро буде розпочате мовлення арабською мовою. Ось ітут роботи – кінця-краю не видно!

...Ізраїльський кнесет прийняв у першому читанні законопроект, який передбачає, що всі, хто заперечує Голокост, підпадає під дію ізраїльського законодавства? При тому, цікаво, що не лише ізраїльтяни, а й громадяни будь-якого іншого підданства. Для останніх передбачено екстрадицію до Ізраїлю. Шановні земляки, тепер думайте перед тим, як сумніватися в офіційних наслідках ІІ Світової. Бо коли якісь держави і проігнорують цей витвір, то наші хохли «жидовствуючі» можуть і здати.

...15 жовтня в Києві закулісні ляльководи майстерно натравили червоних вісіх мастей на ветеранів УПА? А навіщо вони борються проти жидівських олігархів, проти розбазарювання власності, проти євроінтеграційного курсу? Хай чубляться з націоналістами, хай ревізують історію – хто там був правий, хто злочинець… Та й націоналістам буде зайняття цікаве – «комуняк мочити», замість заважати «єговообраним» «Україну розбудовувати».

...новий прем’єр Єхануров наніс «газовий» візит до Туркменистану? Він там як хлопчисько, похнюпившись вислухав усі претензії Туркменбаши до України і таки ніби виканючив у нього ще трохи дешевого газу. А чи не краще було би лідерам держави, яка себе хоч трохи поважає, не принижуватися так перед країною, яку, до речі, наші ліберали так не поважають, а перейти врешті на світові ціни за енергоносії?

...в Києві перейняли полтавський досвід вибивання боргів у населення за комунальні послуги? Він полягає в тому, що в труби підводу води до квартир, а також в каналізацію, з підвалу, по-злодійськи запускають «розумну затичку», яка і відрізає відповідну квартиру боржника від «зручностей». Бо в нашій ліберальній, аж до анархії, країні не знайшлося іншого, достойнішого, способу взяти плату за надані послуги крім такого брудного і підленького…

...за трансляцію кубкового футбольного матчу «Карпати» (Львів) – «Шахтар» (Донецьк) львів’яни вимагали від донецької ТРК «Україна» 100 тис. $? Це тоді як за трансляцію внутрішньоукраїнських матчів зазвичай просять в межах 10 тис. «зелених». У зв’язку з цим мусимо всі подякувати львів’янам за подібну зажерливість, яка стимулює не лише антигалицькі настрої в Україні, а і сепаратно-антиукраїнські в Донбасі.

...в імігрантському пригороді Парижа спалахнули серйозні погроми, які накрили всю Францію, бо два араби залізли в трансформатор і там загинули? Провину за це босякуваті зайди звалили на поліцейських, котрі нібито їх переслідували. Заворушення так перелякали ліберальну владу, що та почала гарячково вибачатися за цілком правомірні (і, до речі, не доведені) дії поліціянтів. Зайди показали, хто невдовзі буде господарем Франції. А українцям, які так рвуться в Європу, є зайвий привід подумати, чи такої «цивілізації» вони хочуть…

...нардепи прийняли закон про необмежені пенсії? Зокрема для себе, гарних – аж по18 тис. грн в місяць! Це майже втричі більше пенсії екс-президента, що й викликало підвищену активність Леоніда Кучми, який згадав, що він теж був колись нардепом. Цікаво, яку пенсію вони собі зроблять, коли Україна стане парламентською республікою?

...одним з нав’язливих бажань нової влади з подачі її західних хазяїв-доброзичливців є вступ до СОТ (Світової організації торгівлі)? Аби добити і так кволу промисловість та вщент знищити сільське господарство. Аякже! Адже потім можна за безцінь викупити підприємства, а затим і землю! Цікаво, що наші «інтегратори» вигадали «вбивчий» аргумент про необхідність швидкого вступу в СОТ – мовляв, «кляті москалі», якщо першими там опиняться, Україну туди нізащо не впустять. Ніби в тому СОТі все медом помазано, але на всіх того меду не вистачить…