...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Варто знати

Число 27
Серпень 11005 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Думи мої...
    Поезія
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально
    Події
    З приводу
  А насправді воно так
    Між іншим
    Бувальщини
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Лист другу
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Що в імені моєму…

Пропонуємо вам розшифрувати таємниці рідних українських імен, аби ваша дитина була по-справжньому ваша. І майте на увазі – ви будете задоволені своєю дитиною у тому випадку, якщо у вашому імені та імені вашої дитини співпаде хоча б одна голосна буква.

Продовження. Початок

Білослав – той, що славить світло, гармонію, чистоту, недоторканість – білий, правильний світ. Хлопець з цим іменем має пробивні здібності, що допомагає йому у прагненні грошима забезпечити власну сім’ю. Ретельно планує своє майбутнє. Часто це творча особистість. Вміє поводитися з грошима. Має здоровий глузд. Це принципова людина з підвищеним відчуттям справедливості за торжество якої може пролити кров. Коли роздратований, стає владним і вередливим.

Велемир – володар миру, світу, той, що повеліває всім. Комунікабельна творча (артистична) особистість, спрямована в майбутнє. У людини з цим іменем висока потреба у самовиразі, обміну ідеями, а також схильність виступати у ролі посередника. Така людина має взаємовиключні риси характеру: простоту і прагнення влади. Можливо, через це думки Велемира про владу видно неозброєним оком. Це дуже емоційна людина, яка не завжди в змозі вгамувати власні пристрасті. Не чуже йому прагнення і матеріального комфорту. Хлопці з таким іменем бувають сором’язливі, але частіше рішучі і хоробрі.

Гарнослав – той, що красиво, гарно співає, прославляє Бога славнями. Прагне знати і розуміти все, що його оточує. Це творча людина, яка намагається ретельно планувати майбутнє. Самовпевнений і хоробрий хлопець з цим іменем, він навіть здатен на глупий ризик. Дуже працьовитий, прагне все починати, здійснювати, вершити, чітко знаючи своє призначення в цьому світі. Критичний і принциповий, що дозволяє йому протестувати, не сприймати на віру все, що навколо нього говориться і твориться. Своєю гидливістю може створювати проблеми для близьких та оточуючих.

Дан – даний богом, посланий на цей світ. Хлопець з таким іменем завжди, перш ніж щось зробити, любить довго обдумувати всі дрібниці, розмірковувати, що і як. Він дуже працьовита людина. Праця – його природна потреба. Та не будь-яка праця, а лише на тій ниві, яку обере сам. Він завжди прагне фізичного і духовного комфорту. Іноді буває вередливим. Найчастіше такі чоловіки дуже прив’язані до своєї сім’ї і особливо піклуються про здоров’я своїх близьких. Як особистість він проявляє вибірковість у сердечних прив’язаностях, а також у словах і діях. У людей з цим іменем часто проявляються надприродні здібності.

Біломира – та, що несе білий, світлий мир гармонії і добра, як Білобог. Внутрішньо це людина романтична, добра, миролюбна, яка дуже тонко відчуває красу і має художній талант. Зовнішньо ж показує всім практичність, яка насправді є ширмою для прикриття м’якої натури. Все врівноважено в ній: духовне і матеріальне. Все гармонійно в ній і прекрасно. Дівчина з цим ім’ям, попри всю свою м’якість, досить хоробра у потрібні моменти, залізно дотримується даного слова і взагалі дуже полюбляє справедливість у всьому.

Ведана – відаюча, знахарка, та, що проникає в таїни, сутності. Дівчина з цим іменем надзвичайно працьовита, комунікабельна. Любить природу, відчуваючи постійно свій нерозривний зв’язок з нею. Така людина, перш ніж щось зробити, добре все обдумає і вже потім стане наполегливо добиватися здійснення власної фантазії. Вона наскрізь бачить людей, проникає в сутність їх та їхніх вчинків. Чудово володіє мовою в усній і письмовій формах. Будь-яка робота, заняття перш за все будуть нею спрямовані на власні потреби чи потреби сім’ї. У дівчини з цим ім’ям можливі надприродні здібності.

Гаїна – та, що поєднана з природними силами, з весною, з відродженням природи навесні. Вона старанний працівник з гострим критичним розумом. Це, поряд з невгамовною тягою до знань, дозволяє їй пізнати приховані таємниці світу. Дуже уважна до дрібниць і добросовісна у їх виконанні. В побуті вона досить гидлива і, наприклад, може відмовитись від споживання їжі, якщо помітить неохайність того, хто ту їжу готував. Іноді така поведінка може доходити до абсурду. За натурою є дуже м’якою, що становить для неї постійну небезпеку стати фактично рабом вольового партнера.

Дана (Данка) – ім’я на честь богині води Дани. Людина з таким іменем дуже любить довго роздумувати, перш ніж розпочати якусь справу. Як правило орієнтована на власну сім’ю, для блага якої не жаліє власних сил. Має критичний розум і якусь внутрішню силу не сприймати все підряд без розбору, протестувати і мати власну думку про все. Це дуже сильна духом людина, витривала і незламна особистість. Вміє зберігати таємниці, бо самій завжди притаманна загадковість. Життєве кредо «Все або нічого».

РІДНА

Продовження