...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Арії

Так має бути

Число 27
Серпень 11005 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Думи мої...
    Поезія
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Про наболіле
    Нагально
    Події
    З приводу
  А насправді воно так
    Між іншим
    Бувальщини
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Лист другу
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Українцю!
Викинь «ящик» з балкона!

Шановні співвітчизники!

Завдяки досягненням науково-технічного прогресу телевізор нині увійшов у кожну сім’ю. Ми приходимо з роботи і вмикаємо найперше його, забувши часом повечеряти. Багатьох він будить уранці. «Ящик» став головним і улюбленим членом кожної сім’ї.

Ми приходимо в гості і, сівши за стіл та сказавши пару тостів, втуплюємося потім всі в блакитний екран і дивимося як ідіоти все підряд: дитячі мультики, мексиканське «мило», тупі бойовики, безглузді шоу, дебільну музику. Це замість того, щоб поговорити з людьми, з якими ми в щоденній метушні зазвичай мало бачимося, чи поспівати.

Колись ми ходили в театри та кіно, зараз же ходити не потрібно, адже все це постачають нам через телеекран, притрушуючи щедрою порцією вишуканої реклами зовсім непотрібних вам, а переважно і шкідливих товарів. Це раніше телевізор чомусь вчив доброму, виховував на прикладі героїв старих добрих кінострічок. Зараз нас (а особливо наших дітей!) «ящик» лише оболванює, робить циніками, споживачами тютюну-спирту-наркоти, збоченцями, манкуртами і безбатченками. А ще, до всього, пасивними нікчемами, які крім як вилупитися в екран, нічого в житті не можуть і не хочуть!

Часом, щоправда, з’являються і цікаві передачі чи блоки новин, котрі можна назвати «поживою для розуму». Однак всі вони ретельно пересіяні через сито цензури тієї нацменшини, яка і володіє зазвичай телевізійним етером в будь-якій ліберальній державі. Оскільки головним завданням подібних передач чи подібних стрічок є показати, які гарні і розумні, проте гнані і нещасні ВОНИ, і які дикі та нікчемні МИ.

Вам, шановні співвітчизники, покажуть, що «земля обітована» – це пуп і сіль Землі та «доведуть», що саме з цього нікчемного клаптика напівпустелі пішло життя, пішло людство, а отже, мовляв, зовсім невипадково Єгова сюди відрядив свого «сина» Ісуса. Адже нинішні володарі телепростору зараз спритно поставили собі на службу все християнство, котре, хоч і породжене ними ж, проте у свій час сильно «брикалося», завдаючи їм стільки клопотів. Зараз все по-іншому і тому така маса передач рекламує християнство найнеймовірніших напрямків та відтінків.

Християнство допомагає господарям етеру зробити з нас полохливих і паршивих овець непевного походження, котрі заклопотані лише тим, щоб «пристроїти» свою душеньку у грядущому «райському саду».

І тому заради ваших дітей, заради майбутнього, заради Української ідеї
ЗАКЛИКАЄМО:

Українцю! Читай МАГА ВІРУ, читай «Слово Оріїв», читай інші корисні книжки, спілкуйся, ходи до театру і на природу,
а «ящик» викинь з балкона!

«СЛОВО ОРІЇВ»