...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

РУНВіра

Лист другу

Число 27
Серпень 11005 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Думи мої...
    Поезія
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально
    Події
    З приводу
  А насправді воно так
    Між іншим
    Бувальщини
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Мага Віра

Просвітімося, друже!

Шановний пане Анатолію! Я знаю Вас, як депутата-рухівця районної Ради Херсонщини, учасника Помаранчевої революції в Києві, нащадка Тараса Шевченка. Тому я звернувся до Вас з проханням познайомитись з РУНВірою. За роки незалежності Вчення Лева Силенка набуло розголосу, бо про нього писали десятки загальноукраїнських видань. В результаті цього на 1 січня 2005 року в Україні створено 45 громад РУНВіри і 38 громад рідновірів. Видається журнал «Рідна Віра» і декілька найменувань газет.

На превеликий жаль, Ваша відповідь на мій лист була негативною, хоча де-в-чому Рідна Віра Вам симпатична. Як більшість українців, Ви вважаєте себе націоналістом і християнином. А ці поняття несумісні. Християнський інтернаціоналізм повністю заперечує український патріотизм. Це добре розуміла Леся Українка, коли писала в «Катакомбах»: «Своєї крові я не дам ні краплі за кров Христову».

Ви надієтесь, що в Україні буде створена єдина помісна Православна церква. Це в принципі неможливо. Бо християни-пани Москви, Константинополя, Риму та інших християнських центрів не допустять, щоб українські християни-раби були об’єднані власним християнським владикою. Тому в нашій державі навмисно впроваджено понад сто (!) християнських культів, щоб нас, недолугих, роз’єднати і тримати в духовному рабстві.

Ви, чоловіче, не хочете виходити з цієї духовної неволі, хочете бути разом з народом, бо любите богів біблійної Юдеї. Я з Вами згоден, що поміняти заскорузлу свідомість пересічної людини, озброїти її новим віровченням дуже складно. Для цього треба мати живий, динамічний розум інтелігента.

Ви, побратиме-чужовіре, помиляєтесь, коли говорите, що християнство ввійшло в душу кожного українця. Систематично храми і сектантські молільні відвідує 3–5% людей, переважно похилого віку. Віддаючи данину традиції, більшість згадує про церкву в релігійні свята. В усьому світі, особливо в Європі, християнство занепадає.

Ви кажете, що поміняти тисячолітню Православну релігію на РУНВіру практично неможливо. Ще й як можливо! Християнство тримається на воскресінні Христа – великому жидівському шахрайстві. Ніякого вселенського чуда воскресіння Христа в дійсності не було! Це переконливо доказав українській світоч Іван Франко у книзі «Сотворення світу». Та і Ви в книзі «Удар російських богів» читали, що ідеології юдаїзму, християнства і комунізму створені євреями для панування над світом. Так то, дорогий краянине, треба відкривати очі нашим засліпленим землякам, що ми з Вами – тисячолітньо обмануті люди.

Ви, добродію, по своїй необізнаності ставите Рідну Віру на одну дошку з християнськими сектами, які, мовляв, нам шкодять, нас роз’єднують. Це, по-Вашому, робить сатана. Ваш прадід Тарас Шевченко бачив поневолюючу роль Православ’я. У вірші «Світе ясний! Світе тихий!» він пише, що наших добрих людей наукою Христа одурено, «багрянцями закрито і розп’яттям добито». Тому його висновок категоричний, треба:

З багряниць онучі драти,
Люльки з кадил закуряти,
Явленими піч топити,
А кропилом будем, брате,
Нову хату вимітати.

Пророк Тарас особисто нас просить стрепенутись, просвітитись. В нинішніх умовах це значить – оволодіти вченням рідного Учителя, автора МАГА ВІРИ, зробити її нашою настільною книгою, бо вона дає відповіді на сьогоднішні болючі українські питання. Тепер це віровчення поширюється добровільно серед найбільш національно свідомих українців. Воно набере силу, коли його освоїть управлінська, наукова, творча еліта, молодь. За ним майбутнє; ми, Дажбожі онуки, визволимо українців від християнського чужовір’я. З нами мудрість і правда, з нами Дажбог.

Добролюб МРІЙНИК, Красний Луч