...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Орії

Документально

Число 27
Серпень 11005 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Думи мої...
    Поезія
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально
    Події
    З приводу
  А насправді воно так
    Між іншим
    Бувальщини
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Лист другу
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Рідна Віра

ВИЯСНЕННЯ

До Учителя надійшли листи, в яких висловлюється нерозуміння значення будівництва Святині-Музею Різдва Лева Силенка. Тут подаємо вияснення.

В усіх релігіях національних та інтернаціональних звеличується місце народження пророка, засновника тієї чи іншої релігії. І сповідник РУНВіри, достойний рунтато Мирослав Марченко, натхненний вірою в єдиного Господа Дажбога, розшукав в Україні місце народження Учителя Лева Силенка. І вирішив зі своїми вірними побратимами за традицією всіх релігій відвідати село Богоявленське, де народився Учитель.

У сільській раді рунтатові Марченку дали посвідку, в якій зазначено, що на тому місці, де тепер будується Музей-Святиня Різдва Лева Силенка /народження Лева Силенка/, дійсно стояла хата, в якій народився Лев Силенко, син Терентія і Олени Силенків.

Як відомо, з цієї хати родина Силенків була вигнана під час сталінської колективі-зації, як «вороги народу». Батька учителя – Терентія було розстріляно, тому що він був дбайливим господарем на своїй землі, «чинив спротив колективізації». Після того в цій хаті жили чужі люди. родина Силенків втратила право на власність цієї хати.

Учитель Лев Силенко, взявши до уваги прохання побратимів, благословив, щоб на його місці народження був поставлений пам’ятник – Музей-Святиня Різдва Лева Силенка.

Таким способом ознаменована пошана до автора Святого Письма МАГА ВІРА, і тут немає нічого неприроднього: все вмотивоване законами, які існують в світі.

Очевидно, там, де поставлений тепер пам’ятник – Музей-Святиня Різдва Лева Силенка, жили люди, які були власниками цієї хати, де народився Учитель. І цей будинок був викуплений достойним рунтатом Мирославом Марченком. І він на це мав повне юридичне право. І що тут є незаконне? І почалася будова. Рунтато Марченко привіз цеглу, цемент та інші будівельні матеріали. Самі розвантажували, самі зводили будівлю Музею-Святині. Рунтато Марченко разом зі своїми вірними побратимами спали всього по 4–5 годин на добу, щоб швидше закінчити будівництво до настання холодної зими. Прагненнями рунтата Марченка і його побратимів учитель був зворушений: він детально перевірив, чи це справді місце його народження. Виявилось, що це місце є правдиве, історичне! І тут важливо, що знайшлися достойні побратими, які вирішили вшанувати місце народження Учителя, споруджуючи величний пам’ятник – Святиню-Музей Різдва Лева Силенка. І справа будови була погоджена з органами влади, які дозволили будівництво.

Звідусіль з України прибували помічники на будову Музею-Святині. Кожен вважав за честь вкласти свою працю в будівництво цього історичного пам’ятника.

Архітектором будови є рунтато Мирослав Марченко, який перед початком будівництва вислав Учителю план будови Святині, і Учитель благословив архітектурний план забудови.

Музей-Святиня вийшов скромний, бо не було відповідних коштів і умов для великого будівництва. Імена жертводавців рунтато Марченко детально подав в часописі «Рідна Віра», Учителя весь час інформували про хід будівництва, присилали фотографії, копію щоден-ника будівництва.

Учитель стверджує, що з його канцелярії не було послано навіть одного цента на будівництво Музею-Святині. І жодного тиску на Учителя не було ні від кого.

Учитель вважав, що на його законне місце, де він народився і де виріс, ніхто не матиме жодних претензій, бо Україна тепер незалежна вільна держава, пошанована у всьому вільному світі. І тут важливо, що Учитель дав благословення рунтатові Марченку придбати це дороге і рідне місце для нас усіх і будувати на ньому Музей-Святиню – пам’ятник народження нашого Пророка і Учителя Лева Силенка.

Та сталося так, що ті особи, які не були зорієнтовані в цьому, почали ширити різні неправдиві інформації, і був в усьому обвинувачений рунтато Марченко, який в усіх випадках поступав законно з благословення його високої світлості Духовного Учителя Лева Силенка.

Усі, що ставляться з пошаною до Учителя і є визнавцями Рідної Української Національної Віри в єдиного Дажбога, ставляться до будівничих цього історичного пам’ятника з пошаною і за це від Учителя їм велика благодарність. Будівники Музею-Святині не звертають уваги на різні обмови, безпідставні звинувачення і будують цей священний пам’ятник – першу в історії Святиню на місці народження Пророка Лева Силенка.

Орії

Бюлетень прес-служби Учителя
«Самобутня Україна», ч. 26

Продовжуємо збирати кошти на Святиню

Хто бажає залишити про себе добру згадку в камені, прохання надсилати кошти:

- на р/р 2600330201464 Релігійної громади «Сонячна» (код громади 25699739) в Ощадному банку, Голосіївському відділенні №5398 м. Києва , МФО 320304. Код банку 02760525

- або поштовим переказом Іващенку Анатолію Петровичу, а/с 94, Київ, 02097 обов'язково з поміткою «На побудову святині».