...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Арії

А чули, що...

Число 27
Серпень 11005 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Думи мої...
    Поезія
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально
    Події
    З приводу
  А насправді воно так
    Між іншим
    Бувальщини
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    Лист другу
    Народ сміється
    Головна сторінка
...недавно Україну відвідав невтомний українофіл Джордж Сорос? Він провів милі, задушевні розмови з В’ячеславом Брюховецьким, Борисом Тарасюком, Володимиром Литвином ну і, звичайно ж, Віктором Ющенком. Вислухав скарги, роздав вказівки, обіцяв долярами допомогти... Він давно «вхож» до президентського кабінету, і з Кучмою у свій час зустрічався, але то була, як співається, «не та розмова, не тії слова – не білолиця, не чорноброва...» Зараз все значно тепліше.

...в Швейцарії провели референдум на животрепетну для Європи тему – щодо узаконення одностатевих шлюбів? І 58 відсотків підтримали це епохальне нововведення. Тепер в альпійській країні гомо-закоханих будуть законно реєструвати і такі «сім’ї» матимуть всі спадкові, пенсійні та інші права.

...в Одесі один учитель вдарив якось у школі неслухняного учня? І тут піднявся такий гембель на всю Україну! «Права людини, гуманізм, свобода, права дитини...» – бідолашний учитель вже радий був би, якби його самого побили...

...Україну стали прилучати до культури за допомогою однойменного телеканалу? І робити це в найбільш «культурний» час – з третьої до п’ятої ночі. Бо з п’ятої до третьої її гвалтом прилучають до іншої «культури», а саме Вєркі Сердючки, збоченого сексу, брудної лайки та іншої всякої голівудщини.

...перед футбольним матчем Україна – Казахстан наш італійський заробітчанин Андрій Шевченко виголосив полум’яну антирасистську і антитерористичну промову? А після матчу демонстрував журналістам з вікна роздягальні свої «достоїнства». Ось такого блазня Європа зробила з талановитого сільського хлопа.

...московські чорноризники доводять Києво-Печерську лавру до ручки? На її території риють льохи, прибирають з печер встановлене там обладнання, перебудовують історичні будівлі і будують нові. Таким чином лавру можуть виключити зі Списку спадщини ЮНЕСКО. А «причепом» вилетить звідти і Софійський собор.

...розгорілася гаряча суперечка між Львівською городською радою і офіційним Києвом? Львівські депутати нізащо не погоджуються на «окупаційний» напис на цвинтарі Орлят, котрий гласить, що поляки ніби у Львові боролися «за Польщу». Адміністрація ж нашого президента їх уперто нагинала, аби вони таки погодилися, бо поляки, мовляв, образяться і перестануть тягнути Україну без мила в Європу. Як видно, люди Ющенка за перепустку в Європу готові принизитися до непристойності, мабуть, і матір рідну ладні віддати...

...наш Генпрокурор, виявляється, звітується про свої справи перед американським «прокуратором» України? Це стало відомо з роздруківки підслуханої розмови між ними, де Піскун виправдовується перед Джоном Гербстом за арешт якогось попа. Найприкріше, що з цього зовсім не вийшло скандалу, отже такі «звіти» від української влади є нормою, як, до речі, і втручання в справи України зі сторони заморського посла.

...на День молоді Ющенко заради дешевого популізму вицілував півтори сотні пар, котрі брали шлюб? Особливо «взасос» він виціловував негра-футболіста, який взяв чергову «роксолану».

...навіть президент такої зовсім європейської країни як Чехія Вацлав Клаус вважає себе євроскептиком? Він каже, що ЄС дуже вже нагадує СССР і українці, стукаючи в їхні двері, «ще до кінця на продумали свої кроки». Наших же маніакальних «євроінтеграторів» досвід СССРії, як видно, нічому так і не навчив...

...скандальновідомому «путінському дисиденту» Борису Березовському щось не затишно в тихій Англії і він настирливо пхається в Україну? Зокрема в Києві буде видаватися його «КоммерсантЪ-Украіна». Сюди ж приміряються і інші його співвітчизники відомого походження. Бо зрозуміли, що за нової влади їм тут буде рай.

...«Криворіжсталь» забрали ніби у Пінчука-Ахметова поки що у державну власність? Це добре. Однак, аби не дай Боже, не подумали на Заході, що Ющенко є ворогом приватизації, він натомість пообіцяв пустити з молотка «Укртелеком», Одеський припортовий, харківський «Турбоатом», «Луганськтепловоз», сіверськодонецький «Азот» та ще масу інших дрібніших підприємств.

...Мінюст пропонує зробити крім Різдва державними святами ще Великдень і Трійцю? Тобто фактично одержавити те, що за Конституцією відділене від держави. Очевидно, наш Мінюст вважає, що Конституція – вона як дишло...

...одіозний Олександр Фельдман поповнив тепер уже доволі тісні лави парламентської фракції Блоку Тимошенко? Звичайно, просочуватися до вершини влади – це давно відпрацьована тактика «єговообраних», але невже ж єдина привелегія українців – заради цієї «благородної» ідеї на Майдані мерзти?

...генерала міліції Олексія Пукача, обвинуваченого у справі Гонгадзе, знайшли ніби в Ізраїлі? Проте процедура видачі звідти надто складна, особливо коли той вже отримав тамтешнє громадянство. А якщо ще і «єговообраним» виявиться цей злочинець, то взагалі можна сушити весла...

...Кучма у свій час сказав, що Україні достатньо «флотика» у 15 кораблів? Це для країни з 2000 км морських кордонів! Нова ж ліберально-демократична влада сказала, що і це велика для нас розкіш. Тому більше двох десятків військових кораблів (в т. ч. ракетний крейсер «Україна» та єдиний підводний човен «Запоріжжя») підуть з молотка або під прес. Залишається 12 поки що. Кажуть, для кота легше, коли йому хвоста відрубують відразу, а не маленькими кавалками. То може не варто мучити і наших моряків, а відразу ліквідувати ВМС України?

...нові українські лідери, немов зачаровані світовими глобалістами, пнуться спотикаючись в СОТ? І невтямки їм, забамбуленим соросами, що сільськогосподарське виробництво помре, задавлене конкурентами, а з промисловості буде розвиватися лише чорна металургія та хімічна індустрія, котрі не потрібні в Європі.

...купа колишніх високопоставлених державних посадовців США, зокрема Бейкер, Бжезинський, Кіссінджер а Олбрайт закликали нинішній Вашингтон вимагати від Євросоюзу політики відкритих дверей щодо України? Рибку, яка так наполегливо клює на європейську вудку, треба не гаючись підсікати, поки вона не розібралася, що і почім.

...випускники жидівських шкіл в Україні їдуть служити в ізраїльському війську, причому в спецназі? Тоді як всім іншим («неєговообраним») за найманство, згідно з українськими законами (навіть у французькому Іноземному легіоні!), «світить» до 10 років.

...Нікопольський завод феросплавів за Кучми належав «українському» Віктору Пінчуку? Новий же уряд зробив ще ліберальніше – перепродав завод «московським» – Віктору Вексельбергу і Александру Абрамову.

...шахіди розплатилися в Лондонському метро за Ірак та Авганістан? Цікаво що «Бі-бі-сі» довго і вперто повідомляла про двох лише загиблих, що дуже нагадує поведінку офіційної Москви в подібних ситуаціях.

...в Лондоні після цих терактів почалася параноя? Так, полісмени запросто убили людину, яка всього лише тікала від них. Найцікавіше, що суспільство так опрацьоване пропагандою, що там зовсім не зросли антивоєнні настрої. Навпаки, англійці себе продовжують тішити ілюзіями про «наведення порядку» на Близькому Сході. Як казав їхній Ісус, «блаженний, хто вірує...»

...в селах Галичини продовжуються запеклі чвари між вірними УПЦ КП та УГКЦ? Українці завзято один одного гамселять, бо ніяк не можуть розібратися, чий же бог правильніший – грецький чи латинський...

...такого собі Моше Кантора Ющенко призначив своїм радником? Це того, який є громадянином Московії та Ізраїлю одночасно і яким цікавиться Інтерпол. Мабуть такої честі він удостоївся за полум’яну боротьбу з «фашизмом в Україні».

...в Московії видана і розповсюджується відверто нацистська книга «Шулхан Арух»? Там «єговообрані» розписали норми поведінки жидів на кожен день, в тому числі і відносно «худоби» – гоїв. Дуже красномовні норми, треба сказати. Видно, вийшло запаморочення від своєї могутності, коли таке видають. Протверезіння ж настане, коли та худоба та на роги їх підніме.

...в Англії було проведено інсценування 200-річчя перемоги британського флоту над об’єднаними силами французів та іспанців? Але замість називати речі своїми іменами, протиборчі сторони обізвали синіми та червоними. Анна Трайб, прапраправнучка адмірала Нельсона так це прокоментувала: «Я думаю, що іспанці та французи достатньо дорослі, аби визнати той факт, що ми їх тоді перемогли. Політкоректність робить людей ідіотами». Нема що й добавити.

...контр-адмірал Військово-морських сил Ігор Тенюх подав у відставку? Це той, який одним з перших підтримав Ющенка на Майдані. Він не витримав планомірного знищення ВМС командою того самого Ющенка. Коли піде із Севастополя Чорноморський флот, треба буде відразу запускати туди флот США, щоб захищав наші морські рубежі...

...в Мінкультуризму вийшов наказ про об’єднання п’яти київських різношерстних кіностудій в одну? Мабуть для того, щоб одним махом приватизувати потім. А інакше чому цей наказ готувався таємно не лише від громадськості, а й від самих «кіношників»?

...ліберальні соціологи працюють над розв’язанням «фінської проблеми»? «Фіни страждають на алергію до імміграції» – заявив американський соціолог Мануель Кастельс. Він скаржиться, що іммігранти складають всього 2 відсотки населення Фінляндії. Справді, «жахлива ситуація»! Але «соціологи» вже працюють, не покладаючи рук – так, 4700 сомалійців нині завезено до Фінляндії, і з армією нових іммігрантів Фінляндія ставатиме дедалі подібнішою на «звичайну» Європу.

...Ізраїль вдруге відмовився видати Польщі Соломона Мореля, звинуваченого у злочинах проти німецьких полонених? Морел керував комуністичним концтабором для німецьких полонених в 45-му році. Польський уряд звинувачує його у геноциді, що проявився у знищенні 1500 німецьких полонених шляхом виморювання їх голодом до смерті, позбавлення медичної допомоги, а також проведення тортур та заохочення до тортур своїх підлеглих. Така ось «подвійна бухгалтерія» Ізраїлю щодо військових злочинців.

...Майкл Джексон – знову невинний? Так вирішив американський суд. Ну то й що, що «спав» з дітьми? Ліберальні свободи – священна корова. А чи могли б його засудити? Так, могли. За двох умов: а) якщо б Майкл Джексон не був негром; б) якщо б він не був збоченцем. Принцип «політкоректності» унеможливлює покарання таких джексонів.

...Підволочиська райрада (Тернопільщина) прийняла рішення про недоцільність викладання в школах предмету «Етика віри»? Бо він, мовляв, заважає предмету «Християнська етика» (тому, який викладається в школах протизаконно). Невже в Україні тепер кожна райрада буде вирішувати, що викладати в школах? А хто тоді буде вирішувати, яку саме «християнську етику» викладати: православну, уніатську чи може єговістську?

...Іран наполягає на продовженні робіт зі збагачення урану для мирної АЕС в Бушері? США ж та Ізраїль зі своїми європейськими попихачами маніакально не хочуть цього допустити. Хоча навіть ЦРУ не впевнене, що ці установки здатні виготовляти бойовий уран. «Але ж сусідні Індія та Пакистан спокійно виготовили собі по атомній бомбі?», – скажете ви. Так, виготовили. Бо їхня зброя направлена один проти одного, а ось Іран, на випадок чого, може і по Ізраїлю «пульнути» – ось чому США з Європою так занепокоєні!

...на зустрічі Ющенка з якоюсь американською «Національною конференцією у справах радянських жидів» (котрої, між іншим, в Україні юридично не існує), той пообіцяв провести реституцію жидівського майна (але ніякого більше!)? Чарівні слова американський жид є перепусткою до Ющенка в будь-який час. І, до речі, не лише до Ющенка, а і в будь-яку інстанцію України. Рідко які глави держав мають таку пільгу...

...голова Державної податкової адміністрації звільнив хабарника і ватажка голомозих братків, а за сумісництвом ректора Нацакадемії державної податкової служби Петра Мельника? Так ось Шевченківський райсуд Києва його поновив на роботі. Ось і маємо, шановні українці, правову державу у всій красі – якийсь районний суддя під впливом хабара, або навіть мінливого настрою вирішує державні кадрові питання...