...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Орії

Варто знати

Число 26
Червень 11005 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Знай наших!
    Поезія
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально
    Події
    З приводу
  А насправді воно так
    Між іншим
    Бувальщина
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

НЕБЕЗПЕКА
ЗМІШАНИХ ШЛЮБІВ

Радянська державна ідеологія, а сьогодні «глобалісти» стверджують, що в змішаних (міжнаціональних) шлюбах народжуються здоровіші, крупніші й талановитіші діти. Частково це так. Коли йдеться про дуже різних за расово-етнічним походженням чоловіка та жінку, то й справді, їхні діти можуть бути й крупнішими, й життєздатнішими. Однак ця особливість є характерною лише для першого покоління.

Якщо генетичні лінії подружжя надто далеко «відбігли» одна від одної, то через наявність у дитини батькових генів у неї може виникнути внутрішньоутробний конфлікт із матір’ю. У такому випадку діти не лише не будуть крупнішими та життєспроможнішими, але й можливі всі негативні наслідки у розвитку плоду – аж до хвороб нервової системи і розумової відсталості.

Добре відомо, що шлюби між родичами є несприятливими для нащадків, однак те ж саме можна сказати і про генетично віддалених людей. Це показали спеціальні дослідження в селищах Америки, де спільно проживають корінні індіанці й нинішні мешканці континенту – афроамериканці та білі переселенці. Діти тут мають значну кількість спадкових захворювань і в 1,5 рази частіше відстають у розвитку, ніж їхні однолітки в інших регіонах...

Завідуючий кафедрою педіатрії Московської медичної академії ім. І.М. Сєчєнова, доктор медичних наук, професор О. К. Ботвіньєв пояснює цей феномен тим, що в змішаних шлюбах усталений комплекс генів руйнується, а новий комплекс виявляється біологічно слабшим – адже він не пройшов тисячолітню «обкатку». Як наслідок – зростають захворюваність, дитяча смертність, зменшується тривалість життя... Причому чим більше відмін між расами, чим далі одна від одної їхні історичні території – тим глибші ускладнення принесуть шлюби між їхніми представниками. Чорні й білі – найвибухонебезпечніша суміш різних хвороб...

З огляду на сказане найсприятливішими шлюбами є ті, в яких чоловік і дружина належать до близько родинних народів. Що ж до начебто вищих розумових здібностей або талановитості дітей у змішаних шлюбах, то це просто міф. Генетиці невідомі гени, які б шляхом змішування давали ефект особистісного характеру.
Тому не дивно, що в багатонаціональній державі США більшість шкільних програм – на рівні наших шкіл з фізичними та психічними вадами.

Наші діти, які з батьками емігрують за океан, виявляють знання на декілька порядків вищі за рівень знань американських дітей. А інтелектуальний потенціал власті США черпають за рахунок щорічних квот емігрантів з інших країн, в тому числі з України.

У деяких країнах (Японія, Ізраїль) міжнаціональні шлюби заборонені або не заохочуються. Це один з об’єктивних факторів того, що середній термін життя в Японії є найвищий в світі і сягає 90 років.

Знав цю закономірність комуністичний режим (Берія та Каганович) і нищив коріння нашої нації – сільське населення, де на противагу міському не було міжетнічних шлюбів.

На жаль, за роки незалежності України зникли з лиця землі тисячі сіл, отже, зникає генофонд нації. Хто й коли відповість за український Голокост?

Є. РОМАНИШИН,
«Нація і Держава»