...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Релігія

Події

Число 26
Червень 11005 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Знай наших!
    Поезія
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально
    З приводу
  А насправді воно так
    Між іншим
    Бувальщина
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка
 

На оглядини до Риму

Присвячується знаменній події: виступу Президента України в Конгресі США

«Чи діждемось ми Вашингтона...»
Т.Г.Шевченко

Ніхто з нині сущих в Імператорському Римі, звісно, не був. Не тільки не був, а в тамтешньому Сенаті не сидів, сенаторів не бачив і не чув. Враження наші від тієї епохи – суть суб’єктивні сублімації культурної надбудови, що її по собі лишив Рим.

Під час почесного виступу Віктора Андрійовича в центрі сучасного світу не покидало враження трансляції з зали засідань Римського Сенату часів пізньої Імперії.

Ось він, талановитий, ще не старий, але мудрий вождь одного з союзних Риму варварських племен. Він постраждав у битві з ворогами Риму. Його обличчя – суцільна рана. Це обличчя воїна. Сенатори плещуть йому. Він герой. Герой Риму. Його дружина Римлянка. Він дякує за це дружині, Риму, Провидінню. Дивно. Чому він не дякує й тим, хто був рукою Провидіння у справі набуття його кращою половиною статусу громадянки Риму?

Безумовно, виступ Президента України в Конгресі США непересічна подія (Ледве не написав в Сенаті, але, гадаю, що Ющенко започаткує і цю традицію). Безумовно, цей виступ, як і його візит, має невдовзі принести Україні відчутні дивіденди.

Він обіцяє не жаліючи живота свого боротися за ідеали Риму, за римську демократію. Обіцяє встановити її переможний режим у своєму племені, зробити своє плем’я взірцем серед підкорених Римом народів. Безумовно, демократія Риму – найлюдяніший, найпрогресивнішій режим, який винайшла мудрість Риму. Його плем’я глибоко вдячно Риму за це.

Напевно, Конгрес, а потім і Сенат, скасує таки поправку Джексона-Веніка, «накладену» США на СРСР за перепони на шляху еміграції жидів з СРСР до Ізраїлю... Ги-ги... (Та Господи! Та нехай вони всі туди їдуть, під три чорти! Хто ж їх туди не пускає!? Вони ж навпаки! Назад до Києва пруться!) Певно поправка й досі «висить» на Україні не так за гріхи Брежнєва, як за гріхи Богдана Хмельницького, перед націокеруючим американською нацією – великим жидівським народом...

Він обіцяє, обіцяє, обіцяє... Обіцяє боротися за права «меншин» в його племені (самоназва великого народу Одного Бога). Обіцяє споживати якомога більше римських товарів (вступить у Всеримську Торгівлі Організацію). Обіцяє пропускати через територію свого племені всіх громадян Риму та римських підданих. Сенат слухає. Сенату приємно чути обіцянки вождя союзного Риму племені. Але мудрість Риму підказує Сенату – Час покаже...

Олександр КОВАЛЕНКО