...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Арії

А чули, що...

Число 26
Червень 11005 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Знай наших!
    Поезія
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально
    Події
    З приводу
  А насправді воно так
    Між іншим
    Бувальщина
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка...в газеті «Jewish Press» з’явилася стаття під назвою: «Yuschenko Faces Jewish Issues»? У цій статті президент України Ющенко обіцяє гебреям повернення майна в Україні, яке вони мали перед війною, в 20-ті і 30-ті роки і буде вести нещадну боротьбу проти «антисемітизму». Така плата за прийняття України до Єврокібуци і НАТО?

...сумнозвіcних «темників» адміністрація Кучми навчилася, виявляється, у американців? Нещодавно в Штатах журналісти підняли скандал і відмовилися включати у свої програми новин «позитивні матеріали» про адміністрацію США. Після цього темники «відмінили»: тепер будуть не готові статті чи ролики про доблесну американську адміністрацію, а їхні частини і складові, котрі журналістам «рекомендовано» включати в свої програми. А ми тепер, глупі, вирішили стати ліберальнішими в царині свободи слова за самих законодавців лібералізму…

...у березні в Україну завітав був Володимир Путін по дорозі з Європи? Так ось наш Президент Віктор Ющенко перейшов повністю на московську. Навіть відповідаючи на запитання, поставлені українською, наш «месія» і великий патріот соромився відповідати по-нашому.

...у Києві над ескалатором станції метро «Вокзальна» розміщено величенький щит з рекламою клубу «для геїв і лесбіянок»? З приходом демократії поступово таки торують шлях на наші землі і європейські «цінності».

...а ось на одному з петербурзьких каналів розпочалася передача спеціально для блакитних і рожевих? Її ведуть, як і має бути, педераст і лесбіянка. Що не кажіть, а на шляху «в Європи» петербуржці нас трохи випереджають.

...Верховна Рада прийняла зміни до Митного тарифу? Скасовуються митні збори на ввезення таких «товарів першої необхідності» як мобілки і комплектуючі до них. Також скорочено митні ставки на імпорт білизни, взуття і побутової техніки. Прем’єр Тимошенко назвала це «революційним проривом і кроком до СОТ». Вляпатися в СОТ, виявляється, для нас значно важливіше, аніж розвивати своє виробництво і захистити власний ринок.

...Буш запросив у Конгресу США $60 млн. на цей рік і $88 млн. на наступний? Для «підтримки історичних завоювань демократії в Україні». Так що буде у наших демократизаторів-американізаторів в найближчий час хліб і до хліба.

...Верховна Рада продовжує вигадувати все нові і нові пільги? Щоб сподобатися своєму божку Електорату, очевидно. Так 50% в оплаті за житло мали військовики, а тепер ще й сільські медпрацівники отримали. А чи задумувалися депутати, що ці пільги поширюються лише на тих, хто має квартиру, а ті, що не мають, платять на повну котушку і разів у 10 більше?

...Україна ввела безкоштовні візи для країн – членів ЄЕС? Це тоді, коли вони вартість візи для наших громадян піднімають. Самоповага України до себе впала до абсолютного нуля.

...іспанці звалили з постаменту останнього пам’ятника генералу Франко? Він керував Іспанією з кінця 30-х років до 75-го і таки залишив про себе потужний слід в історії Іспанії. Але юдо-демократія хоче вимести з пам’яті народу навіть згадку про здорову і сильну державу.

...новоспечений міністр транспорту Євген Червоненко (став таким, бо вправно авто водить?) підняв розцінки на залізничні перевезення? Покійному Кирпі вистачало з головою і собі, і Кучмі, і на реставрацію вокзалів, а ось демократу виявилося замало. Не інакше як Ізраїль попросив допомогти грішми (чи золотою менорою у 700 кг, як колись його шефа Рабиновича).

...«процвітаюча» Німеччина, як, до речі, і вся Європа, тихо вимирає? Щоб врятувати ситуацію, там затвердили новий імміграційний закон, за яким запрошують іммігрантів – високоосвічених спеціалістів. Виняток складають лише етнічні німці, що зрозуміло, і, хто б ви думали, гебреї. Цих запрошують всіх підряд і побільше.

...київські стадіони «Динамо» і «Олімпійський» завішані полум’яними гаслами на підтримку угрупування Суркісів у їхній майновій суперечці з Григоришиним за приналежність ФК «Динамо-Київ»? Це тоді, як під час т. зв. «помаранчевої революції» на стадіони не пускали навіть у помаранчевому одязі, оскільки «політична реклама на спортивній арені заборонена».

...генсек Ющенка Олександр Зінченко розіслав проекти Указу Президента «Про захист прав громадян на використання російської мови та мов інших національностей України»? А ви думали вони про права корінного народу печуться? Ліберали вони і є ліберали – хоч білі, хоч чорні, хоч помаранчеві.

...Суркіси разом з нашим першим горе-президентом, а тепер прислужником Суркісів, розіграли «шоу Блохіна» з демаршем останнього з тренерської посади? Із Суркісами все зрозуміло, але для чого Блохіну ця кумедія? Чудовий колись футболіст, непоганий начебто тренер, а пхається в політику, в якій «ні в зуб ногою». Лєнін казав, що кухарка буде правити державою, а в нас ось футболісти. Недаремно ж Суркіс пропонував футбол в якості національної ідеї. А що? Обрати депутатами 450 футболістів, вони м’яча будуть по Верховній Раді ганяти і не заважатимуть «єговообраним» державою керувати.

...в Киргизстані відбулося справжнє повстання, а в Узбекистані назріває? Там зовсім не те, що помаранчева наша ялова «революція» – галасу багато наробили, а мало що змінилося.

...в Брюсселі на здибанці членів НАТО Буш виділив на розмову з Ющенком аж 7 хв.? Звернути на себе увагу великого пана для нашого Президента велика честь і тому він не образився, бо знає, що більше як на 7 хвилин маріонетки рідко заслуговують.

...Леонід Чарновецький, помаранчевий банкір і адепт секти чорномазого Аделаджі, подарував своїй дружині «Мерседес-Макларен» потужністю 260 кінських сил і вартістю 4 млн. гривень? Ну дуже вже християнська скромність у цього запеклого християнина…

США борються за мир у всьому світі, маючи півтрильйонний бюджет Пентагону? А «New York Times» повідомила, що скоро буде оголошено про розміщення їхньої зброї в Космосі. Україна ж, дякуючи своїм «стратегічним партнерам», скоро буде здатна налякати своїх ворогів хіба що голом задом.

...нова демократична влада хоче ліквідувати звання «заслужений» і «народний» для діячів культури? Це значить, що держава усувається від культурної політики і культура наша буде поступово перетворюватися в антикультуру. Все як в Америці.

...по смерті папи Римського Президент оголосив в Україні за ним жалобу? Яка може бути жалоба в переважно православній країні за главою Католицької церкви, одному Ющенкові відомо. Чи може у нас буде жалоба за кожним лідером секти – аби лише християнином був? Загадай Ющенкові Богу молитися, він і лоба проб’є…

...Лукашенко в Білорусі приписав своїм радіостанціям-«ефемкам» передавати в етер не менше 70% музики білоруських виконавців чи авторів? І після цього наші доморощені демо-ліберали дозволяють собі звинувачувати сусіднього Президента в непатріотизмі?

...Ющенко, під тиском очевидно з Вашинґтону, підписався під зобов’язанням «поширювати свободу», зокрема, на Кубу? Не в могутній Китай, не в нафтогазоносний Туркменистан, а на Кубу, яка стільки зробила для лікування наших дітей. Природно, що з Сантьяго відреагували нотою протесту і нашому лідерові довелося виправдовуватися, мовляв, «неправильно нас зрозуміли». Проте всім зрозуміло, що на Кубі все правильно зрозуміли.

...Юля Тимошенко зібралася їхати було до Москви на оглядини, аж тут прокурор їхній візьми та й нагадай, що на неї є справа там на $100 млн.? Їхати перехотілося і вона згадала, що посівною треба зайнятися. Як казав класик, «Умом Расєю нє панять». Якщо ви хочете дружити з Україною і затягнути її в свою орбіту, то навіщо такі заяви? А якщо віддати її в обійми Вашинґтона, то навіщо тоді ця істерика: «НАТО приближається до Москви!»?

...партія Ющенка НСНУ уклала договір з німецькими християнськими демократами і соціалістами – блоком ХДС-ХСС? Тепер українець з німцем браття во Христі навіки?

...в Криму меджліс організував мітинг в захист 9-ти ув’язнених татар, котрі звинувачуються в побитті журналістів в Симеїзі і в жорстокій бійці в барі «Коттон»? За підтримки безголових українських демократів і при потуранні влади вони скоро робитимуть все, що захочуть, хай лише зростуть чисельно. Ось тоді й матимемо своє Косово, під яке підпишеться Туреччина, а отже підтримає те ж НАТО.

...історія про те, як Хусейна витягли з нори – брехня від початку і до кінця? Виявляється, Саддам відстрілювався і вчинив шалений опір. Був він у звичайному будинку на хуторі, а «нора», яку показали всьому світові, – була висохлою криницею. Йому, очевидно, кілька днів не давали спати, або чимось вкололи перед тим, аби показати його опущеним бомжем. Про все це розповів один з учасників захоплення Хусейна.

...у Берліні відкрито грандіозний меморіал Голокосту поряд з останнім бункером Гітлера? Він зроблений у вигляді лабіринту і займає площу у 4 футбольних поля! «Єговообрані», які примусили німців його спорудити, тепер влаштовують демонстрації. Виявляється, там про них написано хоч і багато, проте не стільки, як вони того хотіли.

...Ющенко пообіцяв молдавському президентові «закрити тему Придністров’я»? Цим він хоче вгодити і Вороніну, і грузинському президентові Саакашвілі, у котрого своїх сепаратистів вистачає. А те, що в Придністров’ї майже половина етнічних українців, а багато з них є громадянами України, на це демократичному президентові глибоко начхати.

...в Україні на сьогодні офіційно близько 4 млн. ветеранів війни? Складається враження, що чим далі від війни, тим більше ветеранів. Розмножуються вони чи що?

...Ющенко пообіцяв, що не поїде в Москву 9 травня на святкування 60-річчя перемоги над Німеччиною, а буде на Хрещатику зі своїми ветеранами? Однак таки поїхав. Щоб Путін не образився? Чи аби зайвий раз там зі своїм патроном Бушем побачитися?

...по прильоті в Україну він в цей же день застосував славнозвісне «телефонне право»? Розчулений після теплої бесіди з ветеранами на Хрещатику, він приїхав додому і біля свого загороднього будинку побачив прохачів з села Козин під Києвом, котрі дуже вже прохали випустити їхнього голову селищної ради, «прикриту» за махінації з дорогущою там землею. Після дзвінка Піскуну вона негайно була без суду відпущена на волю. Далеко ми так можемо зайти із владою, яка будь-якою ціною хоче сподобатися, і то всім без розбору.

...у світовий скаутський рух (СОСР) було прийнято СПОК – Спілку піонерських (тепер – «підліткових») організацій як єдину організацію від України? А ось Пласт міжнародні функціонери не визнають скаутами, бо «дуже вже патріоти». Космополітичні цінності, значить, запанували і тут. А з іншої сторони, чого Пласт забув у тому жидівському СОСР?

...високопосадовець Ізраїлю Анатолій Щеранський відзначив «ріст антисемітизму» в Україні і Московії? А те, що «антисемітизм» є лише адекватною реакцією на те, що виробляють тут «єговообрані», чомусь не уточнив.

...справу власності велетенського комбінату «Криворіжсталь» може зараз вирішити будь-який зачуханий районний суд? Тобто, хто хабаря суддям більшого підсуне, той і стане власником. Оце вже демократії і «правової держави» дочекалися…

...зараз стає дуже модним боротися зі СНІДом? І роблять це, як в цивілізованій Європі – роздають презервативи. Це значно легше, аніж проповідувати упорядковані статеві стосунки. І веселіше. До того ж результатом «боротьби», як і задумано «борцями», буде поразка…

...біля технікуму МАУП в Києві блакитні і рожеві провели пікет в захист звільненого звідси студента, який проводив у технікумі відкриту пропаганду педерастії? Цікаво, що ця нечисть виставила плакат «Расизм, гомофобію, ненависть – зупинити!» При чому тут расизм – не зрозуміло. Але зрозуміло, що не самі ці збоченці додумалися до пікету, а їх було використано в справі методичного цькування Георгія Щокіна, самі знаєте за що. Правда, косаки не дали їм увійти на подвір’я закладу і ті постояли на тротуарі. Дуже вже у хлопців кулаки чесалися, але міліції було багато навкруги…

...Томенко після 20-го місця своїх недолугих протеже на конкурсі Євробачення – «Ґринджолів» – досі впевнений, що кращих за них співаків в Україні не знайти? А низьке місце, виявляється, тому, що не знайшлося грошей на промо-тур по Європах. Тобто, за Томенком, майстерність виконавця залежить від того, наскільки він розрекламований?

...фінал Кубка України з футболу цього року між Суркісами і Ахметовим судив європейський суддя? Своїм, отже, суддям вже не довіряємо, нехай чужий дядько прийде нас і розсудить?

...дуже вже демократичний міністр транспорту і зв’язку Євген Червоненко надумав провести реєстрацію інтернет-ресурсів? Очевидно для того, аби подібних сайтів до нашого, де періодично пишеться правда про його одноплемінців, там не було. Правда, власники сайтів та і всі ЗМІ забили на сполох про нечувану цензуру в Іnternet і питання поки що перевели в площину «добровільної реєстрації», котра не зрозуміло кому й потрібна. Тому далі, мабуть, буде…

...на фасаді демократичної «революційної» влади то тут, то там все більше проглядаються тріщини? ЗМІ смакують конфліктами між Ющенком, Тимошенко, Порошенком, Кінахом, Зваричем. Правду отже кажуть, що демократи – це завжди Лебідь, Щука й Рак – вони не здатні тягнути воза в одну сторону. Подібне було вже в Петербурзі у 17-му з Тимчасовим урядом. Потім большевики їх розігнали…