...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Язичництво

Дискусійно

Число 25
Березень 11005 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Вчення РУНВіри
    Думи мої...
    Згадаймо
    Знай наших!
    Поезія
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Погляд
    Про наболіле
    Події
    З приводу
  А насправді
    Між іншим
    Бувальщина
    Відверто
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Не розкидаймося тим,
в чому самі маємо потребу

Силенко

Почну з того, що

В Україні я родився,
В Україні я зростав,
За Україну я боровся,
Своє Єство я їй віддав!

Мені вже за вісімдесят. На своєму життєвому шляху мав змогу переконатися, що в житті людському в один і той же час

Один скаче,
Другий плаче,
А третій гуляє!

Приходилось і мені в своєму житті і скакати, і плакати, і гуляти. В найкращі молоді літа гуляв по теренах України «з крісом на плечі». Не обійшлось і без того, що прийшлось погуляти і в системі ГУЛАГу. Було і Кінгірське повстання, був і Верхньо-Уральський централ, було, було, було... За двадцять літ в згаданій системі багато чого було. Не дивлячись на те, що «багато чого було», головне не розгубилось: я був, я є і я вічно буду Сином України.

Будь-яка нація, якщо то є Нація, має свою Національну ідею. Має отой заданий Природою інстинкт – інстинкт Самозбереження. Не обійшла Природа цим Божим Даром і Українство. Національна ідея жила, живе і жити буде. Не в змозі її похоронити ні християнізм, ні комунізм, ні глобалізм. Закони Природи, а це не що інше як Воля Неба – Воля Дателя Буття, не підлягають волі людини. Національна ідея вічна, як вічний Бог.

В тридцятих роках минулого століття, заради збереження Українського етносу, багато хто задумувався над тим, як повернути українцю Рідну Віру.

Для мислення людей не було секретом, що сповідувати християнство і бути українцем – прирікати себе на довічне роздвоєння своєї Душі. Життя вимагало боротьби – віра Христова вимагала покори. Такої покори вимагали від українця всі ті зайди, які хотіли привласнити собі їм неналежне. В «Березу Картузьку» попадали в першу чергу ті, що мали сміливість заявити «Йосько мені не Бог – Варшава не указ». Не стали справи кращими, коли на зміну дифензиві прийшло СС.

Коли в сорок першому в Києві «нові визволителі» розстріляли вітальну маніфестацію українців, а вцілілими почали завантажувати «Бабин Яр» – я сказав собі: «Такий визволитель мусить війну програти» і подався на Волинь. Була Волинь, були Карпати, було Закерзоння. Чого тільки не було за сім років збройної боротьби. Та не про те зараз мова.

На нинішній день в Україні маємо Святу Церкву Рідної Української Національної Віри, маємо фактично зроблену Духовним Учителем Левом Силенком Переоцінку Духовних Вартостей. В середовищі Українства іде Українська Духовна Революція. Ні для кого не є секретом, та про це заявляє і сам Духовний Учитель, що мета перегляду Духовних Вартостей – побудова могутньої Української Держави – духовно вільної та економічно потужної, тобто забезпечення розквіту Національної Ідеї, про яку ми говорили на початку нашої бесіди.

Інертність мас є досить вагомим чинником. Силу інерції не так легко подолати, тим більше що є побічні сили, які підживлюють цю «силу інерції». Не у всіх людей переважає абстрактно-логічне мислення. Не всіх можна словесно переконати. Свята Церква Рідної Української Національної Віри хоче повести Українство в Майбуття, дати змогу переконливо сказати кожному українцеві, що «Мій Народ безсмертний – його Безсмертям безсмертний я». В людському суспільстві одного переконання замало. Для того, щоб вести, необхідно два фактори як єдине ціле – просвіта і кнут. Про це не треба забувати. Ця істина стара як світ – вона гуляє на планеті Земля в людському середовищі з незапам’ятних часів.

НаціоналізмЗ незапам’ятних часів дійшло до нас і таке поняття як символ. Символом Нашої Святої Національної Церкви є Трисуття. Але ж одним цим Символом не можна перекрити всю символіку, неможливо виразити сукупність всіх думок та ідей! Тисячі літ серед Русинів-Українців гуляв символ Життя – рівнораменний Хрест. Для успішного просування до нашої Мети ми не повинні забувати цього символу. Секта юдаїзму – юдейо-християнізм – привласнила його собі і ми з незрозумілих причин примирилися із такою крадіжкою. Прадавній арійський символ, якому понад десяток тисяч літ, Свята Церква Рідної Української Національної Віри повинна повернути своїм вірним, як прямим нащадкам Аріїв по Духу і Крові.

Колись, щоб захопити людей відвідувати християнські церкви, попи перенесли прикраси із храмів Юпітера, Зевса у свої храми. В лоно нашої Святої Церкви ми не будемо переносити чужого, якщо ми визнаємо прадавній арійський символ Вічного Життя своїм символом Вічного Життя. Таке повернення нам свого розсіє недовір’я до нас в заскорублих душах наших кровних братів та сестер – християн – і вони ввіллються в лоно істинно Рідної Української Святої Церкви.

Хрестик повинен символізувати не страх, не покаяння, а стати тим, чим він був серед наших минулих поколінь – символом Світла, символом Вічного Життя.

Сповідник Силенкової Віри
в Дажбога Ратобор КНИШ