...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Арії

А чули, що...

Число 25
Березень 11005 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Вчення РУНВіри
    Думи мої...
    Згадаймо
    Знай наших!
    Поезія
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Погляд
    Про наболіле
    Дискусійно
    Події
    З приводу
  А насправді
    Між іншим
    Бувальщина
    Відверто
    Обережно, отрута!
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка...в Куренівському сквері за одну ніч православні звели капличку і тепер наполягають, що збудують тут 1001-шу в Києві церкву? Знахабніли зараз христосівці вкінець… Що далі будуть витворяти? Спробуйте на мить уявити, якби ми так «вибивали» землю під Святиню РУНВіри.

...у Штатах знахабнілі «споживачі» все частіше подають в суд на виробників і відсуджують у них значні компенсації, оскільки ті, на їх думку, недостатньо інформують «споживачів» про спосіб вживання товарів? Доходить до анекдотів. Зокрема, на щітці для унітазу пишуть: «Не застосовувати для особистої гігієни». Це на той випадок, коли хтось особливо розумний почне нею зуби чистити.

...людина Сороса в Україні Віктор Пінчук найняв режисера Стівена Спілберга, котрий має зняти у нас стрічку про Бабин Яр? Голокост став потужним бізнесом – він приносить шалений ґешефт – але і гроші в нього, як і в будь-який солідний бізнес, теж постійно вкладати потрібно.

...під час помаранчевої «революції» Ющенко зустрічався знову зі Смешком? Це з тим, про якого він натякав, начебто той його отруїв. Під час цієї зустрічі вони обнімалися як брати, їли фрукти і Ющенко подарував йому навіть свою картину. Що це значить, нам, непосвяченим в придворні інтриги, не збагнути.

...після перемоги ж Віктор Ющенко заявив, що «прощає тим, хто його отруїв»? Що це, дуже запущена християнська природа нового Президента чи може все надто складніше?

...новоспечений Президент призначив своїм позаштатним радником в компанію до штатного Пасхавера московськопідданого «єговообраного» Нємцова? Інший – опальний олігарх Березовський – підтягується до Києва начебто для політичного притулку. Нівроку така компанія гуртується біля нашого «месії».

...Янукович, програвши вибори, подав позов у Верховний суд і найняв швейцарських адвокатів (котрі мови української не знають, а до того ж ні бельмеса не розбираються в українському законодавстві)? А ще разом з іншим полум’яним борцем проти «клятого» Заходу – Наталкою Вітренко – пообіцяли подати позов ще й у їхній «клятий» Європейський суд.

...в перші дні після останнього страшного землетрусу в Індонезії було оголошено про загибель 500 громадян Ізраїлю? Але потім виявилося, що таких всього 2 чи 3. Очевидно, була імпульсивна спроба склепати черговий «голокост», але потім одумалися, бо виглядало б дуже вже непереконливо.

...Зінченко у нас тепер не Голова Адміністрації, а Держсекретар, як і у нового «старшого брата» за океаном? А на роботу в його Секретаріат братимуть молодих людей, котрі «вчилися в Гарварді, Сорбоні чи пройшли стажування на Заході». Фахівці з українськими дипломами тепер відпочивають. Типова колоніальна схема вимальовується…

...нашому дорогому Леоніду Даниловичу від держави Азаров встиг подарувати «фазенду» і 2 авто, а ще приставив 4 водія і 8 чоловік челяді? Очевидно, за видатні заслуги в плюндруванні України. Цікаво, що забере, а що залишить новий уряд?

...Британський принц Гаррі прийшов якось на молодіжну вечірку в строях гітлерівського офіцера зі свастикою? Бідний хлопчина не чекав, що це викличе шалене обурення жидівської громади і йому пообіцяють за ці невинні дитячі жарти ряд серйозних санкцій. Довелося розшаркуватися і слізно вибачатися перед «єговообраними». Ось так вони тримають зараз на короткому повідку навіть королівську сім’ю.

...в Аушвіці (Освенцімі) влаштували грандіозну тусовку з приводу 60-ї річниці зайняття табору Совіцькою армією? Туди зігнали глав держав з усього світу, навіть тих, де про ІІ Світову знають лише з кіно? Ох і майстри ж ці «общечєловєкі» влаштовувати подібні плаксиво-поминальні заходи!

...з приходом нової влади почалася стара і вже призабута метушня з «відновленням» Десятинної церкви? Так, у Омельченка знайшлося швидко 90 млн. зайвих, тоді як на задекларований пам’ятник князеві Святославу й досі не нашкрябає. У свій час проти будівництва цього храму, вигляду якого до нашого часу не збереглося, за Кучми повстали були не тільки історики з археологами, а й тверезі християни, оскільки будуть в результаті порушені й осквернені «благородні» руїни. А що вже казати про рідновірів, для яких це місце на Старокиївській горі взагалі священне! Побачимо, переможе все ж здоровий глузд чи христосівське «усєрдіє» владоможців, котрі готові хоч лоба розтовкти у своєму фарисейському пориві.

...в призначений день затвердження Юлії Тимошенко прем’єром Верховна Рада чекала-чекала Президента тай не дочекалася? «Я прийшов, тебе нема – підманула-підвела!» А він, як виявилося, в цей день торгувався з Морозом за посади в Уряді та так захопився цим зайняттям, що забув хоча б попередити нардепів.

...у своєму виступі перед затвердженням на чолі Уряду Юлія Тимошенко повідала, що хоче «в школах запровадити вивчення закону Божого (очевидно Єговиного)» замість безликого релігієзнавства? Але тоді і Конституцію треба міняти, аби школу приєднати до церкви, а заодно, щоб двічі не збиратися, то й державу проголосити християнською. Ось вам, панове рідновіри, і наслідки помаранчевої «революції»!

...«Пора» розпочала експорт «революції» на неосяжні простори СНД? Зокрема в Молдову, Азербайджан, Казахстан і Середню Азію. А там, гляди, і Московії черга підійде. А поки що Андрій Юсов, на «радість» Назарбаєву, відправився в Казахстан.

...Кримські татари повстали проти встановлення в Лівадії скульптури Сталіну-Черчілю-Рузвельту? А ось пам’ятник самому лише Рузвельту там пройшов «на ура». Цікаво, за які такі особливі заслуги перед Україною його там увічнили?

...Григорій Омельченко наробив галасу з приводу того, що Кучма свого часу продав до Ірану та Китаю по 6 крилатих ракет Х-55? Бо це, виявляється, «незаконно» – тобто без височайшого дозволу з Вашингтона. Хоча ті ж американці жваво торгують зброєю без київського дозволу і це виглядає цілком «законно».

...в Україну після відсидки в німецькій тюрмі повернувся колишній керівник «Градобанку»? Віктор Жердицький там «відмотав» 4 роки просто нізащо. Кучмина Прокуратура подала була на нього позов, а німці й «вліпили» строк не розбираючись. Потім, правда, побачили всю абсурдність вироку, але було вже пізно – не можуть же європейці визнати помилку своєї правової машини заради якогось банкіра з якоїсь там східної Європи!

...Ющенку козаки на Софіївському майдані вручили гетманську булаву? Все наче й нічого – скільки тих булав вручають зараз – якби найбільше до цієї оборудки не долучилися і найпроворніше не виляли хвостами перед новим Президентом ті діячі з Українського Козацтва, хто напередодні виборів виключали його ж таки з козацтва у Білій церкві.

...в новому Уряді для дуже вже європейського Олега Рибачука вигадали нове міністерство – «з питань євроінтеграції»? Бо дуже вже кортить хохлам комусь віддатися: якщо у XVII ст. – «єдиновірній» Москві, то зараз – хоч і підстаркуватому, проте надуханому французькими парфумами і напомадженому європейському жениху.

...в Криму почалася нова хвиля самозахоплень землі татарами? Вони зрозуміли, що при новій київській демократичній владі їм можна витворяти все, що завгодно.

...після ретельного вилизування черевиків комісарші Євросоюзу Беніті Ферреро-Вальднер та залишила нашим «євроінтеграторам» надію, мовляв, візьмемо вас, але поки що «ЄЕС має перетравити 10 нових країн» набору 2004 року? Особливо мило прозвучало слово перетравити, але саме така доля і чекає на Україну в дійсності.

...в Іраку кожного Божого дня гинуть десятки людей, в основному мирних жителів? Янкі глибокодумно роблять вигляд, що це така ціна за їхню експортовану «свободу» (котру до того ж іракці зовсім не замовляли!). При Гусейні такого не було і близько, щоб шиїти, суніти і курди так завзято «мочили» один одного.

...у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі Ющенко заявив, що передвиборну обіцянку про виведення військ з Іраку він хоч і виконає, однак «не на шкоду коаліції»? Тобто, треба розуміти, коли дядечко Сем дозволить. А дозволить, очевидно, коли й сам буде виводити. Отже служитимемо й надалі американському імперіалізмові?

...термін служби в українському війську скорочено до одного року? Це замість скоротити генералів. Невідомо чи можна серйозно чомусь навчитися за рік, тим більше на флоті, але нав’язувану нам світовою закулісою програму роззброєння і пацифікації виконаємо достроково!

...на конкурсі Євробачення цього року від України буде виступати такий собі гурт «Ґринджоли»? Це ті, які убого мавпують стиль «гіп-гоп» американських негрів. А завоювали вони серця журі очевидно тим, що здогадалися першими покласти на цю нікчемну музичку відоме гасло помаранчевих «Разом нас багато і нас не подолати». Хочемо подякувати журі, що Україну хоч не буде представляти «Сердючка» чи «юний Орел»…

...друге коло Чемпіонату України з футболу розпочалося цьогоріч 1 березня? А наступного року – і значно раніше, якщо збірна вийде на Чемпіонат Світу. А це тому, що функціонери мавпують бездумно Європу з їхньою схемою «осінь-весна», тоді як нам значно прийнятніша стара схема «весна-літо-осінь». І не хочуть бачити того, що в тій Європі трибуни з підігрівом та й клімат там значно м’якший. Мабуть сподіваються, що болільник горілкою відігріється…

...після приходу до влади «помаранчевих» вже не дозволено продавати літературу, де згадується про «єговообраних»? Так, на київському ринку «Петрівка» ходять «убозівці» і присікуються до продавців таких книг. Поки що ці книги тихо перекочували під прилавок, а чи не будуть скоро за «антисемітизм» по судах тягати, як це широко практикується на обожнюваному новою владою Заході?

...Ющенко наобіцяв підвищити пенсії та платити величезні допомоги при народженні дитини? То добре, та того всього ми поки що не відчули кишенею, а ось ціни на харчі вже вперто поповзли вгору…

...на своїй загородній віллі застрілився, чи йому допомогли, що, зрештою, не важливо, колишня права рука Кучми, одіозний генерал Кравченко? Свідки по «справі Ґонґадзе» (і не лише по ній!) ідуть туди, звідки вони вже не можуть давати свідчень. Бо нова влада (починаючи з Президента) замість тихо арештувати підозрюваних, підіймає неймовірний галас у пресі про те, що «злочин вже розкрито» і скоро ми, мовляв, будемо брати всіх убивць. Хлопці забули, що вони вже влада, а не опозиція періоду галасливої передвиборчої кампанії і тут вже треба справу робити, а не годувати народ солодкими обіцянками.

...самогубця генерала Кравченка, як, до речі, раніше і Кирпу, поховали на цвинтарі, а не там, де раніше ховали самогубців? І відспівували їх попи як годиться, по повній програмі. То може вони все таки не самогубці і їх таки «прибрали»? Можливо. Та все ж, знаючи московських попів, більше схиляємось до думки, що за грубі гроші вони і собаку відспівають…

...на високі керівні посади призначаються «стовпи кучмізму»? Так на посаду голови Дніпропетровської облдержадміністрації призначено одіозного Касьянова з команди Литвина. А зам. міністра Внутрішніх справ став генерал Москаль – колишній губернатор Закарпаття (часів, коли воно перетворилось у бандитську «малину»), і той самий, що на посаді голови Держкомнацміграції зажив слави українофоба і подільника Рабіновича-Фельдмана. І для цього українці на Майдані мерзли?