...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Язичництво

Проповідь

Число 24
Січень 11004 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Вчення РУНВіри
    Згадаймо
    Знай наших!
    Поезія
    Думи мої...
    Радимо задуматись
    Так має бути
    Погляд
    Нагально
    Події
    З приводу
  А насправді
    Між іншим
    Бувальщина
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Мага Віра в сучасній і майбутній історії України

В своїй праці бл. п. В’ячеслав Липинський пише: «Що тільки та релігія і та церква, яка найкраще навчить своїх вірних в їх світській боротьбі за українську державу виконувати вічні і загальнолюдські закони творчої громадської моралі. Та церква і релігія, що обмежить нашу взаємну злобу, а навчить нас з любов’ю класти життя своє «за друзі своя», що обмежить нашу звичку до зрадництва, егоцентризму та отаманії і навчить нас чесноти, посвяти, послуху і дисципліни, а тим самим навчить нас єдності і організованості. Та, врешті, церква і релігія, що нашу боротьбу за Україну виведе з її дотеперішньої безпросвітної егоїстично-матеріялістичної темряви і дасть їй вищу ідеалістичну, законом Бога значену печать: що нашу дотеперішню гризню за викинуті на наш колоніяльний смітничок недогризені кості, перетворить в боротьбу за світове місце України, за ту нашу світову місію історичну, яку нам, серед інших націй і держав, дав до виконання Великий Бог на Ним створеній землі...»

То ж яка релігія і церква приведе нас до виконання цієї історичної місії, яку дав нам Великий Бог?

На це запитання дає нам відповідь наш Учитель і Пророк Лев Силенко, який каже: «Релігій багато, тому що є багато неоднакових розумінь Бога». Щоб правильно відчути це визначення, наведемо деякі дані з історії релігій:

1. Господь Саваот був одним з численних богів у багатобожній релігії юдеїв. «Скільки бо городів у тебе, Юдеє, стільки й богів» (Біблія, Єремія, 11, 13)

2. Цар Юдеї Іосія, щоб об’єднати юдейські роди і селища, скасував багатобожжя й утвердив монотеїзм – віру в Єдиного Бога з ім’ям Саваот (Єгова), і про це пише Біблія. І жид, сповідник юдаїзму, не ототожнює Єдиного Господа Саваота з поганством. Бо в новому розумінні Саваота є монотеїстична концепція.

3. Рабин і Пророк Ісус реформував Мойсеєву, тобто старозавітну, віру в Саваота, об’явив новозавітне розуміння Саваота (визначене в Євангеліях). З цього бачимо є три неоднакових розуміння Саваота.

4. На Соборі єпископів у Нікеї Ісус був проголошений Богом. Упродовж століть постало більш ніж 170 інших розумінь Бога Ісуса чи Пророка Христа. Наприклад, є несторіянське розуміння Христа, є римське, німецьке розуміння Христа. Є розуміння Христа, визначені Кельвіном, мормонами, менонітами, юніторіянами тощо.

5. У арабів було багатобожжя і воно роз’єднувало і ослаблювало арабські роди, племена. Пророк Магомет об’явив, що крім Аллаха немає Бога. Він утвердив абсолютний монотеїзм.

6. У русичів-українців так, як і в усіх інших народів, було багатобожжя (політеїзм), і Дажбог був у них одним із численних Богів.

Пророк Лев Силенко є першою в історії Людиною, яка звістила Українське розуміння Єдиносущого Господа з ім’ям Дажбог. Українець, здібний думати, не ототожнює розуміння Дажбога, звіщене Пророком Силенком в Рідній Українській Національній Вірі (РУНВірі), з тим розумінням, яке було 1000 літ тому в багатобожжі, У РУНВірі є вища форма монотеїзму.

Силенкова віра в Дажбога, всесвітньо величава високодуховною силою і красою почувань, глибинна святістю блаженства, звеличує Український Народ на планеті Земля. Українець не зобов’язаний перебувати у приймах чужих релігій. Український народ має свій духовний шлях життя. І це ставить його поруч з великими народами світу, які мають незалежну духовність. Щоб Український народ пізнав свій корінь – своє далеке Минуле, правильно орієнтувався в Сучасному і успішно йшов у Майбутнє, Пророк дав Народові Святе Письмо Мага Віра. Мага Віра має 52 Дні Мислення: «Світ і Його Таїна», «Совість Історичної Науки», «Українська Духовна Революція», «ОСІДУ – Сила Українська», «Сім Законів Правильного Життя», «Молитви» та інші. У Мага Вірі подані родоводи і вчення великих Учителів Людства (вихідців з Оріяни-Скитії) – Заратустри і Будди. Подана історія формування релігій (Візантійської, Сумеріянської, Єгипетської, Юдейської, Юдейсько-Християнської, Мусульманської та інших). Подане в хронологічній послідовності духовне, культурне, соціальне і військове життя України-Руси. Подана діяльність князів, гетьманів, полководців.

Твердження Мага Віри обґрунтовані численними джерельними матеріалами, які в книзі подані з науковою вимогливістю. Лев Силенко передбачив скорий прихід загибелі імперії зла і про це пише в Мага Вірі: «Як павук, напившись крові, лопне монстр-сатрапія Московська, і на її руїнах розквітнуть, як сади весною, вільні держави вільних народів». Він також передбачив те, що Українську душу розтерзуватимуть вишколені іноземні душолови, щоб тримати її у тьмі забобонності і неуцтва, експлуатувати її Енергію. Сьогодні на Українську Душу полює Римо-католицька, Греко-католицька, Греко-православна церкви та багато різних християнських сект. То ж яка з цих церков може об’єднати Український Народ?

Думаючі люди відчувають, що Людству потрібна нова Духовність, нова релігійна істина. Але вони не мають ні сил, ні відваги, ні хотіння переступити зі старого корабля духовності у новий корабель нової Світлої Духовної Істини. Сьогодні Силенкову віру в Дажбога визнають ті Українці, які зберегли світлий інстинкт національного самозбереження, мають почуття Національної Гідності.

Тільки РУНВіра об’єднає Український Народ для виконання історичної місії, яку дав їй Великий Бог.

Слава Дажбогові!

Богдан ЧОРНІЙ, Львів