...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

РУНВіра

Думи мої...

Число 24
Січень 11004 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Знай наших!
    Поезія
    Радимо задуматись
    Так має бути
    Погляд
    Нагально
    Події
    З приводу
  А насправді
    Між іншим
    Бувальщина
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Рятуй Бiлу расу

Давні народи вірили, що сучасна цивілізація – п’ята. Інші загинули. Ми робили свої відкриття. Ми матимемо по собі трипільську кераміку та золоті зливки з маркуванням держав. Вони розповідатимуть майбутнім расам про нас.

І позирнули ніжні очі
Хто це були?
Де їх звитяга?
Лиш кістки скам’янілі парубочі...

Біла раса вироджується. Європа руйнується. З білої бабусі перетворюється в чорну путану з вузькими очима. Метаморфозь, бабусю! Коффі Аннан і Кондоліза Райз вкажуть шлях у «свєтлоє будущеє.» Світле, як шкіра Нельсона Мандели.

Родіться у Парижах магомети й абдули. Минув час жаків і франсуа. Бувай, Німеччино! Прощай, Росіє! У твого ведмедика на диво вузькі очі, а замість браги і лаптів він має саке і китайські кеди.

Жовто-чорна цивілізація...

Гора Орарат. Меч Оря. Барельєф Оря на київських кручах. Тут висить дух Тумби-Матумби з екваторіальних лісів. Голод і СНІД лиш загартовують нігерів, а спрага робить їх надлюдьми.

Україна ще не має цих проблем. У цьому і є її роль. Роль форпосту білої раси. «Свагі іті тура, синула Оря!» – доноситься з глибини віків. Кам’яна могила гуртує білих людей усього світу. Чорні раби повстали і прагнуть помсти. Лише біла кров і шляхетність врятують Європу. Їх мають Українці! Наш час прийшов. На сльози нема ані миті. П’ята цивілізація не збирається вмирати.

І запанує над Сурогом
Козак із символом Дажбога
Мечем прадавнім переб’є
І лихо згине те сумне.

Дзвін ПАЛИВІТЕР, Козятин