...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Арії

А чули, що...

Число 24
Січень 11004 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Знай наших!
    Поезія
    Думи мої...
    Радимо задуматись
    Так має бути
    Погляд
    Нагально
    Події
    З приводу
  А насправді
    Між іншим
    Бувальщина
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка
...(Ш)нобелівську премію в галузі літератури віддали цьогоріч австрійській жидівці Ельфріде Єлінек? За те, що комуністка і феміністка, що пише порнографічні романчики. Особливо за те, що ненавидить Йорґа Гайдера і його колишній уряд (той якось помітив, що вона отримує задоволення, змішуючи Австрію з багном). А найбільше, очевидно, що чітко відповідає вимогам комітету за «п’ятою графою».

...а у Франції одну з двох найпрестижніших премій у галузі літератури віддали українсько-французькій єговобраній Ірен Кемпровські? За роман «Французька сюїта», де розповідається, про кого б ви думали? Правильно, про нещасних жидів у таборі Аушвіц!

& ...10 жовтня в Києві серед білого дня було жорстоко побито президента МАУП Георгія Щокіна і двох його охоронців? Це сталося після виходу брошури «За кого ж голосувати?», де автор розповідає правду поро всіх кандидатів у президенти. А ще ми знаємо, що у видавництві МАУП регулярно виходять книги, де розповідається про «невтомну діяльність на благо України» наших єговообраних співвітчизників.

& ...Ющенко ходить з переораним обличчям, а Янукович був підбитий на льоту яйцем? Це значить, що боротьба за булаву в Україні ведеться не на жарт, а виберуть наші християни таки найбільшого мученика.

& ...в ефірі трьох загальнонаціональних телеканалів надали слово Володимиру Путіну? Це «слово» тривало втричі довше, ніж виступає зазвичай Кучма і до сусідського батюшкі-царя українці дзвонили з частотою 600 дзвінків за хвилину. Таким способом недолуга влада продемонструвала, котрого ж із президентів в Україні більше люблять.

& ...брати Клички подарували 125 тис. євро для бідних дітей Німеччини? В Україні бідних дітей вони вже не знайшли…

& ...на 31 жовтня (перший тур президентських виборів) було «Нашою Україною» заявлено великий мітинг біля ЦВК? Але донецькі його легко відмінили, повідомивши, що до Києва прибувають шахтарі. У людей, які мають претензію на керування великою державою, затрусилися колінця від купки роботяг.

& ...в Таїланді один християнин від зашкалюючої любові до Ісуса кинувся в клітку до левів? Алілуйщик вирішив, що Ісус неодмінно повинен все кинути і прибігти його рятувати. Але врятували цього пришелепкуватого і добряче понадгризуваного лише працівники зоопарку. Та й то тільки тому, що левам таке м’ясо не сподобалося.

& ...за день до президентських виборів у США жидівська контора «Аушвіц – колективні позови» подала в суд на Дж Буша позов на $400 млн. «за Голокост»? Участь діючого президента в Голокості полягала в тому, що ніби його дід колись мав якийсь бізнес у Німеччині при Гітлері. А чому б і ні? Не розживуться на доляри, то хоча б попсують кров Бушу та ще Кері на виборах допоможуть. Цікаво, що ця ж лавочка три роки тому подавала позов на Уряд США, правда на меншу суму, за те що під час Першої світової американці не зуміли врятувати начебто 400 тис. угорських жидів. З фантазією у єговообраних ніколи не було проблем.


& ...за 9 місяців цього року з 453-х дівчаток, народжених в одному з районів Кременчука, 353-х, тобто 4/5, було названо Анастасіями? Виявилося, що в цей час по «ящику» крутили недолугий мильний телесеріал «Бєдная Настя». Треба думати, що по Україні загалом положення не набагато краще. Отже не скоро ми подолаємо огидну хохляцьку звичку мавпувати…

& ...одеську метеостанцію, котра працює на одному місці вже понад століття, переносять подалі від моря? Бо ця земля ну дуже вже потрібна «гладким котам». Ця станція не припиняла роботи ні в І Світову, ні в революцію, ні за Сталіна, ні за Гітлера. Але тут прийшла демократія і свобода…

& ...біля Алушти почали зводити черговий православний храм? Та не простий, а химерний – у вигляді морського маяка. Але головний прикол у тому, що будують його не православні, а… турки-мусульмани. Якщо вже зараз не змогли знайти будівельників-християн, то хто, цікаво, його буде відвідувати, особливо років через 20, коли ця хвиля християнська неодмінно вщухне?

& ...згідно з доповіддю, підготовленою для Міноборони Великобританії. Рівень ерудиції 70% солдатів дорівнює рівню 11-річної дитини? А газета «Індепендент» пише, що рівень фізпідготовки настільки низький, що вояки не можуть скласти елементарні тести. У війську непомірно вживають спиртне, зростає число ВІЛ-інфікованих і процвітає содомія. То виявляється, що у порівнянні з цими європейськими, з дозволу сказати, вояками, наші солдати просто зразкові?

& ...у католицькій консервативній Італії дедалі більше дитсадків та шкіл відмовляються від різдвяних вистав та привітань? Бо ці заходи, мовляв, можуть образити дітей з родин мусульманських емігрантів. Решта Європи цей етап вже давно пройшла. І хоча у нас немає особливих причин турбуватися про долю Християнства, однак коли мусульман в Європі невдовзі стане більше, то вони подібними дурницями перейматися не стануть.

& ...Європарламент не проголосував за запропонованого комісара (міністра) Євроуряду Рокко Бутільйоне, бо той гомосексуалізм назвав «гріхом» і не особливо поштиво відізвався про феміністок? Його крісло зайняв відомий масон, котрий відповідає усім європейським стандартам.

& ...донецький «Шахтар» на матчах під час помаранчевої «революції» перестав виходити у своїй звичаєвій помаранчево-чорній формі? У Симферополі «кроти» вийшли у чорному, а у Мілані – в чорно-білому, що і відобразилося на результатах і грі. А коли у керівництва клубу «дах» таки повернувся на місце, то вони розбили грізну «Барселону».

& ...взяти участь у «революції» на Хрещатику на стороні Ющенка вирішила і центральна синагога Бродського? Вона надавала житло протестантам, приносила одяг і їжу (треба думати, кошерну). Бо хоча Ющенка вони вважають своїм давно, але відкрито допомогти вирішили, таки добряче все зваживши і переконавшись, хто перемагає.


& ...покинули команду біло-синіх Тигіпко, Гавриш і багато дрібніших поплічників Януковича, котрі у свій час зі шкіри лізли за головного «дона»? Не здивуємось, коли невдовзі вони будуть мальовничо описувати, як «несли колоду» разом з Ющенком помаранчевим Хрещатиком.

& ...на в’їзді в городок Бучач вирішили зняти встановлену тут колись артилерійську установку САУ-152? І замість неї хочуть встановити модного нині Ісуса. А ле оскільки зданих в металолом 52-х тонн металу вистачає впритик лише на 7-метрову статую, то городська влада пішла з протягнутою рукою по Бучачу, аби подали на спорудження постаменту «ради Христа».

& ...міти про українське, а тим більше московське пияцтво дуже перебільшені? За даними Світової організації здоров’я більше за нас алкоголю на душу населення споживає добрий десяток європейських країн, а в Люксембурзі, наприклад, випивають у півтора рази більше!

& ...керівник офісу Ющенка Олег Рибачук заявив якось, що в Донецькій області за губернаторства Януковича московити нічого там не приватизували? А далі: «найбільші приватизації в Україні за участю російського капіталу були при Ющенкові (треба розуміти, прем’єрстві)». Як бачимо, зручну позицію зайняв наш новоспечений президент: і грошей на приватизації в скарбницю заробив, і можна на «клятих москалів» тепер наїхати, що скуповують Україну.

& ...в Криму на мітингу прихильників Януковича зі сцени лунали гарячі прокляття на адресу «памаранчева-карічнєвих», а опісля таке до щему знайоме «вставай страна огромная, / вставай на смертный бой / с фашистской силой грозною, / с проклятою ордой»? Якщо ющенківці це «фашистская орда», то хто тоді ми, українські націоналісти?

& ...в Києві у кожному віконці кас попереднього продажу залізничних квитків розміщено рекламу церкви Саєнтології? У нас за законом держава відділена від церкви, а ось тоталітарне дітище Рона Хаббарда, де прививається культ наживи і жадоба до влади, до Укрзалізниці, виявляється, вже приєдналося.

& ...як нас опустила «Наша Україна» на грішну землю? Спочатку Комітет Національного Порятунку, присяга Президента і Ющенко на броньвику, а потім переговори зі «злочинною владою», довгий і нудний процес у Верховному Суді і, зрештою, обрізані конституційною реформою президентські крила… Народ на Майдані боровся за перемогу, а переможцем знову виявився хитрий Кучма.

& ...на останніх передвиборних теледебатах головною темою були… пенсії? Ні стратегій президенства, ні концепцій розвитку, ані планів громаддя, а пенсії, очевидно, в якості національної ідеї. І пенсіонери в якості нашого майбутнього…

& ...у зв’язку з помаранчевою «революцією» московити, налякані путінською пропагандою, а ще жителі сходу України, бояться їхати в Карпати на зимовий відпочинок? Аби не зустріти там дикого і злого бандерівця зі «шмайсером». Ну що ж, хай їдуть до Таїланду та Індонезії – там не так страшно…