...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Язичництво

Вчення
РУНВіри

Число 22
Червень 11004 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Проповідь
    Згадаймо
    Знай наших!
    Поезія
    Думи мої...
    Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально
    Події
    З приводу
  А насправді було так
    Між іншим
    Бувальщина
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Так говорить духовний Учитель Лев Силенко

СиленкоБільше, ніж 1000 літ тому Україна (Русь-Оріяна) мала рідну Віру – самобутній духовний шлях життя. Віра творилася нашими Предками впродовж тисячоліть. У ній були втілені наш характер і притаманності природи нашої Вітчизни. Віра була багата світлими обрядами, звичаями. Правилами моралі. І своєрідним розумінням Божеств, Світу, Життя.

У Мага Вірі визначене моє шанобливе ставлення до віри наших Предків. Ніхто не має прав їхнього політеїзму (многобожжя) зневажати чи викреслювати з історії. Знаємо: вони орали ниву дерев’яним плугом. Є в нас пошана до цього хліборобського знаряддя. Одначе, сьогодні в нас металевий плуг. Уживання сохи відмінене, скасоване. Або – старе втілилося в нове, реформувалося, вдосконалювалося.

Ідолопоклонства, многобожжя Предків наших, їхніх божеств, названих різними іменами і обділених різними обов’язками, ніхто не має права чіпати. Многобожжя було шляхом їхнього духовного життя. Та є свята таїна: дід і бабуся хочуть, щоб їхні внуки були кращими, як вони, були багатшими, як вони. Уміли покращувати, вдосконалювати, збагачувати дідівські звичаї, дідівський рівень духовности.

Осінений Святим Духом, я почув голос Дідів-Предків рідних. Вони в ім’я спасіння Потомків покликали мене звістити РУНВіру (Рідну Українську Національну Віру) в Єдиносущого Господа з ім’я Дажбог. Покликали звістити нову Духовну Дорогу життя України-Руси.

Покликали звістити, що Дажбог Єдносущий, як сонце в небесах. Дажбог – Господь Милосердний, Всемогутній і Всеправедний. Ми сини і дочки Дажбожі. Ми в Дажбогові і Дажбог у нас. Ми у Святинях РУНВіри не маємо ікон (зображень) Дажбога. Бо хіба Святий Дух, Правда, Гравітація, Воля, Любов мають образ, стать?

3 історії знаємо проголошення таких чи інакших релігійних реформ. Наприклад, брагмани були розгнівані на Гаутаму Будду. Казали, що він робить реформу індуської многобожної віри, і ширить науку штучну, нежиттєву. Шамани хотіли вбити Спітаму Заратустру за те що він проповідував скасування многобожжя в перській народній вірі і утверджував віру в єдиного Господа з ім’ям Агура Мазда. Король Вишпаста урятував Заратустрі життя. Шамани жорстоко переслідували Могамета за те, що він об’явив реформу народної. арабської віри: скасував віру у 360-тьох богів і сказав, що «крім Аллаха, немає бога».

Брати і Сестри, ми віруємо в Єдиного, Милосердного і Всеправедного Господа, і хай святиться ім’я Його, Дажбог! (У достойного народу ім’я Господа рідне. Ми, сповідуючи РУНВіру, звемо Господа ім’ям одним і тільки одним – Дажбог).

Ми віруємо: Бог один. Релігій багато тому, що є багато неоднакових розумінь Бога. Є релігії інтернаціональні (буддизм, юдейо-християнізм, мусульманізм). І є народи, які мають свої національні релігії (Японці, Індуси, Жиди, Китайці та інші). І вони своїми національними релігіями установлюють своє окремішнє місце в духовному житті Людства.

Бог Всеправедний, і Він кожному народові дав Волю мати своє розуміння Бога. Народ, який має своє розуміння Бога (свою національну Віру), славить Бога по-рідному, вільно утверджує свій шлях життя, свої закони моралі, свої святощі, обряди, традиції.

«Духовна талановитість народу не оцінюється вартістю тієї релігії, яку він отримав з Чужини. Чим вартісніша в народі його рідна релігія, тим вартісніший народ», МАГА ВІРА, 44, 36.

Народ, який має рідну релігію, не підпорядковує себе іноземним релігійним авторитетам, догмам, канонам. Посланий Богом, я кажу: для кожного Народу його рідна національна Релігія є найкращою Релігією. Багато матерів на Світі, та рідна мати найкраща».