...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Арії

А чули, що...

Число 22
Червень 11004 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Знай наших!
    Поезія
    Думи мої...
    Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально
    Події
    З приводу
  А насправді було так
    Між іншим
    Бувальщина
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка...Конкурс Євробачення виграла наша Руслана Лижичко зі своїми гуцульськими «Дикими танцями»? Це зайвий раз підтверджує, що ми світу цікаві своєрідні, навіть коли дикі, а не цивілізовано-причесані під європейську гребінку. І якби на Конкурс повезли – не дай, Боже – Ані Лорак (яка, за її словами, хотіла б народитися негритянкою), то вона б зі своїм мавпуванням американської чорної музики зайняла б рядок, не вище останнього.

...наш Кабмін розпорядився повернути Нідерландам т.зв. «колекцію Кеннігса» (рисунків), котра коштує від 15 до 20 млн. $? Ця колекція раніше розглядалася як частина компенсації за заподіяні Україні збитки під час ІІ Світової війни, а отже культурними цінностями України. Вона за українськими законами не підлягала відчуженню, хіба задля обміну на інші музейні цінності. Проте для нашого уряду культурні цінності – це порожній звук (їх же на хліб не намажеш!), а на закон можна і начхати. Тому вирішили зайвий раз прогнутися перед Європою – а може коли яку подачку звідти підкинуть…

...ще один хрестище спорудили в колишній гетманській столиці – славному Батурині? Тепер на місці колишнього дитинця, де була найбільша різанина у 10708 році. Якщо так піде й далі, то Україна, наїжачена хрестами, скоро буде нагадувати велетенський цвинтар…

...і в Києві трохи вище хрестатого Володимира поставлять ще один – височезний і недолугий хрест? В конкурсі на пам’ятник Голодомору перемогли скульптори Роман і Дмитро Селюки. І хоча були проекти значно цікавіші, однак у них були хрести значно менші або й не було зовсім цього улюбленого атрибута.

...на засіданні ПФЛ (Професійної футбольної ліги) України було поставлено питання про обмеження кількості іноземних легіонерів у клубах? Однак під несамовитим тиском запеклого інтернаціоналіста Григорія Суркіса питання було зняте з обговорення, бо, мовляв, «Шахтар» і «Динамо» (де, як відомо, «всякої тварі по парі») це «не зрозуміють».

...за статистикою, у крихітному Ватикані кишенькових крадіжок стільки ж, як у всьому мільйонному Римі? Мабуть, близька присутність «намісника Єгови на Землі» так надихає дрібних злодюжок на звитягу…

...у Симферополі в банальній вуличній розбірці ледь-ледь підрізали були татарина? За годину (!) зібрався великий натовп татар-молодиків, котрий посунув громити кафе-бар. Як наслідок, 9 чоловік-слов’ян поранено і троє з них в тяжкому стані. Татари показали, хто в Криму дуже скоро буде хазяйнувати…

...США недавно заявили, що на Кубі виготовляють біологічну зброю? І що ненависний дідусь Фідель хоче, очевидно, закидати нею Сполучені Штати. Ми ж розуміємо так, що після Авганістану та Іраку приходить черга і непокірного острова покуштувати американського чобота.

...Авганістан нині вирощує 2/3 світового виробництва опійного маку? Таких господарських успіхів ця центральноазійська країна досягла з приходом американської «свободи» з «демократією», оскільки при талібах подібний бізнес був у загоні.

...український міністр оборони підтвердив версію лідера КПУ Петра Симоненка про безслідне зникнення кількох сотень ракет? Євген Марчук все списав на надприродні злі сили. «Дивні речі іноді відбуваються…» – сказав він по-гоголівськи.


...Патріарх Московський Алексій Рідіґер заявив, що «Сільські вісті» підлягають закриттю «за антисемітські матеріали»? Не перестаєш дивуватися дволикості московських пастухів – його Патріархат видає антижидівську літературу сотнями назв на рік, а ось українців за подібні речі, виходить, треба карати.

...виявляється, ідейку про те, щоб подавати на суд за «розпалювання міжнаціональної ворожнечі» подав всенародний месія Віктор Ющенко? Правда, той запропонував подати до суду на Василя Яременка особисто, а мудрий жид Вадим Рабінович вирішив грати по-крупному – закрити заразом опозиційну газету з високим авторитетом.

...головний наш футболіст Григорій Суркіс в рамках програми «офутболення» України переконав Тигіпка випустити пам’ятну монету у 10 грн, присвячену Чемпіонату Світу – 06 року? Краще б ти, Гришо, щось зробив, аби збірна України нарешті туди таки поїхала, або хоча б не розвалював наше футбольне господарство неміряною закупівлею легіонерів.

...Кличку-молодшому перед боєм за звання чемпіона світу з боксу так підсолодили життя, що Володимир став валитися на канати вже у другому раунді? А кількість цукру в крові підскочила в чотири рази. Бо хіба можна допустити, аби українець побив американця у їхньому улюбленому боксі та ще й на його полі?

...Президент України почепив орден Ярослава Мудрого на широкі груди відомого мера в кепці? Якщо цей орден зазвичай чіпляють першому-ліпшому президенту Затрахану, котрий тільки за день до візиту в Київ почув про Україну, а тепер ще й невгамовному україножеру Лужкову, то чи не гидко такий орден брати з рук Кучми чесному українцеві за справді вагомі заслуги перед Батьківщиною?

...ізраїльські державні терористи Шарона знищили духовного лідера організації «Хамас» – старого Ахмеда Ясіна? США тут же наклали вето, коли ООН спробувала засудити цей теракт. Окрилені цим ізраїльтяни невдовзі знищили подібним способом і новопризначеного на його місце Абдель Азіза Рантісі. Вашинґтон офіційно похвалив «стратегічного партнера» за виявлену звитягу, а отже тема буде й надалі розвиватися.

...після цього ізраїльська вояччина холоднокровно розстріляла двох палестинців без суду і слідства в Секторі Газа, коли ті йшли в жидівське поселення? Таким способом там борються з тероризмом. Правда у вбитих «терористів» чомусь не виявилося з собою ані зброї, ані вибухівки…

...на одному з останніх аукціонів якусь мазню Пабло Пікасо продали за $100 млн.? Стільки грошей за жодну з картин досьогодні не давали. Прикметно, що на Заході в наш час так високо цінується маячня і беліберда цього, з дозволу сказати, маляра, хоча пояснити, що ж зображено на його «картинах», не можуть ані цінителі, ані колекціонери, та й сам «геніальний» автор.

...в Гамбурзі (Німеччина) відбувся суд над братами Кличками за позовом їхнього колишнього клубу «Юніверсум бокс промоушен» і промоутера Клауса Пітера Коля особисто? Українським боксерам присудили ще півроку виступати за клуб позивача, оскільки ті, виявляється, не виконали контракт до кінця, бо через травми деякий час «не працювали». Факт, що травми ці були все ж «виробничими», високий суд жодним чином не зворушив.


...відомий «заклятй» друг України Олександр Найман надрукував у газеті «2000» (№5 за 30.01– 05.02.04) тридцять цитат з книги Гітлера «Моя боротьба»? Відверто, як вони кажуть, «антисемітських». І цю газетку за «розпалювання міжнаціональної ворожнечі» до суду ніхто не тягне. А ось «Сільські вісті» за передрук доволі поміркованої статті В. Яременка – потягнули.

...по всіх каналах пройшла нав’язлива кампанія «реабілітації» кандидата в президенти Віктора Януковича? Відкопали і поставили перед телекамерою суддів і свідків за кримінальними справами 67-го і 70-го років. Ті ховали очі, але вперто доводили невинність Януковича, – мовляв, судова помилочка допущена... Двічі. І справу 78-го року (про реабілітацію) показували – її чомусь зберегли, тоді як справи 67-го і 70-го начебто вже знищили. Ну янгол, виходить, Янукович і годі…

...у Кракові, старовинній королівській столиці Польщі було проведено демонстрацію секс-меншин? Це вони так відсвяткували вступ Польщі до Євросоюзу. Правда, поки що здорові сили Польщі цих покидьків-збоченців в замок короля не пустили, але далі буде…

...польські націоналісти категорично проти вступу їхньої країни до Євросоюзу? Замітьте – католицької Польщі, яка є незаперечною і невід’ємною частиною Європейської цивілізації. І це природньо – бо як може націоналіст віддавати комусь свій суверенітет? А ось для деяких українських т.зв. «націоналістів» віддатися Заходу – є справою життя і нав’язливим бажанням.

...на військових складах під Мелітополем стався великий феєрверк? Президент Кучма з цього приводу жартома замітив, що, мовляв, «ми правильно зробили, коли відмовилися від ядерної зброї». Від себе додамо, що і від стрілецької зброї треба було відмовитися, коли біля керма держави став такий господар.

...в Україні відбувся Тиждень українського кіно? Було показано 50 непоганих і відверто чудових вітчизняних фільмів, на котрі глядачі відповіли аншлагом. Однак жидівська нікчемна голівудщина окупувала весь кінопрокат України і нашій хорошій стрічці до нашого ж кінотеатру не пробитися. Як сказав режисер Юрій Іллєнко, «добре, що поки тиждень українця в Україні не проводимо…»

...скандальновідома жидівська Антидифамаційна ліга (АДЛ) почала галасливу кампанію наклепів на екс-президента США Джимі Картера? Бо той осмілився публічно заявити наступне: «Ми в США винятково підпорядковані політиці ізраїльського прем’єра Шарона і не робимо жодного зусилля, щоб збалансувати нашу політику». А такі висловлювання в Штатах неприпустимі.

...а в Атланті (США) було затіяно метушню, аби не дати виступити іншому екс-президентові – тепер Ірландії – Мері Робінсон? Вона була у свій час верховним комісаром ООН у справах біженців і у 2001-му мала зухвальство організувати, не узгодивши з жидівськими організаціями, Міжнародну конференцію ООН у Дурбані (ПАР), присвячену боротьбі з расизмом. Так ось, виявляється, на цій конференції політика Ізраїлю та сіонізм зазнали нищівної критики.

...в Княжичах під Києвом на всю силу йде скупка сільськогосподарських земель? Дають глупим селюкам по 10–15 тис. грн за пай. Це тоді, як Верховна Рада наклала мораторій на продаж землі. Проте ділки добре попрацювали з юристами і знайшли в хащах законів-кодексів потрібну закарлючку, яка начебто дозволяє землею торгувати. Кажуть, це звичайна справа в будь-якій правовій і демократичній державі, де править БУКВА, а не ДУХ закону.

...на київському Куренівському цвинтарі хтось поруйнував могили? Проворні єговообрані миттєво зорієнтувалися і пріснопам’ятний Вадим Рабінович оголосив це «наступом антисемітизму». І це все тому, мовляв, що «Сільські вісті» статті Яременка друкують. І більше того – спробував цей свій «логічний» ряд пришити до справи в суді проти цієї газети. Хоча на згаданому цвинтарі руйнували могили як жидівські, так і українські без розбору…

...у Донецьку іноземці організували демонстрацію протесту проти «ксенофобії»? Бо там, виявляється, убили індуса. Через звичайнісінькі ревнощі. А якщо уб’ють українця на цьому ґрунті, то нам, що теж демонстрацію організовувати проти українофобії?

...Ернст Нусер, новоспечений і незаконний мукачівський міський голова, таки відмовився нарешті від крісла, в яке його ґвалтом посадили есдеки (обр.)? Але тільки після того, як йому пальчиком зробили «ай-я-яй» єврокомісарші Ганне Северінсен і Рената Вольвенд. Виходить, що есдеків в Україні зараз тільки Європа й може на місце поставити.

...в Києві до приїзду президента Азербайджану Ільхама Алієва збудували монумент його батьку Гейдару Алієву? А в Ірпіні під Києвом ще й матері його звели пам’ятника. Невідомо, яке відношення це сімейство має до Києва, але побудова пам’ятника київському князеві Святославу Хороброму відкладається на невизначений термін. Бо Алієв нафтою віддячить, а зі Святослава що взяти?

...на Дністрі під час нересту рибінспекція зловила вночі попа зі 120-ма кілограмами риби і електровудкою? Святий отець на подібному промислі вже попадався 4 роки тому. З тих пір бізнес свій не припиняв, про що на базарах Івано-Франківська про це всім відомо. А що? Церковне начальство за це не карає, а перед Єговою гріхи відмолив – і починай все спочатку.